Заміна радіатора

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 29 бер 2021.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Прийшлося поміняти радіатор [​IMG], то все дуже весело бампер фари , вся морда коротче все треба знімати [​IMG] , робив на вулиці Автобудівельників , вроді все ок гарно розкрутили , все поставили назад ,фари продув компресором , понятне діло треба перевірити чи все ок , чи там не протікає ніде , і так далі , виявив даччик куда він йде не понятно , що до нього кріпиться не понятно , подивився як воно на ті машині , ось фото [​IMG] нічого воно мені не дало , хіба стало ясно де він має стояти , еле шо туда підключається не понятно, ось як той даччик виглядає і може буде ясно звідки він йде [​IMG][​IMG], поможіть , бо я його поставив туда , де має бути , але шо туда підключається не ясно , може хто стикався з тим , може хто має 4-й гольф , подивіться , шо туда підключається , буду дуже вдячний
     

    Вкладення:

  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Датчик зовнішнього повітря...ставиться під переднім бампером, а підключається в колодку ззаду біля лівої фари у верху...Шукай по довжині дроту датчика
     
  3. Elegios

    Elegios Новачок

    Авто:
    VW
    До речі, а якої фірми радіатор краще поставити? Якщо не оригінал, то що з аналогів гідної якості? Шукав через zapchast.com.ua/zapchasti/volkswagen/golf/radiator-kupit220/ і пропонують Elegios, FPS, Luzar, THERMOTEC, KSP. Що з цього краще вибрати і який у вас? Дякуємо!
     
  4. OlegD

    OlegD Новачок

    Авто:
    Volkswagen

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)