Зроби страховку - купи бампер...

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Shaggy, 25 лис 2008.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Отож вчора зробив нарешті автоцивілку.. вийшов зі СК з словами "дякуємо вам. нехай вам щастить на дорогах"... Пощастило блін... Проїхавши по справах, я повернувся на сихів і зупинився на парковці біля арсену. Вийшов в "арсен" за соком... Вихожу... аху***ю... В мене тупо висить задній бампер... Обхожу навколо, весь тірснутий і подерта форба на кришці багажника... Мати лунають голосно і далеко... Я зразу по народу... А народ в нас як з африки блін... Багато хто бачив як це сталося, але ніхто не запам"ятав ні номера ні марки машини, а побігли дивитися і фоткати шо сталося з моїмвагеном... В результаті довгих опитувань ніби то вияснилося що це був сірий джип(хтось навіть казав РАВ4), якісь ріальні пацанчіки приїхали на замерзшу парковку попонтуватися заносами на льоді... Не розрахували і під час заносу файно своїм задком поіцілували мій задок... Судячи по тому що в мене все ребро жорсткості під бампером вигнулося то джипяра отримав непоганих пошкоджень... Пішов в арсен, поговорив з начальником охорони, розказав шо і як... Він пішов дивитися записи камер, мене чомусь туди не впустили!! Каже шо там нічого не видно, адже в поле дії поппала тільки дальня камера, видно тіки образи машин і саму аварію... Номер неможливо визначити... Я викликав ДАЇ... Тим часом розбирався з арсеном, чому в них не працють камери на виїзді з парковки(там можна було б побачити номер) і чому охорона не дивитися за тим що там робиться... На що отримав вичерпну відповідь охоронця " А шо я йому зроблю???". Моя злість мене переповнювала. Дочекався ДАЇшників. Склав акт про ДТП. Даїшників допустили до перегляду відеозапису. Вони сказали то саме шо нічого не видно. Поміряли тамшось тою рулєткою своєю. Намалювали як і шо сталося. Кажуть нічим не поможем, номерів не видно ніхто не запам"ятав. Кажу їм шоб стояли патрулювали тут на сихові, хай шукають битого джипа, вони дали зрозуміти що цього робити не будуть, адже не можуть зупиняти кожну машину без порушення. І будуть патрулювати якшо будуть якісь прикмети чи ознаки того джипа... Ну, я зробив все шо міг. Покуривши, перенервувавшись, я якимось макаром прикрутив той бампер так шоб доїхати до стоянки. Виїжжати з "арсену", як туди залітає сірий джип, наскільки я пам"ятаю це був прадо, і починає там дріфтити... на одному з розворотів я помічаю шо в нього правий бік під фарою сильно помятий. Я тільки завожуся і включаю фари, як 3 пацанчика в кепках вилупившися на мене починають свалювати звідти, я звісно за ними, але в районі "ІСКРи" вони втікли. Номер запам"ятав ВС 0444 ВІ... Подзвонив ше раз дайцам, дав заявочку, сказали будуть патрулювати і шукати його... якшо будуть якісь результати - повідомлять... В чому я дуже сумніваюся... якшо і зловлять, то той на джипі відкупиться думаю... Кароч я незнаю шо робити... Чи то на Арсен маляву катати шо в них таке робиться на парковці, чи то шо робити, але новий бампер я не маю бажанян купляти... Шо підкажете?? Фотки кину потім...
    Може хтось був там.. може хтось шось бачив?? Народ.. Може хтось буде бачити якісь джипи сірі биті ззаду, записуйте номера і дзвоніть мені 8-093-650-38-74. Буду вдячний за будь-яку інфу... дякую... або пишіть сюди.
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То шо народ порадите?? Справа "глухарь"... Ніхто нічого не найде це факт... Може якось дійсно "арсен" покрутити на гроші?? Типу де в них охорона, чому камери на виїзді не працюють, чому парковка не очищається...??? Хоча я сумніваюся що це шось дасть...

    Тоді ще одне питання, чув шо бампера можна відновити. Це реально, якщо нема деяких кусочків пластмасси від бампера не великих?? І скільки це буде коштувати?? Або можливо вийде дешевше найти десь і купити цілий бампер?? Дякую...
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дядьку, я думаю, що справа глухарь. Претензії до Арсена, чому таке сталося на їх парковці - безперспективні. У них на парковці он людей стріляють, і не просто людей, а родичів власника цілого Інтермаркету. А ти кажеш бампер... Були б дайці знайомі, то знайшли би ще того ж дня. А так у них є справи значно прибутковіші, ніж шукати долбо%оба, який тобі бампер розбив.

    Ну а це мене просто вразило:
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та я просто такий злий був шо починав молоти всяку фігню)) Але зрештою мабуть якби вони постояли трохи на довженка то зловили б думаю... Бо бачив битий джип який ганяв по сихову... Та й дотого ж ті дайці мене добивали ще з моменту як я їм подзвонив... "А ми вам чим поможемо??" заптали вони... Оце мене вразило...

    Та й я розумію шо це все даремно... тому і питаю скільки коштує відновити бампер, і скільки коштуватиме купити новий?? ну не новий, Б\у, ну але для мене новий)
     
    Останнє редагування: 26 лис 2008
  5. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Ну чувак співчуваю!
    Якшо шо побачу маякну
    От в таких випадках було б дуже нех..во мати КАСКО
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так то воно так... але саме в такій ситуації...
     
  7. G60

    G60 Active Member

    Авто:
    BMW 5
    Я колись на мерсі розтрощив бампер передній,але мені його добре відновили...Запиши,Володя(80973049660) - непогано ремонтує бампера,навіть без деяких частин))
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    G60, Яка ціна?? І де це знаходиться??
     
  9. G60

    G60 Active Member

    Авто:
    BMW 5
    Я вже не пам"ятаю де це,але показати б зміг(я просто не дуже орієнтуюсь в тих районах(здається В.Великого)).Бампер був від "очкарика",майже 3/4 не було і він взяв за роботу десь коло 160 грн.Це було 2 роки тому.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    вразило мене не твоє запитання, а їхня відповідь! Та вони з того і годуються, що безпричинно зупиняють машини в розрахунку на те, що до чогось можна буде достібатися і зрубати пару гривень. А коли дійсно потрібно, то вони згадують, що не мають права
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Я думаю в тебе є два варіанти:
    1- пробити за допомогою ДАйців адресу власника авто, приїхати і просто поговорити (бо як я поняв якщо вони уйоб@вали, щось тут не чисто), скажи свідків повний вагон, є відео запис + ще номер його авто тобі дали свідки. Якщо власник почне тобі казати "Нічого не знаю.... мене вчора і машини взагалі не було у Львові", посилай його лісом зі словами "До зустрічі в суді"
    2 - йдеш до слідчого дайця якому віддадуть твою справу про ДТП (а її мають відати тому що один з учасників ДТП зник). І розказуєш йому що так і сяк був втого "дрифувальника" він культурно нічого вирішувати не хоче.... тоді вже за нього візьмуться слідчі ДАЇ (повірь вони свою наживу навіть з такої мелачовки не пропустять + він ще знявся з місця ДТП...... а зараз це не малий штраф). Дайцям розказуєш що знайшов свідкив які бачили номер машини.... запитаєшся деж тобі взяти такого свідка?! Ну я думаю що хтось з одноклубників саме в той час теж закуплявся в Арсені і "випадково" все це побачив ;)
    Розвиток по 2 варіанту займає більше часу нервів і коштів... але в суді то все можна відбити + ще якийсь %
    А машину роби вже, просто збирай всі чеки на всі витрати
     
  12. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    Shaggy літом міняв задній бампер на Б2, попав в 190грн (сама пластмаса).
     
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Якщо маєш цивілку (а ти вроді якраз зробив її) - звертайся в МТСБУ
    http://www.mtsbu.kiev.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=130 , крім цього взнай в ДАІ, в кого із слідчих знаходиться справа по твому ДТП і візьми від них акт, яким зафіксовано ДТП і тебе як потерпілого і що винуватець зник.

    МТСБУ за рахунок коштів Фонду захисту потерпілих відшкодовує шкоду на умовах, визначених Законом України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", відповідно до п.41.1 ст. 41, у разі її заподіяння:
    ...
    - невстановленим ТЗ, крім шкоди, яка заподіяна майну та навколишньому природному середовищу;
    ...
    Перелік документів вказано на сайті, крім цього потурбуйся про довідку про ДТП, яка складається на місці, і про розширену, яку ти вмусиш взяти
    додатково, із зазначенням всіх деталей і учасників.
     
    Останнє редагування: 26 лис 2008
  14. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    треба їх злапати і від*****ти добряче за то шо після того як вдарили машину приїхали і далі тою ху***ою занімались!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Був, тебе вдарив Таурег світло-сірий, він спецом заїхав на парковку Арсена,щоб подріфтувати, думаю і живе власник в р-ні Сихова.В момент удару він вже розвернувся і стояв боком до всіх очевидців, тому і номера ніхто не бачив, а потім як дав газу, я тільки дверку встих відкрити, щоб вийти і номер ззаду побачити але не встиг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    McAr, Ооооу.. дуже дякую... Буду знати вже хочаб точно шо то було... Блін... може хтось найдеться хто номер має...
    Доречі, я не бачив камер просто, яким боком він мене вдарив?? лівим??? задом зачепив так?? Чи навпаки правим?? якщо пам"ятаєш...


    Markell, Так блін.. я вже за то пробивав... Там ніяк, бо цивілку зробив якраз в той день, а вона дійсна з наступного дня.... тобто ДТП 24го, а цивілка з 25го...
     
  17. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Markell, ти кажеш правильно, але мабуть недочитуєш. МТСБУ не покриває шкоди у даному випадку. Про відшкодування з боку МТСБУ можна говорити лише у випадку, якщо би автор пошкодив цим ДТП своє здоров'я. Саме для цього зовсім недавно провели поправку в Закон про ОСЦВВТЗ. Попрака звучить як
    власне в даному випадку працює виняток, оскільки шкода заподіяна майну.


    люблю я цей клуб!


    Shaggy, на Арсен забий, вони не поможуть. Єдиний шанс - знайти власника Туарега раніше, ніж його знайде ДАІ. Приїхати до нього і сказати, що ти подаєш заяву, якщо вони не розрахєряться. Вони розрахєраться, бо розуміють, що за таке тепер відбирають права на довго і з дуже великим штрафом. А якщо не платиш - садють. Про всяк випадок скажи їм, що в тебе родич працює в головному департаменті ДАІ в Києві (порийся в гуглі, вибери прізвище на любиму букву, зрештою, якщо справді треба - знайдемо, є свої люди на рівні заступників міністра), щоб не пробували рішати через місцевих. Успіхів!
     
    Останнє редагування: 27 лис 2008
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    scirocco, так то воно так... але я сумніваюся шо от уже 4й день той сірий таурег їздить помятий... Так шо або він досі мятий, або таки найти якогось свідка, який записав номер, хоч 3 цифри...
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Дякую, дякую... Але я заради принципу, а не заради грошей, хочу хоч шось вияснити ше в ції справі, не лишати просто так... Завжди правда стає відомою!
    Так, помоєму дешевше буде зремонтувати той бампер, але все ж таки... І питання скільки купити цілий коштуватиме?? значно дорожче ніж відновлення??
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)