Хто розбирався з Firefox

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем kym, 4 лис 2012.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хто розбирався з Firefox. Грузив нову версію, а в процесі підчипилась якась фігня. Як запускаю то адреса стартової сторінки не та яку хочу в налаштуваннях виставити, а оця
    пробую міняти - вистарчає на один раз потім знову ця адреса встановлюється.
    Викинув повністю Firefox з компа почистив регістри і комп в цілому. Загрузив знову останню версію Firefox, а ця вище вказана зараза знову вилізла в стартову сторінку. Хто знає як то викинути , бо щось глибше розбиратись немає часу і здоровя
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    google chrome рулить
     
  3. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    постав собі браузер яндекс інтернет і забудь про глюки
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    До описаних кумом глюків браузер не має відношення. Скоріш за все ти або качав прогу з якогось лєвого сайту, замість офіційного сайту мозіли, або ж тобі цю адресу туда пхає якийсь вірус.

    Юзаю лисицю вже років 5 як основний браузер. Кращих наразі нема
     
  5. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    можливий ще такий варіант, що при установці програма задає можливість встановлення додатків всяких і непотрібних..
    як пригадую, то при установці треба добре читати де стоять галочки і знімати їх при подальших кроках установки...
     
  6. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    на Firefox вже давно жаліються ,тому і поставив яндекс ,він не навязуе того чого тобі не потрібно і працюе без збоів , настроів що треба і вперед:gamer:
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Згідний що поки що кращих броузерів немає.... і знаю що броузер тут ні причому.
    Те що це своєрідний вірус теж факт ... де його підчіпив не відомо. Сканував комп на предмет виявлення його .... ніц з того не вийшло. Сканери його не найшли. От і думаю як його позбавитись дешевою кровью ..... щоб не рухати операційки. Ця зараза ні на що не впливає крім загрузки початкової сторінки. Зараза сидить в компі бо знищив першу версію мозіли повністю а другий раз точно мазілу з офсайта качав. От думаю може його якось через зад з сторони мозіли вирахувати
    Яндекс до дупи а Хром тільки на пошук добрий
     
    Останнє редагування: 4 лис 2012
  8. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    kym-е, вибач, що пхаюся в Твою тему зі своїми заморочками, але маю питання, яке тут зачіпалося:

    А як позбутися ворожого Яндекса? На амінь! Підкажіть, плз!
     
  9. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    http://search.conduit.com/?ctid=CT30...earchSource=13

    зайти в фаер фокс інструменти - додатки видали все що там є, або все що дозволиться видалити

    далі глянути чи в установці видаленню програм системи присутні мейл ру, всякі толбари - їх також видалити

    далі виділити ярлик фокса - права миші - свойства глянути чи в кінці після лапок ненаписана всяка зараза якщо написана стерти до лапок
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Теж його колись з дуру як додаток до мозіли поставив і викинути вже було не просто... тре повикидувати весь яндекс з компа почистити реєстр і позбудешся.
     
  11. VVELIAL

    VVELIAL Початківець

    Авто:
    Golf 3 1.9D

    Є файна програмка: Revo uninstaller - вона витерає програму, видаляє її з автозапуску, чистить реєстр і витирає всі файли що залишилися після деінсталяції (якщо програма лишає хвости чи її важко повністю витерти-це найкращий метод щоби не копатися у файлах і реєстрі самому)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VVELIAL

    VVELIAL Початківець

    Авто:
    Golf 3 1.9D
    тільки що спеціально встановив останню офіційну україномовну версію мозілли, описаний глюк відсутній (вибирав типову інсталяцію),

    а яким антивірусним пробували виявляти заразу?
     
  13. шейк

    шейк Active Member

    Авто:
    гольф 3
    в мене таке теж було.
    я з тим боровся так:
    інструменти - налаштування - загальне - впорядкувати додатки - розширення і там відключав всякий непотріб,
    а на рахунок вірусів то маю класну антивіруну програму Microsoft Security Essentials вона безплатна, не потрібно шукати і вводити
    ключі, встановлюється легко, скачати можна з офіційного сайту майкрософт
     
  14. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    kym привіт. Якщо ти ще не впорався з проблемою то думаю зможу тобі допомогти. Відпишешся - поговорим.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    він вже відписався, і чекає на поради
     
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    тоді завтра-післязавтра тобі на телефон позвонить мій брат. Ну він типу гуру в тому всьому. В крайньому разі зайде сам на твій комп і все вирішить.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Повідключав все що можна і повикидував два Тул бара .... вроді позбавився цієї зарази .... так виглядає що то був або Спутник мейл.ру або тул бар торрента.... але як завжди є наслідок...))) все працює але не можу відкрити форум http://forum.lvivport.com/
    Мартіні то форум не працює чи я щось собі наробив
     
  18. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Кум кортше як шо шо то пиши мені в приват.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    То тільки мозіла не може форум відкрити?

    Sent from my MB865 using Tapatalk 2
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хм.... виглядає що я щось натворив..... Хром відкриває.... Що це може бути....
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)