Знову скидають сніг з тротуарів

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Nick Wolf, 16 січ 2013.

  1. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Десь я вже піднімав цю тему, але не можу знайти де саме. Тому поки створив нову тему. Якщо адміни знають, де ця тема, киньте, будь-ласка, це повідомлення у продовження.

    Так ось. Вкотре бачу, як двірники чи хто вони там скидають сніг з тротуарів на дорогу. Я розумію нашу бідну обкрадену чинушами всіх мастей державу, що немає коштів на пальне, щоб той сніг вивезти за місто. Але не розумію того принципово.

    Дзвонив на гарячу лінію міста. Там не змогли пояснити, чи це робиться законно (по вказівці), чи треба з цим боротися. В Департаменті житлового господарства тел. 297 58 87 ніхто трубки не бере, думав може там пояснення якесь дадуть. Бо якщо це вказівка влади, то тут багато не поборишся. А якщо це двірники або місцеві жеки таке придумали, то можна ще щось чинити.

    Особливо дратує коли той сніг скидають там, де дорога йде в гору чи вниз. Пару днів перед тим бачив, як по городоцький з другого світлофора вище цирку двірники кидали сніг під колеса, а всі, хто стояв на світлофорі і починав їхати на зелене, не могли рушити з місця, бо буксували. На мої зауваження двірникам вони так само відгавкались мені, як і я на них, і продовжили скидати сніг на проїзжу частину.

    В іншому місці при спробі зазнимкувати таке ретельне прибирання тротуарів двірник відвертався і не хотів пояснити, хто дав йому вказівку таке робити. Але на питання хіба так можна відповідь була а що робити, як є наказ.

    А спонукало мене до написання зустріч з аварією в районі Хреста. Позашляховик добряче в'їхав в зад трамвая через ось такий стан дороги.

    Так ось мене лише цікавить, може хтось точно знає, чи є якась відповідальність за таке діло, чи це повністю протизаконно, адже спричиняє створення аварійних та небезпечних для життя ситуацій. Чи то марна справа і боротьба з вітряками?
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Теж то часто бачу, зокрема на бруківці на підйомі з початку Стрийської. Вони при кожному маленькому + на вулиці таке роблять, певно думають що вже весна. Але завтра-післязавтра знов мороз - і привіт, ожеледь!
    В неті десь читав заголовок, один з колишніх керівників Києва казав, що вивезення снігу - одна з найбільш корумпованих (читай - прибуткових) галузей. Тому думаю що людям кажуть скидати на дорогу, бо ж зарплату вони якусь та й мають, а на паперах той сніг може і вивозять...
     
  3. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Ты меня и не только (наверное) меня удивляеш!
    В КАКОЙ СТРАНЕ ТЫ ЖЫВЕШ!
    Снег скидывают на дорогу для того, чтоб с экономить на бензине и масле ну вообшем на транспорте
    А ты не задовался вопросом ЗАЧЕМ ДВОРНИКИ ЗАКИДЫВАЮТ СНЕГ НА ТРОТУАР,КОГДА ИДЕТ СНЕГ?????? А не на машину и просто вывезти из города
    Это делалось всегда ,и бедет делатсь,очень очень долго
    А тот кто попал в аварию,в такой ситуацыи подовать в суд на ЖЕКИ,и стоять на своём!
     
    Останнє редагування: 16 січ 2013
  4. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Если ты считаеш зарплату в 900 - 1000 гривен это зарплата, то это полнаю фигня для жизни!!!!!
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Та не я так вважаю, а ті, хто каже їм то робити...
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Хіба не в ГОНДурасі? Але якщо так думати весь час, то ніколи це і не зміниться. Мені шкода моєї країни, з якої зробили посміховисько всі ці руді паньки, віті перший та другий і їх прихлєбали, і ця верховна банда. Але хоч в малому, хоч десь треба щось робити. Або втікати. Тому я швидше себе дивую, що ще тут і щось хочу робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    повністю підтримую
     
  8. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Да вот именно что в ГОНДУРАСЕ! И мой знакомый как-то сказал "НЕ ТУ СТРВНУ НАЗВАЛИ ГОНДУРАСОМ" Мне самому обидно что так все и происходит,но по другому у нас не получится ( я не говорю про кого-то лично,я вообше про народ!
    Если народу говорить постоянно и так к нему относится что оно быдло и ....... (сорри),то народ в конце концов так себя и чувствует
    А кто весь это ВЕРХОВНЫЙ п......ц выбрал????????????????????????????
    И после этого каждый человек говорит что какие они с.....ки и т.д. и т.п.
    Что я вообше хочу сказать : что ты, я,ну пускай нас еше насобирается человек с 10-20ть ,мы впринцепи ничего не изменим!
    Как пример : По какой причине столько людей поехало в Киев на эту долба......ю РЕВОЛЮЦЫЮ,потому-что всех ДОСТАЛО! А сколько должно проити времени сейчас чтоб, то что творится сейсач в стране их достоло???????
    Вот тогда у нас что-то получится
    Это только моё мнение,и СОРРИ если че не так
     
    Останнє редагування: 16 січ 2013
  9. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А тут я повністю погоджуюся з Nick Wolf! Якщо мовчати, то НІЧОГО не зміниться. Бо у нас, як завжди, на всіх язИках все мовчить. Незадовго підем під бєлокамєнную і далі будемо мовчати, бо нічого не можемо зробити.

    По темі. Я омобисто була в такій ситуації. Піднімалася вулицею Шевченка і десь в районі церкви (сорки, не пам"ятаю, як її...) трамвай від"їхав, а двоє молодих людей ступили на зебру, щоби перейти дорогу. Я, за своєю звичкою, зупинилася і рукою показала їм, що пропускаю. Тоді глипнула в дзеркало заднього виду, а там ще більший за мене бус (Форд або Мерс - однакові вони ;)) вивернув мало не на хідник. Він потрапив своїм переднім приводом якраз на такий скинутий на дорогу сніг і, якби не ширина дороги, то загальмував би в мене в з... задньому бампері. Після того я ледве рушила (так буксували колеса), а він, бідолаха, ще добру хвилю порпався в тому посніговому болоті, доки виїхав.

    Мене це також дуже дратує і хочу знати, що на це закон. Так що, якщо хтось в курсах, напишіть, плз!
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Статистика каже - 12 років. Так що готуйся!

    ПиСи. Сорки, що другим дописом. У мене знов якась фігня з компом ((((((( Це - окреме питання, але з тієї ж серії. Якщо вже дістане - десь в іншій темі напишу (я про компи).
     
  11. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Да, действительно всем пофиг, все живут своей жизнью всем на...ть на других, бо виновата влада. Но нельзя так, мы же человеческое прогрессирующее общество. Но в данный момент видно что деградирующее(( Львов всегда был талерантным городом, культурной столицей. Я всегда его привожу в пример на востоке и юге страны. Нам даже 20+ людям все равно нужно долбить эти стены. Давайте начнем с примера в Симферополя. Когда я был прошлый весь год в Крыму, то мне понравилось, что по радиостанции шла соц реклама. В ней диктор обращался к водителям и сообщал, чтоб они были аккуратны при выезде из города. Потому что были плохие дороги улице Б... , В.... И т.д. И делал обращение к меру города принять меры. Вроде бы ничего, но весь город слышит и по любому дойдет Мэра. Так и дошло, дороги сделали как и обещали. И по слухам в этом принимал какой-то авто клуб. Бо уже надоело.
    Хорошие пословицы " Кто ищет тот найдет" "Под лежачий камень вода не течет" "Человеческая мысль материализуется" . В общем мы сами хозяева своего щастья!
    Если есть конструктивные предложения предлагайте!? С УВАЖЕНИЕМ.

    А по сабжу, то работники не виновны, у них есть указание. Тем более работает бедный класс людей который боится потерять работу. Все мы люди, все могли бы быть на их месте. Так что отнеситесь с пониманием. Рыба гниет с головы.
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Може хтось щось взнав цікаве по темі?

    Сьогодні їздити по малих вуличках зранку було просто неможливо. Весь скинутий на дорогу сніг промерз, утворивши страшні нерівності на дорогах. І всю дорогу бачу, як двірники і надалі скидають сніг на проїзжу частину, як на маленьких вуличках, так і на великих, зокрема городоцька, бандери. А до вечора підуть морози і ага?

    П.С. До речі, питання до адмінів. Чомусь теми з колектора не видає ні в пошуку, ні навіть у списку тем, створених учасником. Це так повинно бути?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)