Хто які вікна собі ставив

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Serh, 14 бер 2016.

  1. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    То тема не автомобільного форуму, але тут спілкуються люди які є простими споживачами (не диллери, менеджери фірм і т.д.). Хочу запитати хто які пластикові вікна (характеристики вікна по можливості, профіль, і хто виготовляє) собі ставив і які відгуки про них в плані користування через декілька років після монтажу. Сам вікнами не займаюся, цікавить для особистого вибору
     
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Ставив собі пластикові вікна 3 роки тому. Використовувався німецький профіль і німецький склопакет, збиралось у майстерні в Пасіках Зубрицьких. В майстерні працюють хлопці - знавці своєї справи під керівництвом Назара з його батьком. Якістю вікон і якістю виконаних робіт - задоволений на всі 100%. Безкоштовно консультував, складав комерційну пропозцію; встановлював за дуже помірною ціною; а в кінці зробив приємну несподіванку - при кінцевому розрахунку на основі великого обсягу зроблених робіт - Назар запропонував знижку :) від чого було важко відмовитись )
    Коли встановлювали, то прохожі, до речі думали, що то дерев'яні вікна, бо на вигляд були справді як дерев'яні.
    Можу поділитись фотками виконаних робіт.
    Зараз не маю при собі його номера, але якщо цікавить, то пошукаю.
     
  3. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Профіль якої фірми використовувався?
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    буду ввечері вдома - гляну, бо не пам'ятаю )
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    *знайшов прайс своїх вікон, профіль Veka здається (ціна в грн, коли доляр був по 8 ):

    veka.png
     
  6. Longerman

    Longerman Початківець

    Авто:
    VW Passat B4 2.0 (2E)
    Клубна карта:
    000103
    Сьогодні цікавився вікнами собі на балкон. Був в магазинчику на науковій, там мій друг собі купляв і залишився задоволеним. Мені порахували що енерго зберігаюче вікно розміром 220х130 на три секції, де дві відкриваються, коштує від 3200 до 3900. Залежить від якості профілю, фірм не памятаю. В ціну входить доставка і монтування. А розсувний склопакет на три секції з москітною сіткою такий же ж за розміром обійдеться в 4900грн.
     
  7. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    уточняйте профіль, хто виготовляє самі вікна, бо вікно вікнові різниця, і більше цікавить ті вікна якими уже користуються
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Я собі ставив з сонячної сторони однокамерні, з несонячної сторони - двокамерні. Вікна трисекційні 2Х1.5 метра з середньою рухомою секцією. Думав, можливо буде незручно з середньої мити бокові вікна, але все ок. Вже 3 роки - нарікань нема.
     
  9. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    дякую, про ваші уже зрозумів)
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я свої замавляв в Польщі, вийшли дешевші в 5 разів. Сам встановлював, і за 3 роки поки нарікань не маю. Назву виробника зара не памятаю, пле профіль 6и-камерний німецький і склопакет 1камерний теж та й фурнітура також.
     
  11. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    двома 2 вікна стоять теж з польщі, профіль саламандр фурнітура хз яка, по ціні дешевше ніж у нас, але зараз із курсом злота теж не дешево
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Ага... курс злота вже 7..
     
  13. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    склопакети рекомендую усім 2-х камерні з відстанню між рамками не менше 8 мм менеше ,це теж саме ,що немає 3-го скла,профіль основне ,щоб мав внутрішнє металеве армування не менше 1.5 мм менше крутитиме вікна з часом, а форнітура тільки еліт класу, інакше вікна просідатимуть.Профіль має бути для житлових приміщень 5-ти камерний і більше з товщиною вікна неменше 8 см і товщиною профілю не менше 1,5 мм, все що менше це для нежитлових приміщень і матимете з ними оказію!!!
     
  14. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    впринципі усе правильно написали, але профіль 80 мм то вже до 6 камерних приближується
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    наближається в еко профілів,а не в якісних де це позиція 5-ти камерного
     
  16. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    які якісні?
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    скло Пілкінгтон,форнітура ВінкХаус,профіля рехау ,кьомерлінг,кбє,я є інці закордонні аналоги близькі до брендових,але інфу рекомендую в неті перевіряти, бо є МАСА підробок під оригінал.+ форнітура уся є економ,середня і посилена
     
  18. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    кбє, рехау і кьомерлінг в україні витягують, чи я помиляюся?
     
  19. SashulkaB3

    SashulkaB3 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 35I
    Там де живу то Хоффен 2-ох камерні з енергозберігаючим склопакетом.
    В новий свій будинок що будую то WDS з односторонньою ламінацією з тим же поширеним двокамерним енергозберігаючим склопакетом. Всі профіля щр там і там 5-ти камерні.
    Нарікань ні до тих ні інших немає.
     
  20. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    яка фурнітура у WDS і скільки обійшлося вікно
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)