Хелп!! Проблема з генератором

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем ROS, 30 тра 2016.

  1. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Передслово. Позичив на тиждень родичу машину з'їздити в село, він таки з'їздив. Через пару днів підсів акум і той умнік поставив з жигуля акум, завів, зняв клеми і поставив мій акум, щоб зарядився.
    Зараз зарядки нема і світиться лямпочка. Поїхав купив акум в Холодновітці, не працює, поїхав поміняв, знову нема зарядки... і так три рази. Без результату. Сам поміняв діодний міст, шоколадку і реле-регулятор - без результату.
    Хочу звернутися до фахівця з двома генераторами, хай зробить один.
    Порадьте майстра-фахівця по генераторах!!!!
    п.с. Забув, гена Делко Ремі з Опель Вектра Б.
     
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Я туда їзджу виключно по запчастини! Після їхнього прайсу тільки на демонтаж/монтаж прозрів.

    Хочеться почути конкретики по темі!
    Що в клубі немає стартериста/генераториста?
     
  4. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    мені також потрібно зараз перебрати стартерок , тому буду вдячний якщо хтось пораду дасть , до кого звернутись.
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Колись Діма Акнод робив. А зараз він вроді в польші. я вожу на Садову. Щоб меньше грошей то тре самому визначити поломку і чітко казати що міняти, бо інакше вони міняють все підряд і ціни ційсно космос. Вони знають приблизні ціни на шроті і ставлять 80-90% шротівської. Генератори перестали робити бо нові ідуть нерозборні тре мати спеціальні приспособи щоб розібрати/зібрати
     
  6. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    в нього є колега, також Діма - він також ремонтує. Тел. 0679907515, р-н гелікону.

    Але тобі Акнод вже його рекомендував на тюнінг клубі.
     
  7. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    завжди їздив на джерельну, працюває там знайомого однокласник... роблять дуже добре( як на мене) в жигулю генератор переберали 3-4 роки назад... а десь рік назад стартер від пасіка. по ціні незнаю що тай як там. мені в 50грн обійшлось а так то невкурсі. а от запчастини по сусідству є.
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    якщо то біля моста (Під дубом-Джерельна), то мені казала співробітниця, що їх там вже немає. Переїхали десь в районі ЛАЗу.
    Якщо цікавить, уточню. То, вроді би її сусід.
     
  9. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    завіз перед вчора стартерок на садову , за їхніми словами вчора мав бути готовий , дзвінка від них до зараз не було. по ціні розкажу коли заберу .
     
  10. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    забрав стартер. вони ще вчора в 10-ті год. мені дзвонили (я непобачив пропущеного , пізніше зауважив що він дійсно був)
    привіз стартер їм просто на дефектування , був весь в маслі , працював нормально ,заводив ,але не відмінно крутив.
    в результаті забрав весь чистенький (пісочений корпус ) сказали що замінили якісь втулки і дали ще ту що в коробку , наголосили щоб обовязково замінив . ціна 180грн. я задоволений , залишилось на ділі провірити його )
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Така ціна, вважаю, що прийнятна. Навіть більше ніж!!!
     
  12. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    ну просто стартер нормальний був , і я зразу сказав їм про це , але всеодно за пісочку , розборку , дефектовку і втулки - ціна приємна .
     
  13. Golevgen

    Golevgen Active Member

    Авто:
    Golf 1,6 D
    Товаришу за ремонт стартера на Т4 взяли 800 грн
     
  14. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Дякую за відгуки! Поки нічого не робив з Вектрою, три дні практично "жив" на сміттєзвалищі. Почну реанімувати генератор з вівторка, відпишу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)