Автомобільний ресторан

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Kinder, 25 бер 2008.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Шановні односельчани, тобіж одноклубчани 8)
    Діло в тому як я виразився, що ресторани будуть створюватися і створюються і на днях відкриється ще один наш заклад, який я озвучу в день відкриття не формату Криївки доречі.
    Тому на мою думку з тої на перспективу велииииииииикої кількості відкритих закладів за пару років хочу, щоб був такий як "Автомобільний".
    Щодо власників, то це б питання мало не колихати нікого, Орест правду каже, знає одного і з них, з баблом там все гут.
    Песимізм - це класна штука, але на рахунок моєї деї..., якщо не "стукати, то Вам/Нам не відкриють"

    Додано через 3 хвилини
    Я не ображаюся, вважаю, що в нашому спілкуванні немає нічого особистого.
    А щодо теми, можливо мені важко навести вагомих аргументів там як в нас зараз не велика кількість відкритих ресторанів, побачимо за пів року, може мені легше буде говорити коли в нас буде шість відкритих закладів разнопланових.

    Додано через 6 хвилин
    В нас мережа тематичних закладів, а не "Криївок".
    А щодо прихованості місцерозташування "Криївки" - то такий задум. Там завжди шумно, гамірно, це ж не преміум класу заклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Реально давайте будем висловлювати пропозиції про ідею ресторану, свої побажання і бачення як то має бути, а не рахувати чужі гроші і доказувати Кіндеру, шо таке зробити тяжко і неможливо. Забули блін спитати в нас, скільки на то треба грошей і як то побудувати, а тут самі спєци зібрались.
    Та от по темі ше додам: враховуючи, що основна маса споживачів на заклад харчування з авт. тематикою - це автоклуби, любителі авто/мото тематики і певний відсоток подорожуючих, які проїжжають мимо, такий заклад неможна робити рестораном преміум класу з високими цінами. Основна клієнтура - молодь, яка любить машини і все з ними пов*язане. І це не буде "залатая маладьож", яка тусується по "фешнах" і "софіях". Тому треба робити б/м доступну цінову політику (принаймні середні ціни) і брати обсягом і постійною клієнтурою, шоб в людей було зацікавлення поїхати саме туди, за місто, а не шукати шось в місті. Має бути добра кухня з великим асортиментом легких страв, барбекю, шашликів і всяких фірмових автострав, безалкогольних коктейлів і вел. асорт. б/а пива, квасу і т.п.
    Для відсіювання малолєток і бидла зробити шось на зразок помірно платного входу з отоваренням на вартість входу. Всередині шось на зразок розважального комплексу, шоб можна було приїхати на декілька годин чи на півдня і було чим занятись-білярд, боулінг, дартс, кінотеатр на паркінгу (блін, повторююсь), трасу для машинок на пультах, де проводити автоперегони на міні-машинках.
    Можна зробити різні невеликі зали, інтер*єр в стилі хайтек з елементами тюнінгованих авто і відповідним оздобленням, для легкого перекусона з відповідним меню, великі столи з автосідухами і телевізори з топ-гіром, автоперегонами і т.п-розрахований на клуби і молодьож. Тематичні зали, для можливості проведення різноманітних клубних зборів і авто-конференцій-з прапорами, атрибутикою і транслюванням записів з життя відповідних клубів, круглими столами (заздалегідь оформляється оренда такого залу і замовлення погодженого клубного меню, на майбутнє в людей сформується асоціація не просто зібратись, а поїхати на клубне барбекю чи шашлик, чи просто п*ятничну клубну вечерю), і можна зробити преміум-зал ресторанного типу в авто-ретро-стилі, з елементами старовинних машин, дорогим оздобленням і офіціантами в костюмах водіїв початку 20ст. Там вже зробити вищі ціни, окремий вхід (з основного комплексу) і т.ін.
    Також дитячу кімнату в автостилі, де дітей можна не просто лишити побавитись, а і мінімально ознайомити з авто і привити любов до авто-мото техніки, задовільнити пізнавальні інтереси (з авто-іграшками, авто-мультфільмами і т.д., поставити кілька підготованих стаціонарних авто (або макетів),по яких діти зможуть полазити). Це для того, шоб можна було приїхати сім*єю в вихідний і відпочивати.
    Ну, і кілька елементів: освітленні в вигляді фар, пивні і кавові розливні автомати в вигляді бензоколонок (пиво-бензин, кава-дизель:mrgreen::mrgreen::mrgreen:), кабінки в вигляді машин, сидіння-а-ля рекаро або задні автодивани, на підлозі дорожня розмітка і автовказівники, куди який зал, багато ше можна всякого придумати. Оов*язково літню терасу з мангалами (або просто місцями для вогнищ) в вигляді міні-автополігону з цікавим рельєфом для офроадерів (не для того, шоб там машинами їздили). Офроадери там можливо будуть тусуватись/смажити сосиски і зимою і в дощ.
    Також варто зробити в комплексі сауну/баню/душ, шо привабить подорожуючих на далекі відстані, а нам і іншим клубам дасть можливість попаритись в сауні цілим клубом, шо зробить заклад єдиним такого роду.
    Коротше, шось такого плану 8-0.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Madmax

    Madmax Початківець

    Авто:
    VW Golf II
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    На мою думку - все ще описав Markell це просто супер!
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Markell, пєши ісчо! Може тебе візьмуть на роботу креативним масовіком-зетєйніком в "Криївку" :)
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Markell описав концепцію (ідею) майбутнього каве зі своєї точки зору. Дальше потрібно провести маркетинг, котрий зробить свої коррективи, а на основі нього (маркетингу) Kinderu легче буде описати остаточну концепцію закладу.:-D

    Прошу не встидатися! Підкидуйте ще ідеї! Будемо надіятися що справді матимемо хороше місце для зустрічей!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Пасувало би мотельчик якийсь при закладі...

    А ще можна там впровадити сервіс "розвозки". Приїхав туди, не втримався від класної розслабляючої авто-атмосфери, випив собі пивка чи водочки. Але при цьому знаєш, що при закладі є гарсон, який за додаткову плату може тебе п"яного на твоїй машині завезти додому :) Знаю, що за кордоном в кабаках буває такий сервіс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Задовбало читати. Кіндер попросив наших пропозицій і відгуків, а тут ,знову почалось гоніво типу "хто більше знає про будівництво"!!! З таким підходом НІЧОГО серйозного наш клуб не створить, і участі ніучому не візьме.
    Ідея чудова. Але гарно потрібно опрацювати. Парківка повинна бути досить великою(як писали , машин 30). Столи , чи зали з столами, за якими могли б сісти чоловік 20( або хоч такі як В Роберта Домса).
    Можна писати ідеї щодо інтер'єру?
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    нє, не можна, бан на місці!... Можна тільки бакланити Кіндера і висловлювати сумніви в справжності його будівельного диплому :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Я цю тему почала читати з самого першого посту, дивно, Поле чого це ти зразуж почав "бажане місце дислокації" обговорювати? Нема жодного запиту щодо того. А також ніхто не питає про побажання ані щодо інтер"єру, ані - екстер"єру. АвтоТематичні кафешкі у Львові вже є, "Марсель-таксі" вул. Артема, "Ред-Бум", Франка. Зараз дійсно приймаються проекти-заявки на отримання тренда "АвтоКафе" причім переваги надаватимутся проектам-"копіям" авто-частки ресторана Царське село у Києві. Тобто "ретро" та "раритети". Отже не забуваємо про підтримання стилю історично-культурної спадщини Львівщини.
    Все що відбулося у цій темі - звичайне соціологічне опитування-обговорення щодо доречності та прогнозування життєздатності стилізованого кафе типу "Авто" на період Львів-2012 та надалі. Звісна річ, Кіндер тут виступатиме (вразі нашої підтримки) як власник ідеї, і молодець!
    Він дійсно будівельник за освітою. Яким роком, получений тобою диплом, датований? Та скількі і де він був підтверджений практикою? Це немаловажливо, не практикуючий спеціаліст втрачає кваліфікацію, та (за різними системами по різному) за кілька років позбуваеться отриманних у навчальних закладах професійних надбань. Тобто кожен непрактикуючий фахівець має пройти переатестацію щодо дійсності отриманого диплому. У Кіндеровому випадку - будівельника.
    На цьому форумі можна знайти декілька висловів від Кіндера типу:
    Скажу як будівельник
    Скажу як HRmanager
    тепер виглядає Кіндер говорить до нас як промоутер БизнесПроєкту8)
    То хтож ти насправді, Кіндере?
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Погоджуюся

    Додано через 1 хвилину
    нє смєшно :???:

    Додано через 3 хвилини
    є така штука як таксі, вона працює в нашому місці, а зробити додатково платний паркінг для тих хто напився і не забирає своєї машини на певний період часу.

    Додано через 4 хвилини
    молодець, бачу в тебе появилося почуття гумору, це тішить +1

    Додано через 19 хвилин
    1. Запиту не було, але всі пропозиції і про місцерозташування цікавить.
    2. Я просив кидати пропозиції по інтер_єру та екстер_єру.
    3. Розкажи хто приймає проекти, бо мені про це нічого не відомо, особлива автотематики.
    4. Так мені справді в голову прийшло "пропхати" саме таку тематику, але я не є власником єдиним.
    5. Я за освітоб будівельник, але вести будівництво не збираюся, сказав так до слова, бо маю зелене поняття в будівництві, тому не бачу питання обговорювати мій диплом. Можу сказати ще "Скажу як стоматолог" :-D.
    6. Щодо останньої фрази..., Ти хочеш мене пізнати? хто я?
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Доброго дня!
    Можливо хтось має ссилки на сайти інакших автоклубів Львова? Щоб не шукати по гуглу.
    Хочу заручитися підтримкою усіх клубів.
    Дякую
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    ff-club.lviv.ua
    tuning.lviv.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    думаю, клуби це не зовсім вдала аудиторія, я би шукав деєнде...
     
  14. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Не зовсім.
    Думаю з клубів треба почати
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Відкрився наш новий заклад на вул.Сербській 7 під назвою "Мазох кафе".
    Можете завітати та переглянути одну з наших тем закладу.
    Розказую не в цілях реклами чи піару, а виключно в тому що ми відкриваємо і відкриваємо заклади з різними тематиками.
    Тому авторесторан абсолютно реальний після доведення його доцільності.
     
  16. INGA

    INGA Початківець

    Авто:
    VW Polo 1.4 2007
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    молодца! хочу мойку с мужиками... красивыми...
     
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    точно?
    то не проблема проблема лиш мойка, а ми тут всі красавчеки.
     
  18. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Розкажи мені но більше про то кафе, а то подруга моєї дівчини дуже сильно тягне її туди.
     
  19. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    АААА! Страшнооооо???
    Не бійся, там не больно зарєжут!:mrgreen:
     
  20. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Кафе находится по ул. Сербской. Об"ясни подружке от Герри Вебера перейти дорогу и .. не споткнувшись об него не пройти по тротуару.:)

    В карман руку пихать ей не советуй - розачаруется:-D

    А Киндера попросим (раз уж ты берешься всё "пропхать"8-0) изложить в целях рекламы и надежды заручиться нашей поддержкой в следующих проэктах авто(а может и не только)ресторанах, интереснейшую инфочку про Мазоха...? а шо за один, и чего это памятник?именно такой. Рекламных цитат с масмедиа плиз тут не вывешивай. Ценю твою инициативу и осведомлённость.8)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)