Затверджено новий склад автомобільної аптечки

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем MARTINI, 13 лют 2018.

 1. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  Коли востаннє заглядали до аптечки? Вона є у вас взагалі? Я от недавно купив і бачу, що даремно, тепер треба збирати все по-новому. Ліків в аптечці не буде, зате буде купа всякого іншого

  img.gif

  Мотоциклетні, автомобільні та автобусні медичні аптечки мають бути оснащені засобами для надання першої допомоги при ДТП і не мусять містити будь-яких медичних препаратів. Відповідний проект наказу підготували у МОЗ і подали на погодження. Крім того, у кожній аптечці буде інструкція, як надавати першу допомогу при ДТП.

  За статистикою, причиною приблизно 80% смертей внаслідок ДТП до приїзду бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги є масивна кровотеча. Тому до мінімальної комплектації аптечки передусім будуть входити необхідні засоби для зупинки кровотечі: бинти різної ширини, серветки тощо. Замість резинового джута у автомобільній аптечці буде механічний засіб для зупинки кровотечі по типу «САТ», який можна накласти собі самотужки. І абсолютно усі медичні аптечки – мотоциклетні, автомобільні та автобусні – будуть оснащені інструкцією з покроковими діями при ДТП.

  В оновлених аптечках не буде медичних препаратів – зеленки, таблеток, які мають термін придатності і далеко не завжди вчасно оновлюються в аптечці, тощо. Крім того, ліки не стануть в нагоді при наданні екстреної допомоги не фахівцями. Це світовий досвід – не включати лікарські засоби у обов’язковий склад автомобільних аптечок. За необхідності, ви можете доповнити власну аптечку необхідними вам ліками.

  Перелік медичних виробів та інших матеріалів, які повинні бути в складі аптечок медичних мотоциклетних, автомобільних та автобусних востаннє переглядався Міністерством охорони здоров’я України 20 років тому. Теперішній проект наказу має на меті привести аптечки у відповідність до європейських норм та стандартів.​


  Буде затверджено новий склад автомобільних аптечок
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. MrWolf777

  MrWolf777 Аксакал

  Авто:
  Volkswagen LT35 1995 2,4D;
  T4 1,9TD2001;
  Skoda Fabia 1.6V 2008;
  ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
  питання коли
   
 3. diesel757

  diesel757 Аксакал

  Авто:
  VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
  VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
  Клубна карта:
  000091
  Чувак, нафуя ти клонуєш то, шо вже є?
  Тема про аптечки
  А кольбо по змісту теми, то це вже давно пора було б зробити.
  Я, свою аптечку укомплектував так, як мені тре і постійно оновлюю. Останнє оновлення робив в кінці літа, от і зара приходе час для дефіктовки. Бо погодні умови, перепади температур ох, як негативно впливають на вміст тої аптечки.
  І взагалі, хай вона ніколи не знадобиться, але готовність до надання ПМНД повинна бути.
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)