ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 9 січ 2007.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Вчора, як завжди віз мене мій Сірко до Києва. На задньому сидженні сидів веселий чувак, який при кожному обгоні казав "рррррр!", тобто грубо і в прямій формі покривлявся моїй машині. Коли ми під'їзджали до Рівного, Сірко образився, хрюкнув мотором і зупинився. Незважаючи на вибачення, далі не поїхав. Хвала багатодітному батькові на старому жигулику і ганьба його дітям, які цілу дорогу кривлялися в заднє вікно, нас дотягнули до Рівного, де Сірко відпочиває на стоянці.

    Тепер суть справи: у п'ятницю 12-го зранку потрібно мене відбуксирувати до Львова, де Сірка вже буде чекати його улюблений майстер. З мене оплата бензину і тепла вечеря з добрим коньяком. Трос маю.
     
  2. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Что за ерунда? Что подозреваешь?
    ЗЫ Вчера слетал на Сирке в Днепропетровск и обратно после развал-схода. Доволен. 80 км туда по мокрой дороге, по светлому за 30 минут и обратно по темноте за 40 минут. КРАСОТА! :) Да и скупились в Метро на 2300 грн. :) Сирку купил салфетки для протирки стекла и незамерзайку для омывателя Рекс. Классная штука. 1 л концетрата (-60) стоит 15 грн, запах цитрусовый, приятный. Очень рекомендую. Так же был куплен фен для работы с пластмассой! :) То, что делал(делал белые поворотники) с феном друга описано тут:
    http://www.scirocco.ru/forum/viewtopic.php?t=6&postdays=0&postorder=asc&start=20
    Поворотники правда еще не доделал! :)
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Думаю, злетів шатун. З причини зношеного вкладиша. Я передбачав таку поломку, але пізніше - звуки були дуже м'якими і тихенькими, я сподівався ще півроку поїздити :sad:

    Знущаєшся?

    От незамерзайка для омивача Рекс в сам раз - коли мене будуть тягнути без пічки 200 км, треба буде щопівгодини поливати собі ним голову...

    Це на випадок, якщо я примерзну руками до руля а ногами до педалей?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    От блін. Недай Боже якась редиска буде кривлятися мому Гольфу, пішки піде.

    Друже, я в пятницю міг би приїхати тобі на допомогу. Єдиний нюанс - я ніколи нікого не тягнув, тим більше так далеко. Все якось виходить шо мене тягають, ну ти вкурсі :) То мені троха то страшнувато, в таку даль з ракетов на буксирі :) Але якщо більше нікого не найдеш, то на біду згоджуся і я, телефонуй у четвер. Треба ж колись починати :)
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Дякую!
     
  6. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    уточнення
    ти Сірком маєш вже бути в п*ятницю зранку чи вирушити тільки з Рівного?
    по друге ти звідки в Рівне приїдеш? зі Львова чи Києва?
     
  7. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Друже трохи є різниця, що їхати з Запоріжжя в Дніпро, а що зі Львова в Рівне! Відстань не та і якість дорожного покриття суттєво відрізняється! На жаль у вас більше двохстороних доріг на цій ділянці.
     
  8. Fly

    Fly Active Member

    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    В пятницю не можу.... Якшо б в суботу то думаю шо допоміг би.... якшо не станеться чогось не передбачуваного
     
  9. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Слух, а може краще пошукати якогось більш-менш нормальнгого майстра в Рівному, мо до пятниці щось підшаманить, щоб, наприклад, тільки доїхати... (спитаю, є знайомий).
    Чи той мотор 2 літра приволочи і постав тимчасово...
    Бо та дорога справді не проста... Тараканів, Птича... там ті підйоми, спуски... Якщо повзти 60 км/год то 3 з лишнім години їзди десь вилетить...
    Щоправда Бульйончик в Софії... Краса неземна )) і всього 8 грн... Дешевше за чай ))
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    В п'ятницю спозаранку буду виїзджати з Києва, в Рівному планую бути десь годинка десята, у львові коло першої.

    Дякую!

    Думаю, в даному випадку простіше буде машину привезти до мотора :) В принципі вже є чувак, який попередньо погодився на буксир, з ним же планую виїхати з Києва
     
  11. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Якшо б якісь ускладнення (там чувак не зімг той чи шо)- дзвони, поможу
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Ну от. Машину притягнув, все ок. Поміг співробітник, який їхав на машині з Києва.

    Хочу подякувати всім, хто відгукнувся - насправді не очікував, було дуже приємно. Якщо буде потрібна допомога від мене - звертайтеся в будь-який час!

    ПС Тханкс за моральну підтримку Кіндеру - він, як і ще 2 знайомих бачив мене на трасі і подзвонив, щоб запитатися чи все гаразд :)
     
  13. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    Знайомий, що кривлявся і казав "рррр" - надіюся тепер каже замість букв р букви л?
    Типу "ллллл", де мої зубки... :twisted:
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    взагалі його не чув дотепер :sad:
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ХЕЛП! Потрібна термінова допомога у Рівному

    коли побачиш дай йому за всіх:-D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)