Взяв собі ІЖ Юпітер 5

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем ROS, 26 жов 2017.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Попереду зима і довгі вечори, щось треба крутити. Купив такого звіра ІЖ Юпітер 5, перехідна модель, 1985р.в., пробіг-13022км. Стан - повний сток, рідна фарба, проводка без ізоленти, рідна резина, двигун ще не вскривали, досить гарно зберігся для тих років, без вмятин обліцовка і глушники. Поки під заміну три диска зщеплення(їх 8шт) і ланцюг в двигун(не критично). Буде повністю розбиратися, митися і змащуватися, двигун вже знятий. Планую залишити в рідній фарбі, наскільки вийде відновити її. Точно під покраску підуть дуги і певно рама(ще не відмив). Певно просяться під пересипку задні аморти, вилка...промити точно, а там хз, не люфтить.
    Техпаспорт як новий, ніби тільки видали!!! Бюджет озвучу після реставрації.
    Тільки зняв з причіпа, ще не помитий!!! Згодом буде більше гарніших світлин.
     

    Вкладення:

    • іж1.jpg
      іж1.jpg
      Розмір файлу:
      231,6 КБ
      Переглядів:
      261
    • іж2.jpg
      іж2.jpg
      Розмір файлу:
      237,8 КБ
      Переглядів:
      257
    • тпю5.jpg
      тпю5.jpg
      Розмір файлу:
      152 КБ
      Переглядів:
      239
    • Подобається Подобається x 3
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    в мого батька колись була ява (навіть кілька), він їх крутив постійно. потім купив іж планета 4, трохи поїздив - продав, нецікаво було )) купив кілька (ну всі де міг знайти) іж-49, склав з кількох 1, потім ше 1 )) Брати мої тепер ними їздять, бо батька скоро 4 роки як нема вже... а я так і не навчився ні їздити, ні крути мотики, не було якось часу. от тільки велосипеди можу осилити. хоча часто дивлюсь передачі про кастомні байки і про їх реставрацію. може колись ще таки щось "відреставрую", з чиєюсь допомогою. може навіть одного з тих іж-49 )
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    там на фоні то мій чохол роверовий валяється чи просто якісь мішки? ;)
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Нє то мішки. Чохол лежить в хаті в теплі, тра було даааавнооо вже завести! На днях заїду!
     
  5. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Це правильно. Головне хром добре наполірувати, щоб в очі кидався.
    Гарний агрегат, успіхів в реставрації!
     
  6. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Так точно! Труби,колеса і крила будуть блищати як псові яя.
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    там з доками все ок, бо ти щось писав на мотофорумі, що власнику "не фортануло"
     
  8. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    я саме то і мав на увазі :)
    Короче як у гадів в пісні, але там про яву 350-ту.
     
  9. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Власнику вже мот не потрібний буде ніколи..... Через пів року зроблю перереєстрацію на себе.
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З тих ІЖів була одна цікава одна модель ІЖ планета спорт... одноциліндрова 350. Цікава в тому що у перших випусках стояли японські двигуни і японське навісне, аж до японського 12 в.АКБ. Цікаво чи ще десь збереглась
     
  11. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Я в кінці 80-тих мав три Пса, перший мій був чистий японець: карб "Мікуні", двигун на подушках, роздільна смазка, японська електрика-але весело він їхав.
     
  12. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Люблю такі мотоцики. моя юність та молодість пройшла з мотоциком ІЖ Юпітер - 3, 6вольт, а потім переробив на 12 вольт бо замінив двигун на Юпітер -4. може то і мені взятись за реставрацію ІЖ Юпітер-3???
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я на ПСі іздив десь рік.. Дійсно шустренький був мотоцик.. Але задовбувало гупання того одного циліндра. поміняв на двоциліндрову ЧЗ- 350... Вона була легша за ЯВУ і за рахунок того ще шустріша. Двигун не туркав а шелестів. По трасі спокійно тримала 130-140. А в ті часи по трасі мало хто їздив більше 120.... Були тільки запорожці москвичі жигулі та волги
     
  14. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Невже ностальгія!!!!!
     
  15. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    АГА! А шо не можна?
     
  16. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вирішив поміняти поршня, кільця і втулки пальців. Все купив. Заїхав до свого токаря, перепресував втулки, а їх розвернути нічим, не знайшлася в токаря розвідна розвертка на 14.
    Отже, шукається розвідна розвертка на 14, тільки розвернути дві втулки, можу сам на місці, роботи 5хв. Пивко з мене!
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Розвертка на 14 має 7 номерів ... тобі який номер
     
  18. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Я так зрозумів, що мені до тебе!?
     
  19. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Знайшов в неті шо мені треба, отакево
    Развёртка ручная регулируемая 13,5-15,5, але було розвертка.jpg би добре 13,0-14,5
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Такими розвертками за звичай ремонтують отвір розвертаючи. А потім виточують під той отвір з відповідною посадкою. А тобі треба зробити отвір під уже існуючий палець з відповідною посадкою. Посадка - це 0.015 - 0.02 . А тепер представ як ти на цій розвертці практично злапаєш ці сотки. Надійніше найти механічну з уже заданим розміром. Точність посадки якраз визначає як довго палець буде плотно сидіти у втулці циліндра і не стукати
     
    • Корисно Корисно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)