Ауді С4 2.6 - нестабільна робота

Тема у розділі 'Audi', створена користувачем kym, 21 чер 2012.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Все нормально - пробив у іншому місці і там все є
    Це так була укомплектована машина з заводу ... значить на ній стояла механічна КПП.
    попробуй найди ще розшифровку уточнення коддів комплектації (три перщих символа), хоча тут майже все є уже розшифровано
     
  2. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    ого!!! ось це розшифровка
     
  3. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    Дякую! Але виявляється ЕБУ у мене вроді під пасажиром, а те що ззаді - це блок управління АВС. Був на Бош сервісі, також нічим не змогли допомогти. Поміряв компресію - 10 у всіх циліндрах, свічки сухі....
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Там де я спочатку казав під ногами пасажира. Взагалі цікаво в тебе має бути два АКБ - це ставлять тоді коли не можна залишати бортовий компютер без живлення. Я подивився по заводській документації на ХХ дросель в тебе має бути відкритий до 3%.. в тебе було 0% і перескакувало на 0.4% потім знову 0% і так гуляло - напевно тут собака зарита, я ще пориюся в документації які на це можуть бути причини
     
  5. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    буду дуже вдячний. А другий акумулятор для ВЕБАСТО, вын там колись був))))
     
  6. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    цікаво, усюди написано, що має бути 0, а при натисканні різко до 100, потім коли відпускаєш, повинно знов різко до 0. Якщо є затримка, значить - це не добре.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Блін....залізли в чужу тему.... якби добрий адмін перекинув нас десь в розділ Ауді то було б чесно.
    а по темі - сьогодні ще раз передивився документацію по твоїй машині в ЕЛЬЗІ - рекомендація виробника чітка - якщо при діагностиці на ХХ дросель показує 0% або 100% - дефект потенціометра дросельної заслонки. В тебе показувало 0% з перескоком на 0,4 і назад на 0%. Стандартний кут відкриття дроселя на різних моделях від 1.5% до 3.5%. Конкретно на твою машину не найшов який має бути кут ... бо вся інформація по німецьки і то трохи займає часу... якби по англійськи то було б простіше... але симптоми поломки і діагностику і рекомендації найшов. Так що шукай потенціометр дроселя думаю що це воно.
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    ...............
     
  9. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    тобто це датчик відкриття ДЗ?
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це не просто датчик відкриття - це потенціометр - типу як в радіо який добавляє зменьшує звук, якщо ним крутити---- цей потенціометр прикріплений ричажками до ДЗ і коли тиснеш газ він показує бортовому компютеру наскільки відкрита чи закрита ДЗ а компютер відповідно формує бензинову суміш.... тобто добавляє/зменьшує подачу бензини.
     
  11. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Його щоб провірити треба знімати...сам бачив туди не залізти щупами. А щоб його зняти треба знімати саму дросельну, бо він стоїть знизу під дроселем. Якщо його знімати провіряти і ставити назад, а потім ще раз знімати щоб поміняти получиться подвійна робота.... а діагностика компютером не виявила інших відхилень в твоїй машині... Воно звичайно краще два рази провірити перед тим як "відрізати".
     
  13. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    просто ціна трошки кусається.....
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Скільки ... бо не в курсі...
    Можна попробувати б/у з можливістю повернення
     
  15. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    точно не впевнений, але десь близько 1300 дерев"яних
     
  16. anpavlo

    anpavlo Новачок

    Авто:
    1119
    yurec13, опиши буть-ласка як виглядає нестабільна робота двигуна? Якщо не працює один цилінд або має міце збіднена суміш то двигуном буде трусити, але характер трусіння буде різний. В мене був випадок коли були перепутані роз'єми на форсунках - це викликалу незначну нестабільність на хх, можливо фази на головах по різному виставлені.
     
  17. yurec13

    yurec13 Початківець

    Авто:
    VW Jetta 5
    Павло, ти мою машинку вже дивився, темно-сіра, ми ще хотіли вали виставити рівно, але ключа не було...
     
  18. Lazarus

    Lazarus Новачок

    Авто:
    ваз 2110
    да, подробнее опиши проблему
    сталкивались на сто с подобным
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)