Водіння з недійсними правами

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Immoral, 3 бер 2008.

  1. Immoral

    Immoral Початківець

    Авто:
    Пєшоход
    Доброго дня.
    Мені 17 років. Маю права, які ще недійсні. Я вписаний в техпаспорт. Як вести розмову з гайцем, якщо мене він зупинить, щоб для мене це мало мінімальні наслідки і затрати. Я зелений, як вести з ними діалоги.
    Буду вдячний за обширні відповіді.
     
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    краше підрости наберись трошки терпіння, доростеш і тоді будеш їздити.
    Не дурні всежтаки ті хто той закон придумали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Д.Роман

    Д.Роман Новачок

    Авто:
    lancer 1.6
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Опускаєш шкло і кажеш: "Атвалі мєнта паганая! Разєзділісь б..я, уже на дарогах не праталкнутца!"
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    в мене співробітник без прав їздить вже більше місяця. Проносить щоразу :haha:))
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    в мене братєльнік гоцав так цілий рік і тіки шось 2 рази по 10 грн. заплатив.


    спершу показуй всі документи вони можуть і провтикати той напис, а як достануться то вже ліпи шо мол батька нема мама неїздить а дуже треба, бутьте такі добрі .......... і пробуй з 10 починати а там вже як вийде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Immoral

    Immoral Початківець

    Авто:
    Пєшоход
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Пол, для вас то дуже великий "+", що ви повідуєте правильність закону таким несвідомим як я, але задумайтесь чи чекали б ви в такій ситуації.

    Колись на курсах страшили шо вони взагалі недійсні права можуть забрати тому їх навіть їм не показувати. Брату вони проводили такі намагання?
     
  7. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Ну, і мені 17. і нічого чекаю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    2 Immoral я чекав, я навіть не сідав на передню сідушку поки не виповнидось мені 14, потім я чекав поки дозволять поїздити на їздовій площадці, потім я (здавав на права) потім купив машину, і знаю як то ксьо робиться, і не сьогодні я нероджений, я знаю скільки аварій покривають багатенькі батьки скоєних своїми діточками нетерплячими, такщо якщо хочеш їздити то краще почекай, бо поваги тобі то не додасть, а от клопотів може додатись в любому випадку, чи 10 грн чи 200.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    +1, підтримую, не треба робити дурниць, а то почнеш порушувати з маленького, а потім вже проблем неопасешся, моя порада, краще трошки зачикати і все буде.
    П.С. Не треба нікуди спішитись, життя і так коротке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Immoral

    Immoral Початківець

    Авто:
    Пєшоход
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Пол, прошу вас не приводити паралелі між такого роду нетерпінням:-D і мажоством синків.
    На передній сідушці я також почав їздити в 14.
    В 16 здав на права (відкатавши практику з інструктором,закінчивши автошколу відвідуючи в ній заняття). З того часу стабільно і адекватно їжджу в присутності тата. Недавно появилась можливість і мене вписали в техпаспорт.
    Я не розумію в чому проявляється ДУРНИЦЯ про яку ви кажете, в 18тий день народження ж невиростає моментально якись додатковий орган який сильно покращує мою водійську майстерність (тут можна подумати про дурість закону якшо отримувати права і здавати екзамен на водіняння можна до повного повноліття то потім з водійської точки зору нічо не поміняється в стилі їзди,звичайно шо до 18 я мабуть немаю повної цивільної чи кримінальної відповідальності,і тим це обгрунтовується,але погодьтесь шо є множина "недосконалих" законів). Керуючи сам пильність навпаки збільшиться оскільки вся відповідальність і витрати повністю на собі самому.
    Тому і питаю (бо припускаю що кожного з вас пинили, і ви можете дати пораду) як себе вести коли зупинять для перевірки документів, а не за перевищення чи того роду порушення.

    Керуючи Т.З. з недійсними праваму я розумію шо це порушення ПДР.
    Але вважаю шо це припущення є настікі ж упередженим як і в армії
    В армії я не був, але запевняю що цього роду розумозаключення мають там місце.
     
  11. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    ні не виростає, але встає і ти починаєш думати не так як люди.

    Ти ітак хочеш нікого слухати хочеш почути тільки те шо хтось тобі скаже Сідай синку і їдь, а ніхто не каже, ти пойми їхати то одне, а відповідати за вчинки то друге, їхати можна і пяному, але тоді ти не освідомлюєш всьої важкості відповідальності, так і в твому варіанті. ТОбі кажуть чорне, а ти кажеш біле.

    :oops:ти може хочеш шоб ми навчили тебе давати в лапу?:-D
    :)twisted:недождьошся Ваговоди самі чемні на дорозі:twisted:)

    То шо ти їздити рвешся до 18 років то просто маленька оплошність у вихованні.
    краще до дівок позачіпляйся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Immoral

    Immoral Початківець

    Авто:
    Пєшоход
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Респект вам Пол. Як виросту теж буду ваговодом і дуже чемним.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Цілком підтримую Пола. Особисто мені буде значно спокійніше, якщо на дорогах буде якнайменше дітей за кермом
     
  14. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Що я власне зараз і роблю, а то потім грошей не буде, часу... і тобі Immoral раджу. :)
    Звісно хочеться поїздити, але якихось пів року ніц не змінять! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    я думаю що зараз можна би було дозволити їздити і з 16 років самому..
    при теперішніх технологіях і страховках хай катаються собі на здоровя..
    якби мав малого взяв би йому якусь дешевеньку машинку + повна каска і цивілка і хай газує на всі чотири сторони, хоча як каже моя мама як буду мати дітей не так буду розшуждати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Immoral неслухай їх нікого. Та тож можна ріхнутися коли є машина і права (ну чуть не дійсні то фігня). Хапай машину тьолку і гайда в двіж. Непросижуй свої молоді роки і непроїжай на маршрутці як шо є можливість гоцати на машін. За то тебе непосадять , даш пару рублів гайонам і гайда далі.

    Р.С. Я взагалі колись без прав їздив , правда тільки по селі, зато потім коли вже сів за руль було купа досвіду водіння.
     
  17. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Цікава статистика...
    в Штатах дозволено керувати з 15-16 років...
    15-16-річні підлітки більшість аварій здійснюють, коли поруч з ними в машині є інші підлітки...

    проблема в тому, щоб розділити зачіпання до дівчат, випендрьож і керування...

    жодне КАСКО не врятує твою совість, якщо (не дай Бог) наробиш комусь біди, особливо дітям....

    деяким я б дозволив їздити і в 15, деяким заборонив би і в 40...

    моєму синові 10, я вже вчу його потрохи...по можливості... уявляю, як, коли йому буде 17, він хотітиме їздити....
     
  18. Immoral

    Immoral Початківець

    Авто:
    Пєшоход
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Про ті всі двіжухі з тьолками я давно в курсі.
    Мене цікаве тупо діалог типу "Сержант на тобі штраф 20 і я погнав далі". Шоб не залупився перевіряти шо в мене в аптечці є.
     
  19. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    вози з собою тьолок хай вони домовляються з даїшніками :haha:
    я недавно поїхав під "Кірпічь" мєнт зупинив хтів писати протокол.. я сказав шо їду на діско, він глянув шо в машині дві чікси сидить і відпустив..
    сказав "Нехочу псувати вам настрій" і засміявся :haha:))))
     
  20. Д.Роман

    Д.Роман Новачок

    Авто:
    lancer 1.6
    Відповідь: Водіння з недійсними правами

    Тут було багато розмов про те чи варто чи ні. Але якщо перечитати запитання, то питали про те як себе поводити в такій ситуації, і які наслідки можуть бути. Якщо в когось є ще якісь конкретні міркування, то будьте ласкаві.
    А для людей які так відстоювали "Правила дорожнього руху", задумайтесь чи ви самі ніколи їх не порушували. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)