З форуму зробили "Ваш магазин"

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Донецкий, 21 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Таваріщі, в рот карать, це шо за херня діється? Не ЛФК, а зборіще бариг якесь, нема ні з"їздів нормальних, ні тем цікавих, одне купи - продай!!!:diablo:
    Можливо треба зробити так, щоб нові учасники могли додавати комерційні оголошення після 30 - 50 дописів інформаційного характеру??
    За останній рік клюбу не було видно взагалі ніде!! Ні на міських заходах з автоспроту (Окрім Олега М. та Михайла), ні на громадських!!!!
    А чого? БО ВСІМ НАСРАТЬ, МОЯ ХАТА СКРАЮ, Я ХОВАЮСЬ В ЖИТО!!!!!!!!!!!!!
    Може вистачить пасувати? ?? Де блін адміни?? Давайте зробимо щось цікаве ? Чи далі кожен буде пальцем в носі колупатися, в надії на інших???:diablo::diablo::diablo::diablo:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    А что именно ты хочеш сделать???
     
  3. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Костя, чому бмв і тюнінг клуби постійно організовують якісь змагання, автопробіги, а ми сраний знак в Стрию поставити не можем??
     
  4. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    наказувати , жорстоко наказувати :diablo:
     
  5. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    давайте будемо співпрацюваз Апексом(картинг) БМВ клуб там світиться рекламним банером. питам глопців там то вони казали завжди готові співпрацювати. але розмова мала б бути по суті і з адмінами. якщо цікавить то підійдіть до них домовтеся
     
  6. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Це все залишиться на рівні розмов!!!
    Давайте барижний форум сюди перенесем: http://forum.vashmagazin.ua/?utm_source=but&utm_medium=menu&utm_campaign=first
    Ніхто не підпишеться, +100500 ні під що!!!!
    Клуб починає вмирати!!!!!!!!!!
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    пропоную зібрати ряд пропозицій, а для цього потрібно мінімум два аспекта
    перше:
    Якщо адмін(и) не хочуть чи не можуть самі, то треба обрати або назначити в.о. адміна (креативна молода людина котра хоче змін)
    друге:
    в.о. адміна збирає пропозиції, обробляє і за погодженням (або без) адміністрації приймає ті чи інші рішення щодо ктивізації клубу
    бо направду скоро будемо слухати реквієм :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Колеги, прошу розуміти, що у нас є адміни а є модери. Адміністрація ніколи не була проти того, щоби росла кількість модераторів. Якщо хтось хоче ним стати, прошу писати ПП мені або МARTINI, зі свого боку обіцяю максимальну лояльність.

    Поприте ми завжди хочемо бути цікавим клубом і будемо брати до уваги будь-які пропозиції щодо активізації клубного життя. І, на мою думку, розширення активності в комерційних розділах не повинно цьому аж ніяк заваджати.

    Дякую всім за бажання покращити і без того найкращий клуб!
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Оресте, тут мова не стільки про клуб як сайт, а про клуб як організацію, як певне середовище. Нам дійсно бракує не модерів (модерувати особливо й нема шо) а ініціативних учасників. Закиди на адресу адмінів приймаю. Але вина в тому не лише адмінів. Я нераз казав, якщо маєте конкретні ідеї та пропозиції щодо клубної активності, не встидайтеся, висловлюйте. Але, нажаль, таких ініціатив майже нема, а те що є зупиняється на стадії ідеї, реалізовувати ніхто не спішить... Тож такі песимістичні настрої особисто мені зрозумілі :sad:
     
  10. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    все вроде взрослые люди. для реализации каких-то идей нужны деньги- и порой не малые. наверно поэтому существуют членские взносы- а у нас только красивый пластик на руках с скидками. может стоит поднять этот вопрос ?
     
  11. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    на прошлой недели не с последним человеком из обл.ГАИ общался- только в какой-то институт в Киеве надо дать оф. около 3000 гр , да и на пропих немало
     
  12. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Для того чтоб поставить какой-то знак????
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це правильна думка. У нас тут не клуб тих, кому, перепрошую, нєх%й дєлать. Всі дорослі люди, зі своїми роботами, бізнесами, сім"ями, коханками, проблемами, захопленнями ітд ітп. В тому числі і адміни. В нашому житті на всякі громадські навантаження часу катастрофічно бракує. Це звичайно ідеальний випадок, коли адміністрація клубу має купу натхнення, креативу і ентузіазму, а головне часу на втілення того всього, але мабуть рідко буває,щоб зірки так вдало зійшлися :)

    Це все в нннннадцятий раз нас виводить до теми клубних внесків. Чи готові учасники клубу фінансувати клуб? Аж до того, що ми могли би регулярно (скажімо раз на рік) обирати серед нас адміністратора (голову, президента, прем"єр-міністра, як завгодно назвіть це), взявши його на зарплату, який взяв би на себе всякі організаційні функції, різну рутину типу виготовлення символіки, закупку мнєса на шашлики, той самий збір та облік членських внесків, підготовку якихось виїздів, організацію публічних акцій, ювілеїв, організацію доброчинності, домовленості із всякими партнерами, бюрократія, придумує якусь цікаву програму для з"їздів ітд ітп. Я навіть бачу кілька кандидатів на таку роботу серед нас :) . Може це буде не одна людина, а 2-3 із розділенням обов"язків. Якщо ми вже виросли і готові до такого дорослого підходу, то давайте будемо робити. Платимо скажімо 100 грн на місяць з носа, частина тих грошей йде на зарплату президента, частина на символіку або інші витрати які може нести клуб. Звісно, на бухалово з приводу нового року в "Хатинці", на сауну чи на шашлики бабки беруться не з клубної каси, а скидаються окремо ті, хто ті шашлики буде їсти :) президент лише організовує весь процес. Якщо президент не справляється, ми можемо його звільнити. Якщо хтось хоче бути президентом, то може внести свою кандидатуру, запропонувати власну програму розвитку клубу і матиме шанс перемогти на виборах. Вибори виключно таємним голосуванням бо тут ми всі великі друзяки і відкрите голосування ризикує бути необ"єктивним :)

    От це була б правильна доросла організація. А з нічого щось важко ліпити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    в этом и загвоздка. может поэтому и стоит обратить взор на ну скажем на инвалидов ( не поймите меня не правильно ) или другие категории людей
     
  15. evil1207

    evil1207 Початківець

    Авто:
    Audi A6C4 Avant
  16. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Однозначно підтримую Мартіні в БМВ клубі щомісячний внесок членів клубу 50 грн., вже є якісь кошти щоб щось робити. А на ентузіазмі далеко не заїдеш.)
     
  17. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Теж підтримую, відносно внеску треба підібрати варіант який би підтримала як найбільша кількість людей, і надати таким членам (бо без сумніву що на сайті остануться і ті хто платити не буде) певні привілеї (наприклад право виставляти товари на продаж, а то дійсно багато рекламних оголошень є ПЕРШИМ дописом в різних "членів клубу").
    2. Пропоную змінити порядок з'їздів:
    чому? - п'ятниця - останній день робочого тижня, і як на мене багато хто хоче провести його по своєму (хто їде в село, хто за місто, хто сидить в кафе з друзями, хто просто хоче провести цей вечір вдома з сім'єю).
    також можливо вартує проводити з'їзди раз в 2 тижні - але у більшій кількості, щоб всі знали, що буде багато людей.
    Просто йде постійний вибір: провести вечір з дівчиною? поїхати з ночівлею в карпати? посидіти з друзями за пивом? чи їхати на з'їзд на якому невідомо чи хтось буде.
    Наприклад в інші робочі дні так питання не стоїть,ти маєш бути наступного дня не з будуна і виспаний, а отже в попередній вечір не задумуєшся чи алкоголь чи машина, і маєш не так багато часу, щоб спланувати щось інше.

    П.С. Це все моє ІМХО, тому прошу не ображатись.
     
  18. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Ну і я запхаю 5 копійок оскільки підняли таку цікаву тему як з"їзди. На рахунок корегуавння розкладу зЇздів я за, оскільки п"ятниця дуже "цікавий" день)), а ще я думаю було б цікаво поміняти процес проведення з"їздів, а тобто з"їзди в честь, допустим тих самих гонок на картингах, чи пограти в футбол, чи ще щось інше як от пейнтбол, короче я за активні з"їзди.
    П.С. прошу строго не критикувати, розумію що є зайняті люди і з віком, і не всім це може сподобатись...
     
  19. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    +1 za tematychni klubni zyizdy, vyyizdy kudys, navit z rodynamy. +1 za vnesky, ale ne 100, dlya mene to zabagato, 10-20 gryven she znaydu. Ale yaksho vsi zareestrovani hoch po 10 zdadut', inogorodni mozhe yakos cherez sms chy yak - to vzhe suma!
    P.S. Sorry, sam nenavydzhu translit, ale ya zaraz ne v Ukraini, tut nema kyrylyci.
     
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Щодо пятниць - в дечому згідний, бо справді часто буває незакан.
    Імхо середа-четвер можна зробити. По грошах - треба скидуватись, проблем немає!
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)