Може це трохи смішне питання, в правилах я шось відповіді не найшов. От кільце наприклад кульпарківська - володимира великого. я їду в верх по кульпарківській в сторону до наукової по правій полосі, мені потрібно звернути на володимира великого доїхав кольца їду дальше по зовнішньому кругу, і як завжди хтось є на внутрішньому якому треба їхати в сторону наукової і звісно мене не пропустить і шоб не створити аварію я змушений пропускати. Поясніть як має бути по провилах? Можливо я не уважно читав їх, но такого там я не зустрів тіик пише шо при перестроюванні треба пропускати того шо справа тобто мене....
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Ти неправий. Кільце це сукупність перехресть. В твому випадку це те саме що на перехресті повертати з правого ряду наліво. Щоб небуло проблем перехрестя потрібно проїжджати так. Якщо тобі прямо або направо - твій ряд правий (зовнішній). Якщо тобі на розворот, прямо, або наліво то твій ряд лівий (внутрішній). І сам нікому не заважаєш, і тобі не заважають. Завжди так їжджу - проблем практично ніколи нема.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя О тут і суперечка. вїхати на кольцо можна з будь якої полоси на відповідну полосу на кольці , а от для виїзду з кольца потрібно перестроятись на зовнішню (праву) полосу но при тому пропустивши помеху справа, і займаєм потрібну нам полосу. Тобіш: вїзжаєм з любої полоси, а виїхаєм тільки з правої (зовнішньої), но на любу полосу. І всьо буде гуд і ніякий ментозаврик тобі хвіст зебри не продасть. звичайно з того по логіці простіше їхати так: но якщо ти по зовнішньому почнеш розворот то зтось з трьох учаснивів руху може тебе і задіти но ти будеш прав хоча з того не лекше. Правило правої руки на рівнозначних дорогах ніхто не відміняв.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя а чого такого нема в правилах? сьогодні їхав, влівій полосі жінка за рульом звісно мене не бачить я їй посигналив як вона кумедно підстирьнула Пол тобто всетаки я можу їхати по кільці по зовнішньому кругу не залежно в якому напрямнку
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Наскільки я пригадую водійські курси, на кільці діє 2 основних правила: 1. Виїхати з кільця маєш в тому ряду, в якому заїхав. На кільці перестроюватись не можна. 2. Правило правої руки Тобто якщо навіть я йду на розворот, я можу спокійно їхати по зовнішній смузі і з неї ж виїхати. Ті, хто виїзжають з внутрішньої смуги, керуються правилом правої руки і пропускають тих, хто їде по правій смузі. Коли ти виїжджаєш з внутрішньої смуги, це не називається, що ти перестроюєшся в зовнішню, ти просто її перетинаєш. PS: На істину в останній інстанції не претендую
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Це не рівнозначні дороги. Це сукупність перехресть (4 штуки, ну так мене на курсах вчили). І тут правило правої руки неможна застосовувати. Коли зїжджаєш з кільця з внутрішнього кільця тоді ти нікого не зобовязаний пропускати, бо ти на кільці (та щей обзору ніякого) , звідки тобі знати чи той тіп що на зовнішньому радіусі щойно на нього заїхав чи він вже півкільця там їде.. Незгоден. Це ніяке не перестроювання. Це звичайний рух прямо (якщо уявити перехрестя), а от той тіп що на зовнішньому лізе перед тебе - це він якраз і перестроюється. Все вищесказане IMHO звичайно, надіюсь в правилах так само написано :mrgreen:
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Мав по тій причині інцидент з ДАІ. Згідно їхніх пояснень на самому кільці ніякої розмітки немає і зїжджаючи потрібно зайняти крайнє праве положення а широка дорога на кільці для того,щоб могла розвернутися фура.Якщо при інтенсивному русі тебе обїжджає авто по зовнішній то згідно правилу правої руки якщо ти їдеш по внутрішній і зїжджаєш то пропускаєш її.Я сам туманно зрозумів ті пояснення а реально можна зїхати і на ліву полосу ссилаючись на зайняту праву-ями,біг пес,лежав пяний і тд.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя дивися якшо ти на звичному перехресті то шо з правого ряду не можна їхати прямо? той ош їде на внутрішньому кільці бачить мене в боковому зеркалі і плюс для чого пидумали поворотніки? точно знаю шо якшо зїзджати з кільця то треба займати тіки праву полосу принаймі н ну кількість років тому мого тата за таке штрафанули а щодо твоєї поради ти знаєш може я би так і робив але в більшості випадків коли заїждаєш на кільце то в лівій полосі купа машин в правій пусто.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Полу +1 мене так само на курсах вчили... ніде чітко не було розписано як проїжджати кільце - казали преподи вірити їм на слово. Вовці +1 за те що логічно проїжджати перехрестя саме так як він казав. Просто обїжджаючи перехрестя по зовнішній ти заважаєш з нього зїжджати всім хто їде по внутрішньому радіусу і так само як ти і я толком дупля не вяжуть хто прав хто винен бо блін в правилах забракло пів-сторінки щоб чітко описати цей момент!
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Друзяки, ніколи не сприймайте рагулюватих інструкторів за верховну інстанцію щодо ПДР. В правилах написано все і чітко. Кільцевий рух - це окремий тип перехрестя, визначений пдр і позначений своїм дорожнім знаком. Це не сукупність перехресть і жодне правило рук там не діє, у пдр написано, що якщо відсутні знаки "уступіть дорогу" при в`їзді на кільце, ті, хто рухаються по ньому, мають перевагу. Для заїзду на кільце потрібно займати лівий ряд, для повороту праворуч - правий. Перед зїздом з кільця рекомендовано зайнятий правий ряд як і на будь-якій проїзджій частині. Повертати праворуч з лівого ряду, як вчили Мартіні, є нічим іншим як поворотом праворуч з лівого ряду, тобто воно можливе тільки у випадку відсутності транспорту праворуч. Якщо хтось там таки їде, він має перевагу при перебудові, і якщо не дай Боже, дтп - він правий. І ще. При заїзді на кільцевий рух водій зобов`язаний уступити дорогу усім, учасникам др, не залежно від ряду, в якому вони рухаються. ДАІ часто бере на понт або сама не знає пдр. У правилах написано, що при відсутності розмітки кількість рядів визначається шириною проїзджої частини. Тому те, що дорожники зекономили на розмітці, нічого не осначає. Її потрібно уявити. А історії про фури нехай розповідають своїм дітям.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Перейду на російську. У нас в городе в основном Все КРУГОВЫЕ ДВИЖЕНИЯ - равнозначные, исключая с конкретными указателями направления главной дороги. Так вот, к чему это я. Равнозначный круг обозначен знаком - круглй с синим фоном а на нем белые стрелки по кругу. Так вот, въезжающий на этот круг имеет ПРИОРИТЕТ, над едущими по нему. И те, кто на круге реально тормозят, уступая помехе СПРАВА. Перекресток с кругом, тобой описанный имеет большое пременение в Сивферополе и по Крыму. Знак перед ними прямоугольник белого цвета и на нем нарисован жирный черный круг и худые примыкающие дороги заканчивающиеся перед жирным кругом. В самом Симферополе есть ЕДИНСТВЕННЫЙ круг с равнозначным круговым движением и жители зовут его Запорожским!!!! Т.к. равнозначные круговые движения чаще всего они видели только в Запорожье.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя До речі то дійсно так. Я зауважив, що Львів - єдине місто Зах.України, де кільце є головною дорогою. Дуже незвично в Тернополі чи Франіку, коли тебе пропускають на в"їзді на кільце У нас навпаки треба чекати шоб на нього в"їхати
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Цілком згідний, все правильно ! Все по логіці Але ж де таке написано в правилах ? Вчора спеціально перелистав правила, немає там такого. Якщо хтось знайшов - тицніть лінком ... Всеж таки питання актуальне !!
Відповідь: кільцеве пеерхрестя чому в луцьку половину так само як в нас, в криму (помоєму, можливо помиляюся) тож як в нас
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Якщо є кільце, позначене знаком "кільцевий рух", детально описаним Scirocco GTI, значить ті, хто рухаються кільцем мають пріоритет перед тими, хто заїзджає. Якщо після цього знаку на кільці стоїть ще трикутний знак "уступіть дорогу" - значить треба уступати дорогу тим хто заїзджає. Все просто. Причини різних типів кілець у різних містах пояснюється різними умовами руху. У києві наприклад є різні кільця і є навть такі, де одні заїзди мають перевагу, інші другорядні у рамках одногот кільця. Все просто і зрозуміло, якщо розуміти правила і не парити голову всякими фурами, правилами рук ітд. Щодо правил - киньте лінк на пдд, покажу пункт, при собі книжки немаю.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя Я описав 2 знаки. Ти мабуть маєш на увазі прямокутний білий знак з жирним колом у середині! ;-)
Відповідь: кільцеве пеерхрестя ні, я маю на увазі такий знак А твій прямокутник є заміною "уступіть дорогу". Все просто і ясно.
Відповідь: кільцеве пеерхрестя такий варіант є найкращим для обох сторін, а якщо хоч шоб тебе бахнули і ти був правий то в правий ряд і на третій виїзд а хто знає отаке.. вчора була аварія на зеленій на кільці.. на зїзді на зеленій в сторону сихова фура (лівий ряд) прижала джетту (правий ряд) хто з них правий??? особливість в тому що там дорога звужується в один ряд мені вчора сказали шо є таке правило що я маю на кільці перестроїтись і зїжати з нього в правий ряд в будь-якому випадку і шо навіть мєнт його за таке зупиняв і юзав..