Авто dieselЯ757 - VW/Passat B5+/1.9d/131к.с.

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем diesel757, 21 чер 2017.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Нещодавно, на 228 000 км замінив фільтр салону та повітряний фільтр двигуна.

    IMG_20170624_171707.jpg
    Труднощів по їх заміні не виникало взагалі, роботи проводив самостійно.

    Заміна фільтр салону
    - відтягнути ущільнювач
    - зняти пластиковий захист ("лівньовка")
    1.jpg
    Зі сторони пасажира знаходиться фільтр, знімається без проблем, припідняти і витягнути. Заодно почистив місця стьоків води від бруду та сміття.
    IMG_20170624_130742.jpg IMG_20170624_130747.jpg
    Попередній фільтр стояв звичайний, новий фільтр поставив вугільний.
    При встановленні нового фільтру слід звернути увагу на намальовану стрілочку на ньому. Дана стрілочка повинна бути вниз, тобто по направленню забираємого повітря.
    IMG_20170624_180919.jpg

    Заміна повітряний фільтр двигуна
    (описую на фото)
    2.jpg 3.jpg 4.jpg
    далі -> витягнув короб, вже на витягнутому коробі повідщолкував 4 шт. кліпс, відкрив, почистив всередині (бруду майже не було, хіба шо в кутиках засохший пил), замінив сам фільтр.
    В тому місці, де датчик на виході з короба в "рукав" є сітки пластикові (мілка і крупна), вони були чистими.
    Збірка та монтаж -> у зворотньому порядку, але є один нюанс.... сам короб "сідає" на кузов на дфох штирьках, котрі в свою чергу заходять в резинку (демпферні чи амортизаційні резинки) і тоді вже в кузов. Щоби той короб не "гуляв", то ті резинки витягуємо з кузова, тоді одягаєм на 2 штирька короба і тоді вставляємо короб в кузов. Фото не зробив, але позначу місце тих резинок зірочками.
    5.jpg
    Вуаля і фільтра поміняні, залишилось заїхати на комп і продіагностувати.
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А ціни на фільтри мож сказати і де брав? Бо мені фільтр салону теж би здалося поміняти, а в цінах не орієнтуюся. Тим більше не знаю наскільки вугільний повинен бути дешевшим від паперового...
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    190 і 210 грн. котрий саме скільки не пригадую, то ше було минулого тижня.
    Брав на Замарстинівська-Липинського за перехрестям, там де цілий ряд автомагазинів в.т.ч. маназин Вояж.
    В тому магазині де фільтра-масла (самий дальній)
     
  4. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    файне авто, вітаю. тху три рази шоб не врікти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. Тепер, я впізнаваний :dirol:
    IMG_20170629_174050.jpg IMG_20170629_174108.jpg

    2. Нарешті розібрався, як включати круїз-контроль )))).
    На фурах їздив, вмикав, а тут млять вже мозги вивернув і ніяк.
    Шукав в неті, але всюди було так, шо є якась кнопочка "fix", в мене вона відсутня.
    IMG_20170629_180549.jpg
    Отже, в моєму випадку - варіант з мультикермом:
    - набрати бажану швидкість;
    - зліва на підрульовому перемикачу світла є кнопка, її перевести в положення "on". На приборці засвітиться відповідний значок;
    - зліва на кермі є кнопки "res+" та "set-", клацаєм одну з тих кнопок і вуаля круїз вмикається.
    :rock::yahoo:
    - збільшити швидкість на круїзі - "res+"
    - зменшити швидкість на круїзі - "set-"
    - вимкнути круїз - або перевести кнопку на підрульовому перемикачі в "off", або натиснути педаль гальма, і ше можна вимкнути натисканням педалі сцеплення (того не пробував).

    П/С/ відчуття бомбєзні )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Круїзна швидкість, як правило фіксується кнопкою "-" а кнопкою "+" відновлюється до попереднього фіксованого значення після відміни (кнопки кенсел або педалі гальм). Якщо виключити кнопкою off то + не відновлюватиме до попереднього значення бо воно занулене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Оооо, дякую дядьку @bass , дякую за кнопку Cancel... )))) Тепер понятно для чого вона. А, я ребуси гадаю шо то ща кнопка.
     
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Брав на Замарстинівська-Липинського
    до мене заїхати віра не дозволяє,тим більше рядом.Вугільний 160,звичайний 75
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    там кенсел можна 2ма способами натискати- повністю або не повністю (набагато зручніше). Сунеш переключатель на пару мм направо, круїз скидається, кнопка повертається назаб в ліве положення і круїз лишається активним. По суті те саме що гальма натиснути... На гольфі в мене таке було, мега зручно, но запізно то зрозумів
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А який в тебе крок зміни швидкості? В мене походу 3км/г. А от на прокатній шкоді їздив, то там 1км/г , дуже зручно підлаштовуватися під попутний потік
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    В неті читав і пишуть також 3км/год, але це десь на одному ресурсі, але по факту, я би сказав, що 1 км/год., бо тре кілька разів клацати мінусом чи плюсом, шоб швидкість змінилась на 5 км/год.
    На вихідних буду їх в Броди, то зверну увагу.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я на круізі навіть по місту часто їжджу якшо нема трафіку :) До доброго швидко звикаєш, я тепер не уявляю як без тої фічі їздити, особливо десь дальше
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Взагалі-то, я не фанат швидкості. В основному, що стосується швидкості, то перевагу надаю хіба шо агресивному набору швидкості до 80км/год і то, якщо є потреба чи змушує ситуація.
    Але вчора, їхав у Броди і якраз перед самими Бродами де двохполоска починається, вирішив відірватись від якоїсь автівки і непомітно для себе побачив, що швидкість сягнула 160км/год. До цього їхав на круїзі (індикатор на лівій приборці) і тримав 100-110км/год.
    IMG_20170709_140143.jpg
    Повторюсь - я не фанат таких швидкостей.
    Авто поводилось доволі адекватно, без посторонніх звуків, без вібрацій і т.п., при цьому тахометр показував max 3200об/хв. і то при наборі, комп видава розхід +-6-7л/100км, більше було знову ж таки при наборі.

     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я б казав не фотографувати на швидкостях всяку фігню.... і так би тобі повірили. Часом вистарчить долі секунди відволіктись від дороги і може бути біда
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Кум, а таке відношення швидкості до обертів нормальне чи нє?, для того авта.
    та знаю, але це той момент, коли бажання бере верх. Навіть жінці не признався.
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Нормальне.... це ж дізель. На бензині було б 4к і більше
    Контролюй свої бажання)))))) не роби більше так
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Більше так не буду, не моя тєма та скорість....
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Якось в неті натрапив на інфу, шо з ефірних олій получаються афігєнські пахнючки. Писалось, шо береться в мішечок сода столова і туди кілька крапель тої олійки і запах в машині стійкий та приємний.
    Випадково, вчора в аптеці DS (Наукова, Сільпо) побачив ту фігню і вирішив взяти на пробу.
    Вибрав запах ефірної олійки "мандарин" і, як виявилось, в машині була стара пахнючка "лимон" (на фото), якраз така, шо можна її було заново використати із добавлянням тої олійки і не колхозити якісь там мішечки.
    IMG_20170711_135431.jpg IMG_20170711_135538.jpg
    Вміст флакончика 10мл, вартість 36грн.
    Перші враження: сподобалось, достатньо лише кілька крапель, не дорого, стійкий насичений та приємний запах... основна перевага, це те що воно натуральне, а не синтетична хімія.
    На коробочці написано, шо воно для масажів і всього подібного, тому виходячи з написаного, воно не є шкідливим, я так думаю, або ж менш шкідливе за автомобільні.
    Така фігня є й інших виробників, є дешевша і дорожча, та більших об'ємів. Більший вибір зустрічав в Сільпо на Б.Хмельницького у відділі засобів гігієни.
    Тому, кого цікавить, то мутіть. А, може хто вже таке використовував, то цікаво почути відгук.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    колись читав, що літом в машині найкраща пахнючка - аромосвічка. Від жари вона собі підтаює постійно і завжди пахне
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Юра, чесно та щиросердечно зізнаюсь - забув за тебе. Ти якось частіше нагадуйся ))), щоб так би мовити, мелькало в стрічці.
    І ціни +файні... нашо ти ціни писав? тепер жаба душить.
    Тре буде попробувати.
    а ще, помітив, що коли відкриваю підлокітник передній, то чути дуже приємний запах. Спочатку не міг визначити звідки і що саме дає запах. Але, так як до мене їздила жінка, в якої придбали машину, то певно вона возила там духи свої, бо так афігєнно пахне, шо ну.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)