Зміна місця клубних з'їздів !!!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Borman, 19 кві 2009.

?

Чи хотіли б ви перенести з'їзди ближче до центру?

  1. ТАК

    49,2%
  2. НІ

    44,4%
  3. Утримуюсь

    6,3%
Статус теми:
Закрита.
  1. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Поскільки тема про перенесення з'їздів вже піднімалась (Solaris'ом і підтримана мною) на початку року але не мала свого логічного завершення. Можливо через те, що на з'їздах буває за мало народу і питання переносу в такому складі недоречно вирішувати.

    Тому заздалегідь пропонується перенесення місця з'їздів поближче до центра міста.

    Після наших тривалих бесід з Solarisом (на останніх двох з'їздах), СЕНС такого переносу місця зустрічей бачимо у тому, що це може принести велику користь для розвитку нашого клубу (поки ми на трасі - ми "невідомі"!!!)

    Аргументи на користь місця поблизу центра:
    1. ближче добиратись з різних кінців міста - некожному хочеться пиляти через ціле місто пробок тимпаче незнаючи що на нього/неї там чекає (про новачків);
    2. в центрі їздять люди на машинах і бачать якусь тусню фольксів, придивляються, бачать наклейки, передають інформацію знайомим в кого є фолькс або й самі заходять на сайт... гуляють випадкові перехожі і фоткаються на фоні наших машин;
    3. в центрі є інфраструктура - кафешки чи хочаб магазини щоб щось купити чи посидіти.

    Щоб не призводити до чуток про якісь розколи клубу, прошу брати участь в голосуванні щодо такого перенесення місця з'їздів, а в самій темі прошу аргументовано (чому саме те місце, яке ви пропонуєте) наводити свої варіанти нового місця з'їздів.

    ПС народ, давайте просувати наш клуб, а не загнивати у ньому!!!
     
    Останнє редагування модератором: 21 кві 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    хочу ще добавити що рейсери які люблять поганяти можуть представляти наш клуб у серйозніших заходах ніж клубні зїзди.. тим самим рекламувати клуб!!!
    а ті хто хочуть дивитися на гонки можуть в будь яку неділю приїхати на драгову трасу і попрактикуватись чи подивитись на гонки..

    дорога до траси зараз дуже паршива а багато машин з клубу їздить на низькопрофільній резині :)
    на трасі нас ніхто небачить а якщо небачать значить незнають про наше існування чи активність..
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А може раз там, а раз там?=))))) Мені впринципі вшистко єдно як то кажуть... Біля парку свої плюси і мінуси і на трасі теж=)
     
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Хоч я не активний учасник Зїздів і був аж 2 рази додам своїх 5 копійок, яке свято без пива? Оскілики пиво і авто трохи не по ПДР, я за парк.
    А хто тут утримались? В тому питанні утримування то як приміром трохи вагітна, висловлюйтесь не встидайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А типу якшо ти в парку і на машині то можна пиво?? Я шось не поняв логіки...

    Я утримався, тому що для мене не грає ролі де з"їжжатися, мені в нашій компанії всюди добре, або народу побільше було, от за яке я місце! ;-)
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Типу якщо мене підбере друг Шагі який живе по сусідстві на Сихові, на свому Пассаті то я з радістю випю пива за його здоровя і коли він чи я захоте поїхати скоріше чи пізніше то я,щоб не створювати йому зайвих проблем, сяду на маршрутний транспортний засіб і поїду додому.
    2 -Подібним та кмітливим- яка маршрутка проїжджає біля траси біля МРЕО?
    2- Не кмітливим і гостям Львова- з центру йде море маршруток на яких ви можете доїхати у будь-яку сторону.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Щоб побачити хто як проголосував - просто тисніть на кількість голосів і відкриється список!!! Нехай країна знає своїх героїв :yahoo:

    в принципі, якщо дуже хочеться пива і важко себе контролювати, то можна накрайняк машину залишити до ранку, зрештою місце то більш-менш людяне.
     
    Останнє редагування: 20 кві 2009
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Поки що аргументація не переконлива. Не розумію, що заважає пити пиво і на трасі, і щоб "друг Шагі який живе по сусідстві на Сихові" підвозив МсАра на своєму пасаті туди. Тим більше шо друг Шагі каже, що йому пофігу куда їхати.

    А якщо збиратися для того аби попити всім разом пива, то пропадає сенс в аргументі, що клуб ніби-то помітять там в парку і більше до нас приєднаються. Адже на пивні з"їзди ми приїжджатимемо не машинами, а отже перетворимося у клуб пасажирів трамваю номер 4

    Аргумент про низькопрофільну резину також лажовий, адже під"їзди до парку також далеко не ідеальні.

    я думаю рейсерів у нас нема і вони в великих гонках участі не приймають бо спеціально для драгу свої машини ми не готуємо. Просто людям цікаво перевірити своє авто, порівняти динаміку з аналогічним мотором або іншим, прокататися на машині одноклубника і тд.

    Словом більшість аргументів ваших, як каже москаль, "хромают". Логіка є в таких аргументах

    1. це близько, сюди добиратися швидше, спалюєш менше бєнзи, або можна на трамваї приїхати тим, в кого нема машини.

    2. рядом кафешки, можна при бажанні попити чаю чи повечеряти.

    Особисто я, наразі за трасу, але утримаюся від голосування, можливо у прихильників парку знайдуться іще якісь аргументи, які зможуть мене переконати
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    а якщо людина ще нізким не знайома або не живе на сихові а наприклад в центрі чи іншому районі звідки ніхто не їде???
    ще в нас є члени які не завжди мають змогу приїхати на зїзд на авто.. є такі які зовсім його немають але хочуть бути на зїздах..
    на зїзд гольфів приходив мій знайомий з тюнінгу щоб подивитись на гольфи а прийшов на зїзд гольфів тому що йому ближче додому..

    от тут правильний підхід я так тоже би робив...
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Мартіні, ти хочеш щоб ми шукали плюси, а чому сам не пошукаєш ? як, взагалі, відносишся до ідеї ?

    п.с. А які у тебе є аргументи щодо траси ?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    тоді їде своєю машиною і знайомиться. Так можна швидше в колектив влитися, ніж приїжджаючи на з"їзд маршруткою.

    ну такі у нас завжди були, якщо це людині дійсно потрібно, то знайде спосіб. Я нераз особисто підбирав людей без машини, які мене просили. Для того і є наш форум.

    взагалі, ви самі собі суперечите
    ви пишете шо от нас в парку будуть бачити, звертатимуть на нас увагу і таким чином клуб стане популярніший. В і той же час ви хочете перенести з"їзд в центр для того, щоб приїжджати на нього без машин і бухати пиво :) Так нас хіба шо міліцейські патрулі помітять :)

    я не хочу шоб ви шукали плюси, я відразу сказав, шо наразі я за трасу, але якшо ви мене переконаєте, шо в парку справді краще, то я може навіть за це проголосую :) Втім, це лише мій один голос, а буде насправді так, як проголосує більшість.

    по-перше - це традиційне місце. Ми три роки там збираємося, від найпершого дня. Про це місце і час знають навіть ті, хто на сайт не ходить до нас.

    по-друге - це зручно для з"їзду автомобільного клубу. У дописі номер 8 на цій сторінці я виписав, чим саме це зручно. Для клубу шанувальників пива, згідний, не зручно.

    по-третє - можна шашличити прямо там же :)

    по-четверте - сприяє тверезому способу життя членів клубу :)
     
    Останнє редагування: 20 кві 2009
  12. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Мартіні, хочеш реальний аргумент?! подивись хто проголосував за зміну місця зустрічей!!! половина люди які не приїжають на зїзди мабуть тому що їм налом пертись невідомо куда невідомо за чим..
    доречі на зїзді гольфів був Рок-н-ролл на корі і випадковий перехожий зупинився і порозпитувався в нас про машину...

    а згадайте навіть історію з Векслером який був без машини і його згорем пополам привезли на зїзд (добре шо Ростик їхав в той день на зїзд) знаю шо і сам там запоров але всештаки був би зїзд десь в центрі він міг би добратись мамотушки..
     
  13. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    не бачу потреби тебе переконувати, прихильники нового місця самі зроблять висновки і проголосують. Згідно результатів того голосування ти, яко адмін, і повинен зробити певні дії, незважаючи на свою переконливість.

    це не означає що так має бути далі!

    Що ти зробив для клубу за три роки, щоб нам у ньому було цікаво (я не про форум)? Я вважаю, що ти просто вперся і не хочеш змінювати місце прикриваючись аргументами:
    традиціне місце - це не аргумент,
    зручно для зїзду - є багато їнших зручних місць поблизу центру,
    шашлик - це не мета зїздів (ми ї так рідко його там робимо, і для цоьго можна організовано виїхати на природу, а не засирати гонщу трасу),
    тверезий спосіб - ну не кажи, згадай тільки дружнє поїдання "салату".

    ти думай образно! "Пиво" - це кава, чай, хот-доги і інші прєлєсті жизні, а на трасі їх за три роки не з"явилось!
     
    Останнє редагування: 20 кві 2009
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    я ж чітко написав, що буде так, як вирішить більшість. А вперся я тільки в одне - місце зустрічей треба змінювати не спонтанно, як ви тої п"ятниці, а узгоджено, як ось це робиться зараз і як це робилося щодо зимових з"їздів, бо інакше то є вияв неповаги до всіх.
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Народ, мені це вже нагадує дитяче "мальчікі - направо, дєвачькі - налєво"...
    Не можу виправдати, захистити і засудити ні сторону А, ні сторону Б. Кожний правий в своїй мірі...
    Давайте зробим висновки хто за шо проголосував. За парк - це по суті ті хто не був на з"їздах ніразу, ті хто без машин і зачіншікі всього цього - Борман і Соляріс...
    За трасу - (нехай порахуєм тих хто утримався, так як їм всеодно куди добиратися) це ті хто практично кожного разу приїжжає на з"їзд.
    Так це питання можна розглядати з 2х сторін... З одної сторони ті хто в категорії парку і не приїжжають на з"їзд - це або роз3,14здяї, або дійсно люди яким тяжко добратися до траси. З іншої сторони я це розглядаю як те що лінь проїхатися. Мати бажання і натхнення - можна добратися і туда, а хто хоче доїхати без машини - не проблема написати попередньо на форумі шоб хтось підхопив з собою! А траса... хм траса... Можу сказати свою думку тіки... Центр мене приваблює тіки задля файних дівок шо там ходять і реклами для фольц клубу. На трасі ж більше можливостей. Там можна посажити шашличок, попити пива купленого попередньо, попробувати свою машину на трасі, позмагатися з кимось на пиво. Траса це вже прижите роками місце, хоч я в клубі і порівняно недавно. Давай уявим навіть ситуацію типу: бачив я десь пару тижнів тому ана Кіндера. До того я його не знав, просто зустрілися на дорозі, і він запитав мене про клуб і казав про літній час і про з"їзд на трасі і шо він ніяк не має змоги навідатися на форум, але на з"їхзд приїде обов"язково! Що буде якшо ми з"зд перенесемо? Він приїде і нікого не побачить... І я не думаю, що він такий один!
    Якщо гворити про центр як про піар-з"їзди - то для цього раз в місяць можна там з"їжжатися незалежно з"їздам, або робити культурний проїзд з прапоами по місту, також розкладати візитки, але як бачите ці питання не закінчені! А повірте це був би значно продуктивніший піар ніж з"їзд під парком, де восновному більше тусуються діти і молодь і батьки з дітьми яким наплувати на членство в клубі... Лише один з 50 можливо зацікавиться... Не раз я миючи машину, на заправках і ще десь спеціально вступав в розмову з власниками вагенів, але їм було паралльно до того клубу щоб я їм не казав... Тому, ІМХО, найкращий метод пропіаритися - це прапор, візитка! А пошукові системи наш клуб ітак швидко видають на 1шу-2гу сторінку!
    Коли казали про роздвоєєня клубу - це так... Мар"ян і Назао трохи можливо не правильн овчинили, адже ви практично без розмов самі собі вирішили переміщати з"їзди... Треба було приїжжати на трасу і оговорювати це зі всіма в реалі. З іншої сторони вас нема за шо засуджувати, а можна тіки підтримати за те що ви хочете робити щось для клубу, рекламувати і підписувати людей, і краще пізно ніж ніколи=)
    На мою думку це питання довго буде вирішуватися, і тут повпливає тіки голосування і думка адміна, яку він веде політику, хай і демократичну ;-)
    А і ще, ми або показуєм які ми круті, або показуємо поганий приклад клубу заїжжаючи на площу під знак "кірпіч" =)))))))))
     
  16. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Shaggy, ти не правий! Ця тема піднята ще з лютого 2009.

    Якщо почитати тему зпочатку уважно, то ти Shaggy перший почав про парк писати
    Шановні колеги, ми тут голосуємо за/проти перенесення з"їзду в нове місце (ближче центру)! А в яке саме місце, це буде вирішуватись після позитивного голосування, і це буде одне із запропонованих вами місце!
     
    Останнє редагування: 20 кві 2009
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Може скласти хоч список таких місць?

    Колись ще згадувався майданчик біля ресторану "Високий замок".

    Ще, здається біля Шевченківського гаю є гарне місце.

    Але кращого за трасу нема полюбому :gamer:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Якшо я тут пишу - значить я вже не сплю =Р)
    Тема то піднімалася, добре я знаю, а з новеньких про це не знають, бо вони не мають прав її читати))
    І я кажу не про те, що починалась чи ні, а про те, що краще такі теми обговорювати в реалі, а не багато пи***ти на форумі, а потім конкретно сказати шо відтепер з"їзди там то і тамто, а на форумі тіки узгодити з іншими учасниками які нажаль, за тих чи інших причин не можуть/могли бути на з"їзді, або які не мають як туди добратися...

    Я??? Я починав багато чого)) Яле я не конкретизував, що саме там краще)))

    Не написано про "раз там, раз там", не написано про мінуси біля парку, про мінуси і плюси на трасі...

    Я аргументовано наводжу приклади чи варто таким міняти місце з"їзду!!! Бо думаючи про переваги цього, забувається про недоліки)))


    З.І. Я ні з ким не хочу сваритися))) я просто виражаю свою суб"єктивну думку) Форум то демократичний))) Я ні на чиюму боці, я взагалі анархіст=)
    З.З.І. Народ невже тяжко писати Шеггі, а не Шагі?))))))) Або просто Шег=) Мене так всі друзі називають, а я вас всіх такими ж вважаю;-)
     
    Останнє редагування модератором: 20 кві 2009
    • Подобається Подобається x 1
  19. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    там є заїзд від СБУ, але то фігня, ти ж напевно під знак їхав!
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ясно шо під знак))) Я ж крутий)) Я сам боюся знати хто я))) Та ладно не в знаку справа;-) То так, маленький жарт) А реально про заїзд від СБУ вперше чую... там завжди якась траса була для картингу...

    А чо дописи хтось видаляє і редагує?))) Тіпа зажостко сказано??)))
     
    Останнє редагування: 20 кві 2009
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)