АКП

Тема у розділі 'Спорт та майстерність', створена користувачем Чортопхай, 8 лют 2013.

  1. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Скільки бачив в п'ятницю скользунів-розгойдувачів на МКП... Навіть збився з рахунку. А я собі на АКП їду та й їду. Де лід - головне не газувати, вона сама їде. А де глибокий сніг був, ну вийшов попхав трошки та й далі собі їду, благо щеплення нікому не треба було в той момент натискати :)

    Все, я думаю, залежить від водія та стану резини. Вже багато хто, я особисто бачив, поставили літню резину на вихідних 8-9 березня. А дарма, дарма.
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    в пятницю було тільки одне місце де мені треба було розкачувати авто - перехрестя окружна-кульпарківська зі сторони окружної. десь 8-а вечора
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Шановний, слідкуємо за темою. Обговорення гуми в інших темах. А балакати, аби балакати - тут не потрібно!
     
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Тема про АКП, і не потрібно виривати з контексту певні цитати, хіба би язиком поляпати, але для цього є інші розділи форуму. Але до АКП події у засніженому Львові, про які писали дописувачі вище за мене, так само не мають аж такого відношення, якщо стоять шини не того сезону. Так що слідкуй не слідкуй, а колеса треба мати по сезону, особливо на "жигулях", щоб бува хтось у запалі пристрастей не порізав ту "всесезонку".
     
  5. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Вчора теж була ситуція, коли потрібно було підштовхнути автомобіль. І проблем не було, вижав зчеплення, включив 1 передачу, рушив і вийшов трохи її підіпхати. Тому на МКП теж можна таке зробити.
     
  6. LubomyrCig

    LubomyrCig Новачок

    Авто:
    Volkswagen T4
    НУ та згідний, я також постійно їжджу на механіці, а раз проїхався на друговій машині в нього автомат, то таке враження, що ти не знаєш що з тобою робиться))) А на рахунок економити напевно, що немає ніяких можливостей, не даром авто з АКП мають більший розхід
     
  7. AnastasiaM

    AnastasiaM Початківець

    Авто:
    Рено Авео
    Как по мне так механика лучше, больше уверенности на дороге, авто медленно откликается.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)