Хто небудь офрмляв КАСКО на "Алексі" (СТ Гарантія)

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Uncle Sam, 20 жов 2009.

  1. Uncle Sam

    Uncle Sam Новачок

    Авто:
    2009 VW Golf
    Умови вроді непогані, цікаво як з виплатами:english_en:
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Роби КАСКО в тій страховій - де маєш хороших друзів!!!!!!!!!!!
     
  3. Volomiv

    Volomiv Новачок

    Авто:
    VW Jetta 2008
    У мене було каско в цій страховій, оформляв на Алексі. Скажу відверто, довіри не було що виплачують. Однак стався страховий випадок :)diablo:) - виплатили черед приблизно два місяці. Потім мав ще прикрий випадок за кордоном - незначне дтп, не оформив, розібрались на місці - страхова відмовилась виплачувати мотивуючи це неповний пакетом поданих документів....
    Одним словом, або роби там де маєш знайомих, або підійди до працівників СТО (на тому ж алексі наприклад) і спитай про страхові. Рекомендувати нічого не буду.
     
  4. Uncle Sam

    Uncle Sam Новачок

    Авто:
    2009 VW Golf
    :scratch_one-s_head: підходив, всі в один голос рекомендують в них страхувати. цікаво послухати відгуки людей незацікавлених))
     
    Останнє редагування: 20 жов 2009
  5. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Страхую в Інвестсервісі...
    За два роки не мав жодних проблем з виплатами...
    Все погашали до останньої копійки.
    Тариф зараз 6,2 процента. Франшизи 0, на викрадення (знищення) - 5,
    Без врахування зносу і 0 франшиза на скляні частини кузова (покривають до 5 діб)...Кароч - нормальні умови і відносно недорого...
     
  6. Shark

    Shark Початківець

    Авто:
    VW Golf III 2.0 GTi
    Якщо СТ Гарантія то по вул. Липинського 50-в СТО Форд. 100% гарантія виплати.
    Вже давно працюємо з ними.
     
  7. Volomiv

    Volomiv Новачок

    Авто:
    VW Jetta 2008
    Саме ця. Там в них відділ врегулювання страхових випадків. А по вул. Левицького - офіс, там оформляють страхові договори.
     
  8. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Інвестсервісу,мабудь, скоро прийде гаплик....імхо.
    Дуже багато негативних відгуків про них чув останнім часом....
     
  9. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    Колись там працював, їм дійсно підходить гаплик)))
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Судячи з ситуації в країні, такі маленькі страховики як ця просто не виживуть, не всі великі зараз в змозі, тому раджу триматися подалі від маленьких компашок.
     
  11. Mashunja

    Mashunja Новачок

    Авто:
    Aveo
    Вибирала СК серед менш-більш "стоячих на ногах", вибір впав на {censored}. Після того як вникнула у всі нюанси, {censored} виявилась найвигіднішою, вже переуклала договір на другий рік. Щодо страхових випадків, то слава Богу нічого дуже не виникало, тільки один раз відірвала праве дзеркало, за яке без проблем виплатили. Можу дати номер телефону страхового агента:{censored}. Зробив знижку 10%
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2010
  12. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    цей допис нагадує приховану рекламу: ІМХО
    проти {censored} нічого немаю сам в них декілька разів страхувався, правда до страхових випадків не доходило
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2010
  13. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    RosTar, теж так подумав.
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    очевидно в них проблеми, якщо вдаються до таких методів...
     
  15. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    :) Ви не видалили телефон з цитованого допису від RosTar...
     
  16. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    В мене порада така, особливо для тих хто, їзить на кредитних авто...
    Оберайте ту страхову компанію, яку пропонує банк. Перважно такі страхові компанії мають в цих банках або відкритий рахунок, або депозит. А оскільки згідно договорів страхування, вигодонабувачем виступає банк, то йому легше "вибити" гроші зі страхової компанії, у них є достатньо важелів впливу, при чому як юридичних так і фінансових (рахунок, депозит). Так чи інакше поки кредит не виплачений, автомобіль практично належить банкові, так шо вразі чого (крайньому випадку) хай банк і займається "сексом" зі страховою!!!
    На сільки мені відомо, банки досиь ретельно підходять до вибору страхових компаній, і якшо вже якусь вибрали то полюбому змушують їх відкривати в себе вище згадані рахунки, при чому особливу увагу надається депозитним, таким чином у банку вже є гроші страхової компанії!!!
    Ще одна порада, ну я принаймі так роблю, розбивайте платежі поквартально
    Наведу кілька прикладів з життя, цього року у мене було три страхових випадки
    1ий. На суму, що не вимагала довідки з ДАІ, я на протязі тижня зробив ремонт авто за власні гроші, а цю суму мені зарахували як наступний страховий платіж
    2ий. Випадок був на схожу суму, відповідно дії були такі ж, але оскільки страховвий платіж був оплачений, то цю суму мені перевели в банк, як черговий платіж по кредиту. (ремонт зайняв близько тижня)
    3. Випадок потягнув на 9,5 тисяч гривень, тут же все зробив як книжка пише, затягнули хіба ДАЙці, бо цілий місяць "писали і висилали" довідку в страхову, я не спішився бо машина була на ходу, а платити за довідку не було бажання, як і за ремонт (хоча можна було процес пришвидшити). На протязі двох тижнів страхова перерахувала кошти на Сервіс, ще тиждень везли запчастини, в понеділок здав машину, завтра плаую забрати)))
    Так шо я виявився мінусовим клієнтом для страхової, хоча тільки один випадок стався, з можна сказати моєї вини, їхав би на кілометрів 5 повільніше, не влетів би у бордюр.Тут зверну увагу, що це дало можливість оцінити паси безпеки, виявляється, у чому переконався, головою можна розбити дзеркало в козирку від сонця вилитівши з крісла при миттєвому гальмуанні об бордюр, навіть зі швидкості менше 30 км/год. Так шо пристібайтеся мої дорогенькі)))
    І хоча решту випадків сталися не з моєї вини, все ж таки страхова підняла відсоток за страхування на цей рік, бо цука апасний клієнт)))
    Даний вид страхування має однак один недолік, вартість страхування дещо вища ніж у конкуруючих компаній, оскільки Страхова у цю вартість включає певний відсоток за розбиття на квартали і "відкат" для банку (ну бо банки вибирають страхові не тільки за бездоганний імідж і красиві очі))))
    Ну і звичайно бажано, щоб в страховій де ви страхуєтесь був або родич, або знайомий, або хоча б знайомий знайомого ну і т.д.
    Тепер по темі:
    1 рік був застрахований в Гарантії, не можу нічого сказати, бо не було страхових випадків, хоча мав знижку на послуги сервісу, у них була, не знаю чи ще є така домовленість. Хоча на скільки знаю питання там вирішувлись позитивно, бо розмовляв з майстрами)))
    2 рік страхувався в СК Дністер, ото їм і пішов по мінусу 10 тис грн.
    3 Зараз застрахований у "Граве", ше нічого не знаю по виплатах і всьому решта, знаю леше, що мають депозитний рахунок в моєму банку, ну відповідно їх "рекоменацію" страхував по схожій схемі, яку виклав вище (поквартально, щоб спати спокійніше)
    P.S. Памятайте, що страхові компанії - не благодійні організації, а комерційні структури, що займаються зароблянням грошей, і якшо в них є можливість не платити по страховому випадку, то вони радо цією можливістю скористаються)))
    Отже, уважно читайте угоди страхування, особливо у розділі "що є підставою для відмови у страховому відшкодуванні" (він може мати іншу назву, але суть одна). А у разі настання страхового випадку, виконайте всі дії, які треба виконати у разі настання такого випадку, правильно і проблем бути не повинно ні з ким. переважно Страхові компанії дають своїм клієнтам "памятку для водія у разі настання страхового випадку", тримайте її в машині, якщо такої нема, то візьміть з собою копію договору страхування (в ньому може бути також все викладено).Ну і звичайно телефон в страхову компанію, і до "чєловєка", який або вас страхував, або відпоідає за такі речі. Йому б я до речі в першу чергу звонив, бо якщо ви бачите, що матеріальні збитки не великі і можна обійтися без "доблесних автодорожний інспекторів",то таки краще без них)))
    А головне,мої дорогенькі, будьте тверезі, уважні, пристібнуті і дотримуйтесь правил!!! і буде вам і всім щастя, собливо мамі)))
     
    Останнє редагування: 14 вер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  17. nelchik1990

    nelchik1990 Новачок

    Авто:
    smart
    Судячи з ситуації в країні.... ГАРАНТ АВТО банкрут наприклад, АСКА напряглась добряче....
     
  18. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    ситуація ой як цікава вкотре
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)