VW Passat B5 KAMEI edition by exalto

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем exalto, 29 лис 2014.

  1. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    От і я нарешті вирішив завести бортовий журнал свого Passat B5 на форумі. Дружим ми з ним вже більше 6 років, в 2007 році пригнали мені його з Німеччини, там в нього був один власник, я перший власник на Україні. Коротко про машину і комплектацію: Volkswagen Passat B5 дорестайлінговий випускався з кінця 1997р. до 06.2000р. (якщо не помиляюсь), власне мій з 1999р., а точніше з листопада, вийшла із заводу 9 числа, а 19 числа її вже купив німець )), дідусь 1949 р. народження, зберіг її добре, обслуговував виключно на офіційному сервісі. Дісталась вона мені з пробігом 157 тис., двигун 1,8 20V ARG 92 кВт (125 к.с.), трансмісія механічна, привід-передній. Крім стандартного базового набору опцій типу – стандартна підвіска, центральний замок, 4 airbag, підігрів дзеркал, велюровий салон, ел. привід передніх вікон, ел. коректор фар і тд., була навігаційна система з CD, система курсової стійкості ESP, круїз-контроль, та панорамний люк (для європейців чомусь велика рідкість). В такому вигляді він попав мені ))

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Відкрив сервісну книжку, а там останнє ТО – 139 тис. (німець знав шо буде продавати, і не хотів лишнього витрачати). Масло було залите Aral 5W-30 Longlife від заміни до заміни передбачено15 тис, а було вже майже 18 тис., і тут почалось … ))) в першу чергу залив промивку і перейшов на Aral 5W-40 HighTronic, так як 5W-30 Longlife коштувало нереальних грошей, та і з нашим бензином немає сенсу його заливати, ну і звичайно замінив витратні матеріали (по фільтрах використовую виключно KNECHT або Mahle, гальмівна рідина виключно оригінал VAG, охолоджуюча Hepu або Aral).

    За час експлуатації:
    - встановив сигналізацію;
    - замінив АКБ на Varta Silver Dynamic, рідний почав вмирати;
    - так як оригінальна навігаційна не підтримує mp3, нічого не лишалось як прикупити Alpine ))

    [​IMG]

    - затонував вікна;

    [​IMG]

    - замінив всі лампи в плафонах на діодні, також поміняв лампи в фарах головного світла на osram night breaker;
    - замінив свічки запалення на NGK;
    - замінив передні гальмівні колодки на Brembo з датчиками зносу;
    -прикупив нові диски RW R16 і резину зразу;

    [​IMG][​IMG]

    - потім зробив отаке )) досих пір не знаю чого рука не піднімається це викинути;

    [​IMG]

    - замінив радіатор (старий почав підтікати) встановив Nissens;
    - прийшов час міняти все по ГРМ (ремені замовив Contitech i Gates, роліки і демпфери VAG, INA, заодно і поміняв водяний насос, купив Kolbenshmidt);
    - замінив задні гальмівні колодки на Otto Zimmerman;
    - прийшов час міняти світло, так як оригінальні галогенові фари світять нікудишньо (з цим погодяться думаю всі власники Б5), замовив лінзовані Sonar з діод ними ДХО, і лампи зразу в них поміняв;

    [​IMG][​IMG]

    - реально дістало раз в два тижні робити хімчистку світлого велюрового салону, купив VAG Sport комбінований з алькантарою + дверні карти, ремені безпеки і багато пластмасок чорного кольору, так як салон був сірий;

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    - замінив задні амортизатори, поставив Bilstein B4;

    [​IMG]

    - 188 тис., і тут про себе дала знати славнозвісна ходова – ричаги !! їх тут по 4 на сторону. На даний час замінив два рульових наконечник, і 3 ричаги зліва (ставив VAG, Lemferder, TRW) поки все тихо;
    - замінив паливний насос, купив Bosch без датчика, а датчик переставив з рідного;
    - дістав скрип в салоні, проклеїв панель антискрипом, і зробив шумо,-вібороізоляцію дверей, використовував - віброізоляцію SGM Алюмаст альфа 2 мм, шумоізоляцію SGM Унитон 10 мм, і SGM Виолон Бета 5 мм;

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    - замінив лямбда-зонд, поставив Bosch;
    - прикупив диски Borbet T R17 8,0J і шини до них Continental 205/50/R17 ContiSportContact 3;

    [​IMG][​IMG]

    -трохи змінив екстер’єр, поставив передню решітку Kamei edition та задній спойлер Kamei;

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    - замінив витратомір повітря;
    - замінив передні амортизатори на Sachs Advantadge і зразу пружини вирішив поміняти, купив б/в Weitec, продавець казав -30 мм, а по факту до стоку (стандартна підвіска) получилось: перед -50 мм, зад -60 мм – так навіть краще ))

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    - примірка Rial Nogaro R18, нічо так, але треба щось цікавіше ))

    [​IMG][​IMG]

    За час моєї експлуатації (зараз 198 тис.), наїздив мало – всього 41 тис., але не шкодую нітрохи, його експлуатація приносить виключно позитивні емоції/

    VW Passat B5 – einfach mehr auto!

    P.S. to be continue …
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. marickkk

    marickkk Active Member

    Авто:
    Scirocco
    Прикольний пасат))) і роботи біля ного зроблено багато))) давай ше фоток)))
     
  3. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    гарненький пасик! салон просто бомбезний ! а то 1.8 20в без турбіни ?:scratch_one-s_head:
     
  4. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    так, двигун атмосферний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Наживо ще гарніше виглядає!!!! Так тримати!!!
     
  6. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Респект!........
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Класний пассат. Тільки як на мене, то решітка передня робить його похожим на якогось китайця. Постав оригінальну або без значка і вигляд кардинально зміниться. Бачив вживу Пассат Боша - в живу просто :bad: ІМХО
     
  9. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    [OFF]не в обіду , але давно хотів сказати ,що чорне скло на фарах і мухобойка то :bad: імхо[/OFF]
     
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Гарне авто.
     
  11. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Чорного скла на фарах нема, тільки поворотники (дивись в темі мого пассата). Мухобойку пробував знімати, але від нього сліди на капоті, треба малювати. Розумію що мій тазік не ідеал, але в свою чергу вважаю що можу висловити свою думку. Не сподобалась лише решітка. В остальному - ГУД. Роботи проведено дуже багато - результат всі бачать!
     
  12. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    В Bosh"а така сама решітка ))), тільки в нього без шильдіка Kamei. То дуже рідкісна цяцька.
    Фото зі з"їзду
    [​IMG]
     
  13. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Так, це звичайна але з хорошого ABS пластика. Біля мене чувак їздить з такою рідною і шильдиком ABT.
    P.S. Дякую за фотку, спогади ))))
     
    Останнє редагування: 30 лис 2014
  14. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Також на Б5 дорестайлінг?
     
  15. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    саме так, темно-синього кольору
     
  16. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    ніколи його не бачив.

    Приїхали мої фари - оригінал лінзована Hella з ксеноном, так вони виглядають після поліровки (прийшлось полірувати оптику, так як вона була трохи матова і царапана). Полірував спочатку вручну шліфшкуркою 600, 1200, 2000, 5000, потім знайомий шліфмашинкою і пастами фінішував, получилось ніби не погано.

    [​IMG] [​IMG]

    Фари приїхали без ламп, в лінзі D2S, купив б/в правда по температурі різні 4300К і 6000К (поки буде так), а в дальнє Н7 Narva Range Power, ну і габаритні W5W в мене були від самих перших фар Philips BlueVision. Світло реально класне, але треба ще регулювати.

    [​IMG][​IMG]
     
  17. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Получилось взагалі круто)
     
  18. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    оригінал і в африці оригінал! Супер!
     
  19. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вітаю з обновкою!
     
  20. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Не все так добре (( сьогодні вирішив підрегулювати фари, бо сьогодні зранку як їхав бачив перед собою не більше 4м (при тому, що коректор в самому верху), праву фару трохи підняв, а ліву почав крутити, і вона, щось не регулювалась, і тут побачив, що сталась халепа - кріплення регулювання відірвалось від лінзи (на фото видно) хоч сильно і не крутив, перед тим декілька днів назад всі регулювання пропшикав ВД-40, напевне все-таки давно його ніхто не крутив, або може дефект, ну маємо, що маємо- дуже шкода, тепер буду на свій страх і ризик розбирати фару і якось ремонтувати.

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)