Зміни в проходженні ТО

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем BaNdeRa, 10 лип 2008.

  1. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Уряд позбавив Державну автомобільну інспекцію монополії на проведення технічного огляду автотранспортних засобів, прийнявши постанову “Про проведення державного технічного огляду уповноваженими суб’єктами господарювання поза межами ДАІ”. Про це повідомив сьогодні журналістам Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко після завершення засідання Уряду. Згідно з урядовим рішенням, яке Юрій Луценко назвав “революційним”, відтепер технічний огляд автотранспортних засобів здійснюватиметься на спеціалізованих підприємствах, що мають необхідне технічне оснащення. “Водночас ДАІ зберігає за собою функції державного технічного нагляду, тобто контролюватиме, чи не перебиті номера кузова, чи не викрадений автомобіль, чи не змінені технічні стандарти автомобіля тощо”, - зауважив урядовець. За його словами, на проведення технічного огляду техстанціям не потрібно отримувати спеціальну ліцензію. “Будь-який суб’єкт господарювання може зареєструватися в Держкомстаті, комісія Мінтрансу і МВС перевірить, чи дійсно він має відповідне технологічне обладнання для проведення техогляду, після цього вони функціонують у вільному режимі, на конкурентній основі, як і весь бізнес України”, – зазначив Юрій Луценко.
    Міністр також висловив впевненість, що розцінки на проведення техогляду уповноваженими суб’єктами господарювання поза межами ДАІ не перевищуватимуть тарифи, що нині діють у Державній автомобільній інспекції.
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Якщо подивитися детальніше - ситуація тільки ускладнюється, якщо раніше треба було ТО проходити в ДАІ то тепер треба їхати на СТО а потім ще в ДАІ :)
     
  3. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    +1. Уроди!!!!!!
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    В Росії давно так. І це дуже добре. Поклавши руку на серце, скажу. В Сургуті мій ПАСАТ Б-5 за 4 роки ще жодного разу не пройшов ТО з першого разу, це і корисно було для мене :) . Кожен раз находили поломки, усував самостійно, при повтрному проходжені діагностики на СТО впродовж 1 місяця повторно оплачувати послуги СТО не потрібно.
    Система працює супер! Мені подобається.
    Скоріш потрібно відкривати своє СТО :)

    Додано через 9 хвилин
    Молодець!
     
  5. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    В тебе не буде стільки грошей на взятки, щоб твоє СТО пройшло ліцензування по проходженню ТО! ;-)
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Буть уважний:
    Додано через 2 хвилини
    Додам ще одне.
    У Львові під високим замком збудовано під "ключ" СТО, закрите, і вже два роки цього чекає.
    Система, що запропонував Луценко в Європі працює десятиліттями (в Росії теж багато років). Кращого нічого не придумано!

    Додано через 7 хвилин
    Ще одне, в Росії теж нема ліцензування. Вимога одна - повине бути необхідне обладнання для діагностики. А саме:
    1) прилад для перевірки світлового потоку оптики
    2) обладнання для перевірки стану ходової частини
    3) обладнання для перевірки гальмівної системи
    ну і відповідно спеціалісти з посвідченнями (дипломами)
    все. крапка. Бери і працюй. Правді тут ця послуга коштує біля 100грн. Незважаючи, що СТО приватна структура - "шара" не проходить. Бо можуть позбавити права проведення ТО.
    Як буде в Україні, важко зказати, але гадаю що 50грн. повино коштувати.
     
  7. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Система супер ! Я думаю кожному цікаво буде знати реальний стан його авто.
    Але нах.. з тої системи гнати ДАІ !! ДАІ хай собі перевіряє СТО, наприклад. А СТО перевіряє машини. А то почнеться спочатку на СТО, потім в ДАІ ........

    В нас в країні саму кращу ідею можуть звести на нівець бюрократією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Розумієш, яка куйня. Спочатку я пройду ТО на приватній станції. Отримаю всі папери, що в мене все ГУТ, а потім я не сподобаюсь инспектору ДАЇ при перевірці на їх станції і я ТО не пройду. Така сітуація може бути непоодинока, я у тому впевнений. :sad: Потім мені ще не подобається, що потрібно буде 2 рази сплачувати перший раз - за проходження ТО і другий - за перевірку. :-( Не ту країну Гондурасом назвали.
    А докопатися до того, що твоє СТО не відповідає нормам проходження ТО, або в тебе є серьйозні порушення і ти НЕ МОЖЕШ проводити ТО, фабрікуються у нашій країні на 1, 2, 3. От те сама фігове в цій ситуації!
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Ще раз кажу, буть уважний,
    1) в ДАІ небуде ніяких станцій!!!
    2) :

     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    А вихлопну систему перевіряти не почнуть?
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Первіряють на слух :)
     
  12. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Та ладно вам... Як коштувало пройти ТО +50-100 гривень зверху щоб просто талон принесли готовий - так і буде коштувати. Деколи я люблю корупцію. :-D

    Додано через 2 хвилини
    І що тут корисного? Потрачений час і нерви? Що вони тобі такого знайшли що ти виловив там користь? Ручнік перевірили? :mrgreen:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Стидно признатися.
    1) Купив машину, а там стояли сині лямпи, що не відповідають стандартам, поміняв
    2) справді стукала кульова опора, а я не чув. Поміняв
    3) перестав працювати правий корректор фари, а я й не знав (відповідно сліпив зустрічний потік). Зремонтував.

    А тепер розкажу ще страшну річ: позавчора на Пассаті вломався пополам ричаг (жах, такого не сподівався, евакуаторщик, сказав, що щодня по 2-3 іномарки возить з такою поломкою, Слава Богу, що не на швидкості. Машина впала як корова на пузо, важко уявити, що б було на швидкосі, а ТО якраз збирався проходити...не вспів. А перед тим мотнув 500км і в неділю мав вмотати 700км....
    Одним словом я вважаю, що нововведення правильне!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Я б так не вважав, поки не буде більш детальної інформації. А до того моменту - я б такі поспішні виводи не робив!!!

    ЗІ Не ту страну Гондурасом назвали!!!
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Тобі, що заїло? див допис №8 :)


    Висновок не поспішний, а правильний, ти глянь які черепи по дорогах їздять. Якщо правильно ввести проходження ТО то черепів наполовину стане менше.
    Ти не задумувався, що це черепя загрожує твоєму, моєму та всім нам життю?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    что-бы ничего "неожиданно" не отлетало , надо на станции показываться не раз в год , а раз в месяц. найти себе хорошего ходовика и ему "добрый месяц"
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Нормальна в нас країна. Тільки от не всі люди звикли жити в нормальній,. І багатьом "по інерції" потрібно давати вказівку перевірити стан свого здоров'я, стан житла, стан машини. Вони звикли до наказів, хамства, хабарництва і без цього не уявляють життя. І пофік таким людям, що вони дітей возять, їм набагато приємніше, що їх хтось це раз на рік заставляє, вони раді щорічно економити 20 грн на огляд на СТО. Якщо доживуть.

    2 Олег М.: При стандартному ТО ричагів ніхто не оглядає, а тим паче ніхто не шукає на них тріщин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Орест, я то розумію і сам за те двома руками. Але не вірю я, що в нас той наказ нормально реалізують! :-(
    +1. Тріщини то нехай сервіс виявляє! А на ричагу 100% тріщина і була!!!
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    Розказую.
    В пасатті Б5 на передній підвісці стоїть загалом 8 ричагів. VW рекомендує їх міняти всі одночасно. Я нажаль пішові іншим шляхом - міняв, коли застукає. "Как показало вскритіє" то мій ричаг давно підлягав заміні. Чому, та тому, що шарова не то що стукала - а вже гепала і це гепання призвело до тріщини, а далі до облому. Так звичайно, це моя вина що не вчасно поміняв ричаги, але є ще момент, збіг обставин. Якраз випадає в липні проходити ТО Пасата, а далі сценарій був би простий. ТО не проходжу, міняю ричаг, ТО проходжу і далі все ок.
    В Сургуті При стандартному ТО тріщин ніхто не шукає і не виявляє, а стукіт ричага виявляють і ТО не підписують.
    ДАвайте не будемо більше про мій Пассат, а по темі поговоримо.

    Скажу ще одне, в Сургуті із за правильного проходження ТО власники старого черепя просто виют!!! Пихтять, ремонтують і проходять ТО. Скажу більше, на нашому підприємстві більше 50-ти одиниць транспорту. І незважаючи шо головний механік має "звязки" в ДАІ він всіх водіїв заставляє законо проходити ТО. Тому що це дисциплінує водіїв. В нас планове ТО випадає в березні, так от січень-лютий гараж від всягоро роду ремонтів аж гуде, на вухах стоїть. Ці всі заходи і зменшують ймовірність аварійность на дорогах.
     
  20. stas

    stas Початківець

    Авто:
    VW T4 2,5TDi 2003
    Відповідь: Зміни в проходженні ТО

    А цю тезу ти добре зрозумів !!??: "..комісія Мінтрансу і МВС перевірить, чи дійсно він має відповідне технологічне обладнання для проведення техогляду, після цього вони функціонують у вільному режимі, на конкурентній основі, як і весь бізнес України" А як вони збираються це перевіряти ти не замислився !?
    То що частина цієї постанови справедлива, сумніву немає, але ми на Україні. Тут діють інші закони. У нас завжди робиться через інше місце. Як там у крилатому виразі - "я не знаю як там в Сургуті, я там не був.." але там де думають про людей, дійсно існують комерційні станції ТО. Незнаю щодо ліцензівання, але у великому місті кількість цих станцій можна перелічити на пальцях двох рук. Значить не все так просто. Крім того, вони роблять повний цикл без ДАЇ. Перевірять стан авто і видадуть наклейку на номера. И все. Без додаткового звернення ще кудась.
    Сам собі протиречиш "..січень-лютий гараж від всягоро роду ремонтів аж гуде, на вухах стоїть. Ці всі заходи і зменшують ймовірність аварійность на дорогах." Тобто лютий-березень автомашин Вашого під-ва боятися не слід, а от коли почнуть попадати колеса-шарові в ями після зими а "продисципліновані у січені-лютому " водії "заб'ють болт" до наступного ТО - от тоді потрібно дотримуватися радіусу руху навколо таких машин-водіїв.
    Це така сама дісципліна як и плановіі перевірки на дорогах. Доки вони їдуть - усі як янголята (хто по гаражах, хто на велосипедах)! Перевірки пройшли - усе знову, як і було. Перевіряти стан авто потрібно не в зв"язку з непроходженням ТО а для власної (та чужої) безпеки !
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)