VWклуб святкує Новий Рік!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Oleksandra, 18 гру 2007.

  1. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Всім привіт! Класно б було відсвяткувати разом Новий Рік, пропозиція!!

    зрозуміло що зараз в засніжених та зимних погодних умовах шашлик на природі нам не дуже вдасться:roll: , тому є пропозиція зустрітися та відсвяткувати Новий Рік в кафе. Пропоную кафешку Мілана, Антоненка-Давидовича10(Сихів). Весело, смачно, добре проведемо час! Любимі машинки можна з собою не брати(для бажаючих "насвінячитися":lol: )

    Дати святкування треба обговорити, по попередніх телефонних опросах народу найкраще 27.12 або 30.12, але це не повна інформація, яки може є ще пропозиції?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    Непогана ідейка, так як наш клуб давно не збирався щось грандіозно святкувати!

    Та, треба ловити момент - залишилось пів місяця щоб "насвінячитись":), рік свинки минає...
     
  3. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    +100
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    я за мені підходить 27.12 (я на машині)
     
  5. Євген

    Євген Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B4 1,9TDI 1Z
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    +1 Пропоную в деталях домовитись на з'їзді в п'ятницю.
     
  6. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    Список бажаючих

    Олександра
    Кіт
    Зет
    Євген
    Пол
    XFox
    Scirocco
     
  7. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    +1 якщо на 27, буду без машини, бо померла, хоча як зремонтують... Та ні, буду без машини полюбому
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    підтримується!
     
  9. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    Цікава пропозиція, постараюсь бути 27-го, а на котру годину???
    П.С. Кіт дорогу покажеш???
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    П.С. Якщо все буде гуд то поїдеш за зеленою Борою :):):):):)
     
  11. Євген

    Євген Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B4 1,9TDI 1Z
    Увага!!! Що до святкування Нового року

    Сьогодні після з'їзду ми їздили подивитись на зал в кафе. Кафе і зал нам дуже сподобались. Прекрасні умови для святкування. Зал і меню треба замовити до понеділка. Тим, хто хоче прийняти участь в святкуванні пропонуємо зібратись в неділю 23.12 в 18-00 біля кафе "Мілана", за адресою Антоненка-Давидовича10 (Сихів) для обговорення і замовлення меню. Забава обійдеться приблизно в 100 грн. з чоловіка. В неділю треба буде заплатити завдаток по 50 грн. І ще одне прохання до всіх, хто має номери телефонів учасників клубу, можливо не всі встигнуть прочитати це повідомлення, обзвонити всіх і попередити, бо просто вже мало часу залишилось. Забава почнеться 27.12 в 19-00. До кафе їхати по вул. Сихівській до торгового центру Іскра, на світлофорі повернути на перпендикулярну вулицю і перший поворот направо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Увага!!! Що до святкування Нового року

    Щож, чудово. Збираємось та в неділю :) і обумовлюємо конкретно усі зауваження і захцянки
     
  13. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Відповідь: Увага!!! Що до святкування Нового року

    +1
     
  14. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Увага!!! Що до святкування Нового року

    +1

    прохання також складати тут попередній список мемберів хто буде на вечірці (27.12)
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Увага!!! Що до святкування Нового року

    Боюся, тут буде проблема. Сьогодны де-факто вже субота, а ви говорите про дедлайн збирання грошей в неділю. Не всіх же тягне в нет в неділю, більшість сюди ходить з роботи. Очевидно, можна передбачити, що будуть люди, що можуть образитися на таку організацію. Не можу збагнути, чому була відхилена моя ідея вирішувати людям до вівторка ввечері?
     
  16. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    Якщо 27.12, то я ЗА!
     
  17. Євген

    Євген Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B4 1,9TDI 1Z
    Відповідь: Увага!!! Що до святкування Нового року

    Бо до понеділка треба замовити зал. Якщо цього не зробити то прийдеться святкувати на трасі, бо зал замовлять інші. Звичайно, легше за все критикувати, а як поїхати і домовлятись не дуже багато було бажаючих. Тому ще раз прошу, по можливості обзвонити всіх і попередити про зустріч в неділю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Увага!!! Що до святкування Нового року

    Всім доброго вечора. Сьогодні ми в кількості 5 осіб зібралися поговорити що до святкування Нового Року, було вирішено святкувати його В кафе "Мілано" що знаходиться на сихові в Районі Іскри, біль магазину Рось. Точну адресу скажу потім. Я хотів би попросити вирішити до вівторка хто буде. У вівторок на 19,30 збираємося біля кафе Хто в цей день буде присутній той і залишається святкувати Новий рік. Було вирішено святкувати його в Четвер. на котру годину, вартість меню та інші організаційні питання будуть вирішені у вівторок. Хто незможе бути у вівторок а в Четвер буде точно прохання дзвонити до Oleksandru,Євген. Заявки приймаються до вівторка до 19,30. Якщо ви вирішили піти, а за якихось обставин вам невиходить у четвер піти, то знайте що за вас ніхто платити небуде. Якщо виникають ще питання пишіть тут. Пропозиції що до інших днів святкування необговорюються. Варіан я прийду попити кави непідходить, або ви згодні, або ні. А наскільки ви прийдете це ваше бажання, оплатити вартість замовленого прийдеться.
     
  19. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    Всім доброго вечора. Сьогодні ми в кількості 5 осіб зібралися поговорити що до святкування Нового Року, було вирішено святкувати його В кафе "Мілано" що знаходиться на сихові в Районі Іскри, біль магазину Рось. Точну адресу скажу потім. Я хотів би попросити вирішити до вівторка хто буде. У вівторок на 19,30 збираємося біля кафе Хто в цей день буде присутній той і залишається святкувати Новий рік. Було вирішено святкувати його в Четвер. на котру годину, вартість меню та інші організаційні питання будуть вирішені у вівторок. Хто незможе бути у вівторок а в Четвер буде точно прохання дзвонити до Oleksandru,Євген. Заявки приймаються до вівторка до 19,30. Якщо ви вирішили піти, а за якихось обставин вам невиходить у четвер піти, то знайте що за вас ніхто платити небуде. Якщо виникають ще питання пишіть тут. Пропозиції що до інших днів святкування необговорюються. Варіан я прийду попити кави непідходить, або ви згодні, або ні. А наскільки ви прийдете це ваше бажання, оплатити вартість замовленого прийдеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: VWклуб святкує Новий Рік!

    ок вівторок на 19,30 збираємося біля кафе "Мілано" ГУД
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)