Акція для учасників клубу!

Тема у розділі 'Новини Клубу', створена користувачем scirocco, 9 січ 2007.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Акція для учасників клубу!

    Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!Я!:mrgreen:
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Акція для учасників клубу!

    тоді ти виставляєш за перемогу
    я тебе за язик не тягнув :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    так як всі теми про наклейкизакриті спитаю тут..
    де можна взяти дві наклейкитакі як на лобове скло клеяться???
     
  4. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Підтримую питання! Може на зїзд наступний привезете?
     
  5. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а як на рахунок такої акції в цьому новому 2009 році в січні-лютому?
    я готовий і участь взяти і 20 л нафти переможцю "влити" !!!!!!!))))))))))))))))))
    ще й +++++++++++1 поставлю на форумі...
    ну то як? є у нас поліграфісти на форумі???
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а у відповідь - ТИШИНА...
    от тільки Solaris і scirocco відмітили по +1, за що я їм дуже ЗАВДЯЧУЮ...
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Так що не зрозуміло? Кому треба наклейку - приїжджає на з"їзд і звертається до мене. Або так подзвонити можна.

    Великі наклейки на заднє шкло я маю. На новий тираж малих наклейок зараз якраз чекаю, от-от мають бути, думаю на наступний з"їзд точно привезу.
     
  8. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    ну то як на рахунок акції, як в січні 2007 року? я на повному серйозі сам залию 20 л нафти переможцю, який найбільше посприяє розвитку і рекламі даного сайту і клубу з метою доведення інформації до ДУЖЕ широкого кола ВВ-любителів зі всіма витікаючими обставинами?
     
  9. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а ще є ідея проведення клубом АВТОКВЕСТУ, зараз це дуже поширена і цікава гра!!! чому б таке не організувати і в ВВ клубі? за участь авто - там наприклад 100 гривень з екіпажу (3-5 чоловік)... виручені кошти можна залучити в фонд КЛУБУ і на його розвиток, акції "Допоможемо дітям" і т.п.?????????????


    з форумів інших:
    <link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLubchyk%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><link rel="Edit-Time-Data" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CLubchyk%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_editdata.mso"><!--[if !mso]> <style> v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);} </style> <![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:42.5pt 42.5pt 42.5pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->[FONT=&quot]В чому полягає гра: є організатори і купа команд. Команд у Львові багатенько. На різних іграх 40-60. В команді - до 5 чоловік + авто. гра має ~7 завдань. Ганяють з 20:00 до фінішу. Фінішують хто як звичайно - пізно вночі. <!--[endif]-->Це все дійсно по суботах відбувається. Мож хто бачив на автах наклейки AQ. О то це то. <!--[if gte vml 1]><v:shape id="_x0000_i1026" type="#_x0000_t75" alt="" style='width:14.4pt;height:14.4pt'> <v:imagedata src="file:///C:\DOCUME~1\Lubchyk\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image002.gif" o:href="http://center.lviv.ua/images/smilies_1/1.gif"/> </v:shape><![endif]--><!--[if !vml]--><!--[endif]-->Перше отримують на старті. Наступне отримують при розгадуванні другого і т.д. Все може бути якось повязано. Завдання досить оригінальні та дивацькі.
    Наприклад, - сфоткатись біля коня серед ночі. <!--[if gte vml 1]><v:shape id="_x0000_i1027" type="#_x0000_t75" alt="" style='width:14.4pt;height:14.4pt'> <v:imagedata src="file:///C:\DOCUME~1\Lubchyk\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image003.gif" o:href="http://center.lviv.ua/images/smilies_1/40.gif"/> </v:shape><![endif]--><!--[if !vml]--><!--[endif]-->То тіп тре їхати на іподром і фоткатись там вночі або де хоч шукай але тре коня живого. Смішно смішно але.... Або найти перехожих в центрі які погодяться зїсти рибячий жир з чимось там. <!--[if gte vml 1]><v:shape id="_x0000_i1028" type="#_x0000_t75" alt="" style='width:14.4pt;height:14.4pt'> <v:imagedata src="file:///C:\DOCUME~1\Lubchyk\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image003.gif" o:href="http://center.lviv.ua/images/smilies_1/40.gif"/> </v:shape><![endif]--><!--[if !vml]-->Ну чудернацькі бувають завдання. Саме головне відгадати куди їхати (тре мати мапи Львова і в голові шось) і шукати коди. Ще було завдання заломитись на якесь діско, в Пікасо вроді (організатори за все домовились попередньо), і попригати там з чимось на голові...повитріщався.
    Потім рейтинг по фінішуванні складають. Кубки призи.
    <!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
    <!--[endif]-->[/FONT]
     
    Останнє редагування: 16 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    • Подобається Подобається x 1
  11. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Мені ідея дуже подобається, не розумію, чому нема активності в темі...
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Хто візьме на себе обовязок скласти квест ? ? ?
    Я брав участь в таких заходах, Їх розгадувати бувало не легко а скласти ше в 10 разів тяжче. І то треба скласти так щоб потім небуло ніяких притензій від учасників.
    Щоб набрати нормальну кількість учасників треба зкооперуватися з тюнінг клубом щоб вони повісили рекламу на свому сайті оскільки найбільша кільківсть квестерів про квест дізнається саме з їхнього сайту.
    З моєїї практики були такі змагання де і 10 машин не назбировалося треба робити дуже обширну рекламу на всіх можливих інтернет ресурсах і не тільки.
    Щоб привабити учасників треба зробити гарні призи.
    Далі, зимою половина учасників нехоче їздити оскільки небезпечно і холодно.
    як на мене квест то літня гра.
    Р.С. ше є купа нюансів які треба передбачити.
    Р.С.С. малєйший запор в складані квесту і завафлять на всьо життя.
     
  13. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Я б участь прийняв
     
  14. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а я думаю щось попростіше (завдання попростіші (мона щось і придумати), почати з пару машин, але щоб добряче поганялися по Львову. чим простіші завдання - тим більше припре тест, бо на надскладних нема багатьом платити бабло і дивитися на завдання - як баран на нові ворота... а коли мафинки їздять - то людям багатьом цікаво що за кіпіш з фонариками і т.п. я особисто побачив таких і біля свого будинку і в різних кутках Львова, тому і почав цим цікавитись в інеті, так як з озабочених грою учасників мене ніхто не просвітив що вони роблять і т.п.
    на рахунок машин - в нас тільки на нашому сайті ціла армія, тобто приїхала б хоч 5 частина учасникв - кількість машин в десятках????????????????????
    а далі - як в казці - чим дальше в ліс - тим більше дров... моя думка така - варто хоч спробувати... я в таких заходах участі не приймав, але на рахунок завдань - зобов"язую себе щось конкретно подумати на 1 гру. думаю, якщо бще люди попридумують щось трохи - можна мутити щось вже... підшліфувати і т.п. і на з"їздах буде над чим поговорити/порадитись...
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    шоб скласти гру треба десь 5 чоловік. які нічого не шліфують і ніна яких ресурсах не викладають. Викладається тема гри і які речі необхідно мати і час і місце старту.

    На рахунок починати квести з клубних заїздів дуже гарна ідея.
    можу допомогти в технічних питанях бо приймати участь в складані гри зарас немаю часу (а часу воно займе багато - повірте.). А участь приняти невідмовився б. І вилучині кошти з учасників можуть йти в актив клубу. Як призи на початок можна запропонувати просто кубки. а далі в звлежності від кількості учасників і призи кращі можна придумати.
     
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Р.С. 2 Lubas як шо цікавить сама концепція гри то звертайся не рас участь приймав тому і розказати можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    ну наприклад для початку не кубки, а наклейки великі та маленькі...
    а актив клубу - я ж це і писав раніше - для розвитку клубу і цікавості проведеного часу і вражень для учасників. а для найбільш кмітливих і т.п переможців - НАКЛЕЙКИ, для початку, для прикладу...
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    ну тоді давай роби нову тему по цьому питанню і в маси.
    Чим зможу тим поможу
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    взагаліто можна зробити як винагороду медальки які будуть під ніком на форумі "Переможець такогото квету" ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Шурик

    Шурик Початківець

    Авто:
    VW Jetta CL 1.3 1990 р.в.
    Клубна карта:
    000080
    вийшло з того щось чи ні?? може відновити заплановане?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)