Заміна двигуна (переоформлення в ДАЇ)

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Shaggy, 21 бер 2017.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Йо вагеноводи.
    Є в планах заміна двигуна на інший об"єм. Хто в курсі собитій з чисто юридичної точки зору.

    1. Спочатку міняти двигун, потім їхати в ДАЇ переоформляти. ЧИ спочатку треба якийсь дозвіл отримати? Як та процедура виглядає взагалі.

    2. Якщо мотор привезти з Польщі чи треба його якось розмитнювати? Чи я можу просто привезти його собі в багажнику і на кордоні не виникне ніяких запитань?

    Дякую.
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    о, а шо на шо міняєш? шось купив після тої А6?
    як хочеш отримаи достовірну інформацію - звернись до першоджерела, так надійніше.
    бо мало що там могло змінитись за останні роки...

    (032) 2625348
    (032) 2624265 МРЕВ на Апостола
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Замість тої А6 не купили ще нічого. Все в роздумах. Хоча варіанів насправді не так багато.

    На що можна міняти після 2.8 30V ? ))) Правильно, варіантів повно, але це вже зовсім інша історія)
     
  4. Tark

    Tark Початківець

    Авто:
    B3
    1. Переобладнання транспортного засобу, у результаті якого
    змінюється його повна маса та її розподіл за осями, центр ваги,
    тип двигуна, його вага і потужність, колісна база чи колісна
    формула, система гальмового і рульового керування та трансмісії,
    здійснюється за погодженням з виробниками транспортних засобів та
    їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, або з
    державним підприємством "ДержавтотрансНДІпроект" чи Головним
    сервісним центром МВС. Зазначене погодження може надаватися тільки
    після проведення огляду транспортних
    засобів із дотриманням вимог
    пункту 15 цього Порядку та надання відповідного акта, засвідченого
    підписом та скріпленого печаткою адміністратора сервісного центру
    МВС. { Абзац десятий пункту 37 із змінами, внесеними згідно з
    Постановою КМ N 904 ( 904-2015-п ) від 09.11.2015 }
    Перереєстрація транспортного засобу у зв'язку із заміною
    двигуна проводиться в разі зміни типу двигуна, його ваги, робочого
    об'єму і потужності. Документи, що підтверджують законність
    придбання двигуна, не вимагаються.

    Сайт НДІ: www.insat.org.ua

    2. Якщо просто в багажнику, то так, виникнуть питання :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На скільки я зрозумів можна впихнути нове двигло, їздити досхочу, поки не заїду в МРЕО і не переоформлю? Я шось тяжко сприймаю ті всі нормативні документи))))
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А як тоді?))
     
  7. Tark

    Tark Початківець

    Авто:
    B3
    Ні) треба їхати в МРЕВ і робити акт огляду ТЗ, а тоді вже звертатись до НДІ за експертизою, це якщо робити офіційно.
    А щодо розмитненя то або давати на лапу щоб митники закрили очі :) (бо двигун це вантаж, який підлягає розмитненню) або офіційно через брокерів розмитнювати.
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Наскільки мені не зраджує память, то якщо новий двигун такої ж моделі, тобто не відрізняється масою і потужністю, а навіть якщо і відрізняється по масі на +\-10% або по обєму +\- 15%, то це не вважається переобладнанням і не підлягає перереєстації, а лише вимагає експертну оцінку (чи правильно все встановлено без зміни конструкції шасі)

    З.І у відсотках можу помилятися...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Tark

    Tark Початківець

    Авто:
    B3
    Не знайшов нормативного підтвердження, але теж можу помилятися :)
    Доречі номер нового двигуна всеодно варто внести в базу, а для цього потрібно акт від експерта про те, що новий і старий двигун ідентичні.
    Можливо і те, що у внутрішніх нормативках МВС є те про що пише Bass.
     
  10. Tark

    Tark Початківець

    Авто:
    B3
    Тобто теоретично, якщо експерт в МРЕВ видасть акт про те, що старий і новий двигуни ідентичні (хоча насправді вони будуть не зовсім ідентичні, але у межах певних допусків) то процедуру переобладнання робити не доведеться.
     
  11. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Коли вписував газ, то стикнувся: в мене Гольф 2 1,3 був, став 1,4. То експерт при всьому бажанні не зміг вписати об’єм нового двигуна в техпаспорт, бо такий об’єм не йшов з конвеєра. В техпаспорті лишив об’єм 1,3 але сказав, що номер нового вніс в базу (хз чи правда, бо в номері перші букви визначають його об’єм). І десь на форумі (тут або ЛТК) проскакувало, що ввезти офіційно двигун по грошах, так само, як з хабарем митнику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну але це вже після переобладнання. До того ніяких дозволів отримувати впринципі не потрібно?

    А якшо масою і об"ємом відрізняється менше ніж на 10%, а потужністю на 30-50%, наприклад? І не ставився на даний кузов ТЗ?


    Мені совість не дозволить на лапу дати))) Хіба що заплатити комусь хто привезе, а далі вже як завезуть то не моє діло))


    Мене в першу чергу цікавить чи потрібно якісь процедури і дозволи отримувати до заміни. А то шо після то вже по ходу розбереться))
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Власне що "ставився" в будь якій модифікації. Тобто якщо маєш 2.0 і хочеш поставити 2.2 то ніби ок, якщо ці машини коли не будь випускалися з 2.2, знову ж таки не вийде поставити 3.0, навіть якщо такі і ставилися на ту модель. Але якщо маєш ВАГ а хочеш поставити БМВ то нізя.
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А і ще згадав... Є ще таке поняття як "вимушене" переобладняння.
    Але тре мати писульку офіційну з сто (розраховано на офіціалів, але може проканати і з іншим сто, якщо там знають які папери потрібні) що твій мотор вмер і ремонту не підлягає, але чисто випадково на тому ж сто є інший робочий двигун, який без змін в конструкцію шасі ставиться без проблем - от в тому випадку пофіг на всякі там відсотки і інші обмеження. Але скільки я не питав по сто, то ніколи не отримав чіткої відповіді (щодо паперів і порядку) як то правильно робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мається на увазі згідно твого допису вище про межі 10% ?? Бо фактично поставити можна, але тоді треба якось все переоформляти.
    Але знову ж таки потужність. Взяти наприклад 2.3 рядну 5-рку і 2.2Т теж рядну 5-рку. То вага і об"єм не відрізняються сильно, але потужність більша в 2 рази. То тоді теж проходить, теоретично, без переоформлення?

    БМВ не їде
     
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Так.
    Так. Якщо обидва коли небудь ставилися на такий кузов. Про потужність мови в обмеженнях не пригадую, лише про вагу(яка не змінює споряджену вагу авто) і про обєм двигуна(мабудь тоді коли то писали вважали що обєм прямопропорційний потужності ;))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Цю інфу мені розказував мій однокласник, котрий працює "рашалою" при МРЕВ вже хз кіко років і на тому, каже, зуби зів ;) А тоді в мене була ідея ще на моєму Б4 замість бєнзи 1.8 поставити дизеля 1.9 тді але з кондюком, якого в мене не було :sad: От тоді бігав то все і взнавав, потім кинувся того ровЕра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Наразі дякую за інфо) Основне шо поняв шо нічого до переобладнання не треба робити, а далі буде видно)))

    Може ще хтось щось підкаже.
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти з конкретизуй що хочеш а то тут розвів фільозофію. можна міняти любе на любе, аби кріплення підійшло, а як не підійшло то можна доварити
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Що я не сконкретизував? Вам би тіки варити, а тема в юридичних питаннях. Цікавить тільки юридична сторона.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)