завоздушений бак, який вихід з ситуації?

Тема у розділі 'Audi', створена користувачем Miha, 11 гру 2008.

  1. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    хтосб зтикався з таким? що ви робили?
    чи може хто знає?
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    бак не може бути завоздушений. Як можна "завоздушити" ємкість з рідиною, в якій немає тиску і є повітря з атмосферним тиском, а все це піддається закону тяжіння?
    Наприклад банку 3 літрову, де налито 1 літр бензину можна "завоздушити"? Повітряний корок може утворитись там, де рідина під тиском проходить і попадає повітря, яке стискається по іншому, ніж рідина, і тому "забиває" магістраль. Наприклад таке може статись у бензопроводі, контейнері підвісного насоса, в самій рампі і т.д., там де є тиск і замкнений контур. Тоді потрібно зробити так, щоб рідина пройшла повне коло, і повітряна пробка мала можливість покинути магістраль (напр. через обратку в бак попасти), або роз*єднати магістраль в такому місці, щоб повітря могло вийти, а його місце заповнив бєнз.
    Коротше, напиши конкретно в чому проблема, шоб тема не претендувала на знесення.
     
  3. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Що значить завоздушений бак?
    Буває, коли не працює вентиляція баку і бак вакумується(бензин погано подається в магістралі), але щоб завоздушувало!!! Може я щось ще незнаю про машини? Просвятить будьласка!
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ЗАлити бензину!!!!!!!!
     
  5. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Впевнений що топікстартеру потрібно буде розбиратися з вентиляцією бензобаку. Скоріш за все вона у нього забита.
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Думаю,що йдеться про даний феномен.Якщо по Ауді, то в нас стоїть типу запобіжного клапану( кулька) для запобіганню витікання пального у випадку перекидання авто. Та кулька може закиснути і відповідно вентиляція порушена.
    А термін завоздушений я тільки чув від заправщиків, якщо в версіїї квадро конфігувація бака "Ш" подібна і стоїть три датчика палива, може ще якось при високому напорі при заправці тимчасово завоздушитись,що малоімовірно,то в не квадро бак простої форми."Завоздушення" а точніше створення вакуума можна провірити простим відкриванням кришки бака- Якщо "пшик" нема, то і розрідження нема.
     
  7. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    сорі за незрозуміле пояснення, но мені також це на заправці сказали, в мене бак на 70 л, був майже пустий і я заправляв на 200 грн 95-у, і кароче заправив щось на 192 грн ,
    заправщик каже що у тебе завоздушено, та я також щось офігів що він заправив біля 40 літрів і останні каплі почуть -чуть лив поки неналив до самого горлишка і вийшло біля 41л,.
    але чому невлізлось більше? ще біля 25 літрів малоб залитись.
    я звичайно дзвонив на сервіс і мені розказували про якийсь дринаж який тре почистити івсе буде гуд.
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А-а. Є така штука. Очевидно в А-80 бак під сидінням.
     
  9. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    у 80 бак за спинкою заднього сидіння а у моїй ні , це вже не В3, а в В4 знизу, у мене сидіння задні складаються.
     
  10. petro_fm

    petro_fm Active Member

    Авто:
    Audi B4 2.0 ABT mono +Газ

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)