Авто dieselЯ757 - VW/Passat B5+/1.9d/131к.с.

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем diesel757, 21 чер 2017.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    вже не робить :crazy:
    виправлено недолік, тепер лабає ффффсьо
    теж виправлено даний недолік вже давно, була перегорівша лампочка. Вартість самої лампочки не дорога, десь до 10 гривників, а от її заміна теж цікавий момент. Якщо коротко, то знімається пластик, щоб був доступ до задньої частини фари і проводів лампочок, нащупується два дроти самої лампочки підфарника і тупо смикається за ті дроти і вуаля - лампочка з патроном і дротами в руках, далі заміна, і вставляється на місце. Добре робити таке в темну пору, бо вдень важкувато вставити той патрон.
    як бачиш - не обов'язково )))

    І ще одне - хотів собі інсталювати якийсь "ятоур", щоби можна було флеху вставити з музикою і керувати нею з магнітолки, але лишився тої ідеї, бо і так авто використовується в основному в місті і рідко десь якийсь дальнячок. І в місті в основному радіо слухаю. А, недавно за кілька гривників купив 2 диска CD-R, вибрав музику, записав у форматі "audio CD" (на 1 диск 20 треків +-) і хватає з головою.
    CD'дюк оригінальний, спарений з магнітолкою оригінальною, всьо добре працює, на поганій дорозі "не підскакує" диск, тому залишаю все, як є.
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    можу, дуже дякую)
    не думав, що видно на гугл мапс)
    а на рахунок динаміків, як виправляв?
    В тебе з самими динаміками була проблема, чи в проводці?
    Хочу собі штатні замінити нарешті
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    На одній задній лівій дверці. Коли знімав, протер спиртом і поправив контакти.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Тріснула пружина переднього лівого амортизатора.
    :sad:
    Тепер, як Гамлєт млять, думку гадаю:
    - чи міняти дві
    - чи міняти одну
    - чи б/в чи нове
    - де брати
    - чи самому
    - чи на СТО
    :scratch_one-s_head:

    Стало відчутно, лише на дуже поганій дорозі з крупною бруківкою, типу як до залізничного вокзалу їхати і особливо на вул.Гуцульській. Відчув стукіт такий як метал до металу. На асфальті не було відчутно.
    IMG_20171016_150556.jpg
    Заїхав на яму, перевіряв ричаги, вони - норм, і вже мозг почав ламати, шоб причину знайти.... а, виявилась тріснута пружина (((
    Пробіг 240'830 км.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    бюджетно - 1 б.в. комплексно - 2 нові ) якщо та, що ціла, не просівша - можна 1. будуть приблизно однакові )
    бо 1 нова, 1 б.в. - можуть мати різну довжину і жорсткість.
     
  6. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ну тут логічно, що міняти на дві одинакові. бо якщо найдеш таку ж саму, яка залишилась - ресурс буде різний (просівшість)... не думаю, що то щось з того, що варто економити.
     
  7. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Я на гольфі поміняв всі 4 ні разу не пошкодував. Тобі раджу дві нові).
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ви серйозно, на бляхах міняти дві, чи 4 чи нові? Та він по асфальту не помічав проблеми, то навіть різницю в пів см на беушній не помітить. Міняй одну і бери б\в.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А дізель в бані?
     
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Якшо любиш свою машинку, неважливо чи бляхи чи ні, став 2 нові.
    Не дуже вже вони і дорогі.
    ше як варіант взяти 2 бу з одної машини
    Зараз собі хочу замінити дві задні, буду брати тільки нові. Мої просіли ппц, сідають 3 мужика ззаді, машина чуть на пузо не лягає.

    до речі, чому?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    я забанив за дурне питання про пружини
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Маю якраз 2 передні з 2,5тді.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    вже нє, але то певно не надовго
    своя не своя, але машин і собак люблю більше ніж людей, принаймі за те, шо в них відсутні така риса, як підлість
    так і визначився, і так зробив
    шось одразу і не подумав про тебе, але дякую )))

    За звичкою кинувся до всезнаючого нету і за кілька днів перелахмачування інфи і пошуків знайшов саме такі, які мене цікавили на конкретно мій AWX (авеіксовський) Б5 (ліфтморда).
    (може комусь пригодиться, каталожний номер і розміра)
    22782051_1506985559371208_424412244_n.jpg Безымянный.jpg

    0JH - ваговий діапазон, по котрому я шукав пружини і у моєму випадку, він складає 854-885кг навантажень на передню вісь даного авта та даної комплектації.
    І вуаля, знайшов саме те, що шукав і вчора вони приїхали із іншого куточка України )))

    Для справки, можливо комусь стане в нагоді
    (кодове позначення — діапазон навантажень передньої осі)
    0JC —> до 738 кг
    0JD —> 739-766 кг
    0JE —> 767-794 кг
    0JF —> 795-823 кг
    0JG —> 824-853кг
    0JH —> 854-885 кг
    0JJ —> 886-919 кг
    0JK —> 919-952 кг
    0JL —> 953-986 кг
    0JM —> 987-1020 кг
    0JN —> 1021-1054 кг
    0JP —> 1055-1088 кг
    По кодовому позначенню визначаються колір міток, і гойра до пошуку. Це, канєшно, якшо шукати б/у, бо оріджінал буде дорожезний.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    До речі, я навіть і не думав, шо тепер так важко попасти на СТО, це піпєць.
    Чи то СТОшок поменшало?, але нє..., чи то блях побільшало?, але нє... кажуть же вони не ромонтують, а добивають.
    Карочче х.й.з. чому, але шоб потрапити на діагностику ходової, то витратив на пошуки 2-3 дні.
    Потім наступний квест - запис на якесь "людське" СТО )))
    І вчора, все-таки записався на завтра на МПП "Тріал" на Замарстинівській, бо заодно треба поміняти наконечники кермових тяг і відповідно сходжання зробити, а може ше там шось надіагностують, буде видно. Там і магаз по з/ч є, попередньо продзвонив і попросив відложити необхідне.
    Всі ці роботи планував самостійно робити, але погода та брак часу внесли своє корегування.
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    бо бунтарить і матом інколи говорить )))
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я обслуговуюсь на АТЛ. Так, записуватись потрібно, але зазвичай, на наступний день. І ціни на запчастини приємні (дешевші за екзіст - менеджери прям зі своїх джерел підбирають).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    це то, шо біля ОККО? Мені рекомендував знайомий, також туди. Але, вже на той час був записаний на Тріал.
    Гадаю, що у наш буремно-безладський час (коли ніхто не несе ні за що відповідальності), все залежить не так від лейби чи торгового бренду СТО, як від конкретного майстра на даному СТО. Бо майстри мають властивість змінюватись, така собі природня ротація між сервісами.
    Той же знайомий, що рекомендував, то розказував таке: **далі з його слів** на АТЛі був некомпетентний майстер по розвал-сходженню, мені він ніяк не міг зробити, але зара там мій товариш працює і робе файно. Тепер завжди там роблю розвал. Та й обладнання там нове.

    Але, з порядком тих робіт, що мені заплановано робити, то ознайомився, перешуршав троха інфи, тому буду бачити чи зроблять технічно правильно чи проявлятимуть некомпетентність.
    Приміром, іншому знайомому на Октавії міняли шось і неправильно поставили опорний (це теж зі слів), виявили трабл через півроку на іншому СТО, тоді і поїхали на попереднє вибивати якусь компенсацію :haha::haha::haha:, а там їх культурно відфутболили.
    Та я й сам би відфудболив, бо пройшло півроку.
     
  18. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    @diesel757 , тільки вчора був у Львові і одноклубник жалівся, що 2 тижні чекав, поки прийде черга на сервіс, і в результаті авто продинамили ( півдня протримали, і навіть не взялись), бо якийсь лівий бусик заїхав на діагностику і завис на цілий день... І щось знайти виявилось дуже складно...
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А ти не думав скільки кадрів за пів року виїхало?
    Відкрию секрет, знайти механіка на СТО важко, а толкового не реально...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    П.С. Переконаний, якщо вартість робіт на СТО не зросте в 1,5-2 рази то взагалі нікому буде працювати. Адже з/п механіка напряму залежить від вартості робіт.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)