Discussion in 'Колектор' started by MARTINI, Apr 1, 2008.
Список добровольців
Ви забанили себе... А тепер подумайте, навіщо Ви це зробили? Я забанив сам себе
Автобан Я забанив сам себе
Відповідь: Банний день на форумі Sho to za x-nja?
Відповідь: Банний день на форумі Подивився і не забанився, нє уверен нє откривай! Га-Га-Га.
Відповідь: Банний день на форумі Баня это хорошо пойду попарюсь...
Відповідь: Банний день на форумі мля, негарний жарт.. -1