Встановлення дитячого крісла

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Gorgut, 15 лют 2011.

  1. Gorgut

    Gorgut Початківець

    Авто:
    Golf 2
    Всім привіт! Хто має час і бажання поділіться досвідом: в сімї поповнення, а в моєму Г2 немає пасків безпеки на задніх сидінь, відповідно, немає можливості встановити дитяче крісло. Чи хтось з такою ситуацією вже стикався і як вирішував проблему?
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    вирішення - купити б/у паски на заднє сидіння.
    або ж є спеціальний фіксатор до крісер - орієнтовно 300-400грн коштує. хоча, я не впевнений, шо той фіксатор вдасться зафіксувати без того ж паска безпеки.

    дзвони Саші Prizrak - він допоможе тобі найти паски безпеки
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    В мене теж не було. Але: купуєш комплект пасків задніх, б.в, тут деколи продають. Я купував В Саші (Prizrak), монтуєш (там все просто). Якщо бракне якоїсь деталі, то я маю пару болтиків запасних і ті вуха, через які пас перекинутий, але вони вроді мають бути в комплекті.
    Я поставив, але крісло не кріпив ще, бо його ще не маю. Мала (3,5 роки) завжди ззаду з жінкою, деколи її просто середнім паском пристібаю, той що через пояс.
     
  4. Gorgut

    Gorgut Початківець

    Авто:
    Golf 2
    Дякую за пораду! А яка приблизна ціна пасків?
     
  5. Gorgut

    Gorgut Початківець

    Авто:
    Golf 2
    Дякую за поради! Щодо фіксатора, то наскільки я знаю, там теж без пасків не обійтись...
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    :) Подзвони Саші, в Нього в підписі телефон. За рік ціни могли змінитись...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)