Закриття актуальної теми

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем golf2, 7 лип 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    Чому закрили тему про москалів?

    ПРошу адміна змінити правила форуму
    Державна мова українська а не російська

    Мартіні ти шо не українець. чи не поважаєш український народ?
    Чому всі зацофані українці не підтримають свого брата по крові?
    а продовжують підтримувати москалів і їхню мову

    А адмін сидить і на це все дивиться склавши руки


    Мартіні якшо тобі не подобається мій допис то бань мене

    Постійно більшість однофорумчан ставлять мені мінуси за тещо я пишу правду про москалів



    Якщо ми Львівський форум то ми повинні бути Львів"янами а не запроданцями або москалями



    Особисто я бездомному псу більше вірю ніж москалеві
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ух ти :)
    Закрили не тему про москалів, закрили конфліктну тему. Така у нас тут традиція - спілкуватися у дружній невимушеній атмосфері, незважаючи на колір шкіри, країну проживання, мову спілкування та інші речі, які нас роз"єднують. Нас об"єднує одне - VW. А якшо тебе пре посваритися з москалями, тоді ти помилився форумом :)

    у проханні відмовлено :)

    це я знаю, і якщо хтось захоче такий стан речей змінити, то я готовий всіма доступними мені способами цього не допустити. Але державна мова і мова спілкування - це різні речі. Україні - двомовна країна, подобається це нам з тобою чи ні... така реальність. У нас на форумі "державна" мова теж одна - українська (інтерфейс), а спілкування відбувається двома.
    Не поважають український народ ті, хто намагається його поділити за мовою, релігією, політичними симпатіями і тд. Ті, хто думає, що ми тупе стадо і на такі провокації поведемося.
    маячня! Українці не зацофані, ми найкраща нація на світі :)
    адмін навпаки не допускає міжнаціональної ворожнечі, це заборонено правилами цього форуму.
    у проханні відмовлено :)
    може тому, що ти пишеш не в тему? :) Я вже казав - це форум не для того. А про те, як ти любиш Україну і ненавидиш москалів , поспілкуватися можна багато де в інтернеті. І однодумців знайдеш теж багато, плюсів наставлять, не розгребеш :)
    ми власники VW , а хто там запроданець чи москаль, нас не цікавить, головне, щоб людина була хороша.
    це уже твоя особиста проблема :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    зачот :) Романопроді, може ти латентний москаль? :) Знімай маску, в тебе під нею клики!
     
  5. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    Мартіні ти мені скажи тобі в житті нічого поганого москалі не зробили?
    Тебе хіба не цікавить думка однофорумчан? Тиж адміністратор

    Ой я забув ти ж мене зара забаниш за то шо я написав криве слово на адміна

    в нас шо тут диктатура?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    бля Любас, не починай. тут навіть мій кіт зрозумів,що це скачано з інету і закинуто в бібліотеку в зв*язку з ситуацією, яка нависла наді мною. шукаючи собі порад - знайшов поради і іншим людям. думаю комусь таки згодиться. а ти починаєш до:буватись.

    якщо на те пішло, то я тобі спеціально напишу щей українською і англійською мовами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    і читати мій допис треба УВАЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Я ПИСАВ, ЩО ПЕРЕВЕРНУЛИСЬ В МОГИЛІ НАШІ СЛАВНІ ПРЕДКИ ІЗ-ЗА ТОГО, ЩО НАШІ Б*ЮТЬ НАШОГО, А НЕ ЗА МОВУ, ЯКОЮ ПИШУТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!!!!!!!!!СЛАВА КОЖНОМУ ІЗ НАС!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Тут пишеш три слова і якесь одне перекрутять, процитують і пообзивають, а перекласти своїми словами весь юридичний документ на Українську, то буде повна бомба.
    Мартіні може вже хватить висмоктувати конфлікти, для підняття цікавості форуму?
     
  8. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    golf2 а шо ти пропонуєш робити з Діно грейом?
    я від цього чоловіка українського слова не чув, але він в нас давно і всі ми його поважаєм.
     
  9. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    НІЧОГО З НИМ НЕ РОБИТИ, ХОЧ ЦЕ ПИТАННЯ НЕ ДО МЕНЕ АДРЕСОВАНЕ, БО ВІН НОРМАЛЬНО СЕБЕ ЗАРЕКОМЕНДУВАВ, НА МОЮ ДУМКУ
     
    Останнє редагування: 7 лип 2009
  10. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    народ "якщо пес немає шо робити то він собі яйця лиже" вам шо нема чого вчепитись, самі ж не такі грамотні, пишете деколи з такими помарками шо аж смішно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я пишу з помарками з причини - спеціально, щоб наголосити на даному слові, або в мене розкладка англійської і української на клаві виділена одинаковими буквами - БІЛИМИ!!!!! і досить не практично.
    або дуже поспішаю.
     
  12. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Я як матьорий нацик заявляю, про Діно-Грея поки нічого поганого сказати не можу.
    Кому цікаво, знаю де він живе і ставить машину, Львів місто маленьке.
     
  13. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    краще поремонтуйте форум, бо вже й текст виділити не можна.

    пес, коли немає, що робити - сам собі яйця лиже....... до чого це тут?????

    скоріше:
    "Куме!!!!!!!!!!!допоможіть корову закопати, бо як у Вас дасть Бог пошле, що здохне, то і вам допоможу!!!" - про менталітет окремих
     
  14. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    я GOlf2 добавив +1 бо поважаю таких людей сам такий...
    до адміна (Україні - двомовна країна, подобається це нам з тобою чи ні... така реальність) ТИ ВВАВЖАЄШ що це нормально ,коли російсько-мовне населення переважає україномовне????
    як на мене це треба змінювати,і то вкорні починаючи від таких форумів.
    мене це вже так препрошую ЗА.БАЛО що приїжджаєш в КРим або Одесу рідного слова не почуєш і мало того ХОХОЛ в свою сторну чуєш мало не на кожному кроці.
    Там ще хтось перевіряє пунктуацію і транслітерацію перепрошую але тема болюча і пишу нашвидкоруч.
    МОСКАЛІВ ВИГНАТИ З ФОРУМУ І ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ.!!!!!!!!!!!!
    НЕХАЙ ВЧАТЬ УКРАЇНСЬКУ І РОБЛЯТЬ ДОПИСИ УКРАЇНСЬКОЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я зара сам розплачуся і біду з форуму 6^9... Якшо я народився в Росії, моя мама росіянка і всі родичі теж росіяни, то шо я тепер теж москаль?
    Я знаю в ідеалі дві мови, але з людиною спілкуюся на тій мові, на якій легше їй, адже мені всерівно. Тут більшість дописів українською, тому відповідно і я пишу українською. В реалі ж, запитайте в кого хочете, з Сашою Sasa, Костею Dino_grey та іншими спілкуюся російською, бо мені з ручніше з ними так говорити, бо їм легше сприймати мабуть.
    Але незважаючи на це все я патріот! Якби хєрово не було, але я патріот своєї країни і тим більше Львова! Для мене питання мови і національностей дуже серйозне, воно мене завжди чіпляє!
    Я не буду зара писати ху*ні аля: "якшо я не правий баньте, якшо я москаль баньте, мене назвали москальом я іду з форуму", бо я звідси не піду, бо я думаю знайдуться люди які мене підтримають... Але ганьба тим всім шо розділяють нас слов"ян на москалів, хозлів, жидів і всяку там іншу маячню. ГАНЬБА! І особливо тобі гольф2, бо ти завжди це питання піднімаєш. А потім ви кажете шо ви не расисти. А може ти скін? Іди вали всіх негрів, китайців і всяки х не наших, шо ходять по місту...
    МАЯЧНЯ!!!
    І шо це якийсь власник гольф2 вчить всіх уму-разуму?? ЧИ тут ці слова не дійсні?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    заледве заліз на форум. помилка за помилкою.

    я в Крим не їду по тій причині, що дійсно скажеш слово українською - ппц тобі. колись запитав в одного кримського ГАІшника, як проїхати українською - то він гад і в зад і в поперек мене вз8бав.
    а в нас у Львові і Луцьку запитає хто російською - то йому навіть намалювати можуть і провести, переконувався не раз

    мене просто заїло не так російська мова і сама присутність представників російського населення( мене взагалі це не бентежить), як те, що читав-читав дописи на тему - Я УВОЛЬНЯЮСЬ. і не витримав. є такі допищики, які не читають теми спочатку, а вловлюють фразу і починають ганьбити. а є, що хочуть показати, які вони правильні і починають чмирити свого брата, бо той всього - навсього навіть не те що зауваження зробив, а вніс корекцію, прохання, щоб писалось українського.

    І ви замітили хто вніс розбрат на форум???? хто створив тему???? може це робилось зі спеціальною метою???? і може помилки при відкритті сторінок також рейдерська атака ФСБ????
     
    Останнє редагування: 7 лип 2009
    • Подобається Подобається x 1
  17. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Ну Шег, не перегинай палицю, про тебе, Сашу і Діногрея язик не повертається зле сказати.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    бля, я закриваю тему - вам не подобається, не закриваю - теж не подобається, бо я піднімаю цікавість форуму... ви там визначіться між собою спочатку :)

    Я ж чітко написав, що на цьому форумі заборонене розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Тому я закриваю цю тему також і закликаю всіх припинити цей дибілізм. Люди, згадайте, для чого ми всі з вами тут зібралися. Якщо маєте бажання довести, що всіх москалів треба вішати на стовпах вздовж проспекту Свободи, то доводьте це в іншому місці, в інтеренеті дуже багато інших сайтів, які не присвячені автомобілям, а годуються за рахунок того, що ідіоти з обох берегів Дніпра мочать один одного словесним поносом. НА НАШОМУ САЙТІ ТАКОГО НЕ БУДЕ. Тому, Golf2 , якщо для тебе ця тема така актуальна, то для тебе останнє попередження: за порушення правил форуму - бан. На цьому форумі актуальні інші теми.

    Прохання до всі. Не треба мене більше питати в приваті чи я не москаль. Ні , я не москаль, не жид, і не негр. Я родом з Галичини і предки всі мої також. Але я не маю ніяких упереджень до людей інших національностей, і вважаю, що найбільша загроза для моєї нації не москалі, а свої ж ідіоти. Ну і ще ті, хто дороги в нас будує (мабуть то москалі).

    І наостанок, порада для національно стурбованих - вивчіть державну мову, адже коли ви будете писати про москалів грамотною українською мовою, це буде значно переконливіше. А то іноді читаєш, аж сміх бере :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Зара це буде звучати як образа тобі, але ж ти сам написав шо ти "модний нацик"... Ти сам створюєш ці всі проблеми... Тобі так не здається???
    А не здається вам люди, що саме ви з понтом українці і робите всі проблеми з москалями. Ви їх гнобите і недооцінюєте тому і вони вас посилають і не скажуть куда і як проїхати. А якшо попробувати до них з відкритиму руками, то може і вони так само будуть?? Ще з дитинства всіх вчили "как аукнется, так и откликнется" (не пам"ятаю українського відповідника)... То може в цьому вся проблема?
    Мабуть я просто 21річний малий пи**ун який нічо не шарить в цьому житті, але я говорю те шо я бачу на власні очі! Такий розбрат тільки в Україні!! Я в Росії буваю кожного року, і шо ви думаєте?? Там нема такого, НЕМА! Мене навпаки розпитують як життя в україні, був в Пітєрі, був без житла, то мене 2 хлопця з якими я познайомився на вулиці взяли до себе переночувати і просили шоб я навчив їх шось українською, бо дуже вже їм подобаться наша мова... Тому я можу робити такі висновки!!!
    І не люблю я таких людей які про це спорять! Ганьба їм!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    це технічний форум а не націоналістичний.
    тема закривається і подібні будуть закриватися
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)