Заглючила карта пам"яті

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Адріан, 31 січ 2011.

  1. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Власне здохла (а може ні) карта меморі стік про дуо в фотіку соні. Карта 2гб зробили десь 350-400 фоток за два місяці десь і тут фотік видав помилку, синій екран і надпис вставте карту. Думали переповнена. Потім вставили в комп, а він видає запрос, чи форматувати карту:nea: короче фоток нема.
    Шось можна придумати?
     
  2. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    мав аналогічну ситуацію з жорстким диском. Мусів форматувати, а потім через програми File Recovery або Data Recovery відновлювати заново всю інфу. 10% даних не відновлюються (і фотографії теж), але 90% краще чим нічого
     
  3. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    З картою такого може невийти бо вінт магнітний і ти використовував швидке форматування (система просто сказала що там пусте місце, і нічого не магнітила), а карта має флеш пам"ять, грубо кажучи кучу релюх, то при форматуванні вони перемикаються в одне положення то інфу вже не витягнеш. Треба пробувати елементарними прогамами типу ДОС чи Волков командер без загрузки вінди от чи зможе побачити карту незнаю. Спробуй так як каже leopold але на карті яка немає цінної інфи (телефонна) або з якої скинув все на комп, з фотіка раджу не форматувати. Успіху!!!
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    В мене було все з точныстю до навпаки. 10% выдновив а 90% - ны :sad:
     
  5. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    то були погані програми. Знайшов на ЕКС.ЮА File Recovery, то він відновлював мені вінт 2 доби, але таке познаходив, що я вже давно забув
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)