Заміна помпи

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 26 тра 2017.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    останнім часом не завжди особливо після того коли багато їжджу , зранку біля машини утворюється невелика калюжа , перше думав , що то через сальнік розредвала , але після того як поміняв компенсатори , то відразу це питання виключив , оглянувши нормально машину , і включив трохи мозги . зрозумів шо то помпа , почучуть звітам підкапувало , приїхав до майстра висновок , треба міняти , найцікавіше , що витікає антифриз лише тоді коли після повного прогріву тобто тиск в системі охолодження був високий , витикло від сили грам 25 антифризу
    попередньо домовилися на четвер , але в мене робота повязана з машиою , тому потрібно як можна швидше поміняти ту помпу , ну і чекати до четверга троха не варіант є припущення , що вона може вклинити а тоді погне клапана , так мені принаймі пояснили
    то давайте розберемося
    1.3 мотор гольф 2

    1 Хто готовий , скажімо в суботу поміняти мені ту помпу
    2 чи реально погне клапана якщо заклине помпа
    3 чого та помпа взагалі має заклинити
    4 ну і причини чому клинять помпи
    5 скільки можна ще їздити шоб помпа вклинила
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    та не мала б вона вклинити, просто може потекти сильніше, і витече весь антифриз
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    1. Сам поміняй, або запишись на завтра в якийсь сервісний центр де нема черги.
    2. Не погне, в більшості (90 % бензинових моторів не гне, шукай тут на форумі є теми де про це перетовкли вже стільки що)...
    3,4 Клинить бо сальник протирає і підшипник ржавіє від антифризу, далі сам додумаєш
    5. Залежить чи вже є шум і чи підлинює коли прокрутити рукою, якщо так - тоді в любий момент, а якщо шуму нема і не підклинює а прокручується рукою, то можеш іздити ше довго(ти ж не будеш так довго скидати ремені щоб прокрутити і взнати чи не підклинює, га?) тіки доливай антифриз.
     
  4. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    як то можна прокрутити рукою , то ж треба ремінь знімати , та воно не шумить просто троха мокра помпа , почало капати , 1 раз в 3-4 дня маленька пляма робиться біля піддона , переважно після того коли багато їздив , Сам не поміняю , не знаю як то все правильно виставляти , то не генераторний ремінь , чи бензонасос , який 2 болтіками відкручується , може в кого є мастер
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ну як сам ніколи не міняв грм то і не варто самому братися. А то що не шумить і лише сочиться - то "добре" в тому плані, що поки знайдеш когось щоб замінити, можеш іздити, тільки за рівнем антифризу слідкуй.
     
  6. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    купив помпу фірми thermotec все почистив все помив , коротче поміняв тай поміняв , слава богу , нічого не вклинило , стара помпа прото текла , хоча не гуділа , мав сьогодні можливість послухати як гуде помпа , бо паралельно міняли помпу на таврії , ну я вам скажу , різниця суттєва , якби вона не почала текти то я мабуть би і не міняв , маю одне питання по фірмі thermotec хто шо може сказати , що воно собою являє , чи не потратив на я на вітер гроші , може хто теж ставив , то напишіть скільки ходить
     
  7. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    я на "своїй бувшій" МК2 міняв помпу, ставив "рувіль" проїхав на ній 5 тисяч і продав машину.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)