Автомобільний відеореєстратор

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем MARTINI, 24 лип 2010.

  1. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Читай вище.....
     
  2. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    лол тема 2010 року. в 2011 толкового нічого не радили. а техніка за 2 місяці вже древній металолом.
    але ок прочитуй пости не побачив нічого і апнув тему
     
  3. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Після моїх мук з Китаєм і відправкою туди двох девайсів, купив собі Falcon HD04-LCD W.
    http://deshevshe.net.ua/autodvr-falcon/falcon_hd04lcd_w.html

    Відео є валом на Ютубі. Якість дійсно хороша, номери читаютьмя навіть при не повному ХД. Вночі вони всі однакові, ніякі. Хоча порівняно з іншими я можу прочитати впереді номери машин. Кут 120 лише при розділці в 720.
    Порівняно з попереднім китаєм то він супер. Підсвітка там як зайцю стоп сигнал, може коли здохне буде ліхтариком.:yahoo:
    Пишу на 720 на картку в 16 гіг, це десь на 300хв.
    Правда кріплення відразу замовив менше, щоб менше тряслося і вся конструкція під козирок влазила.
    Я принаймі задоволений, його можу рекомендувати.

    Дивився Газеш що зсилка вище то скажу що там 140градусів нема а якість відео в Фалкомі краща. Але можливо що Ютуб зіпсував.
     
  4. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Franko написав, що брав за 1300грн. і дав ссилку
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  6. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Питання по моєму реєстратору Cyclon DVR-87

    Стикнувся з дівайсом особисто вперше.
    Інструкція є, але там лише функції дівайся, а як використовувати інфо відсутнє. Так, як користуюся вперше, виникли питання.
    Дівайс має нічний режим, датчк удару G, флешку придбав 16 Гіг, пише відео в режимі 1080 FHD, 1080 Р, 729Р, 480 Р. Є така річ як компенсація витримки.

    Питання.
    !. Як увімкнути нічний режим?
    2. В якому режимі знімати рекомендується. Робив проби знімати у всіх режимах, рзниці не бачу ніякої на моніторі?
    3. Чому на 16 Гіг карту звписується відео не більше півтора години? Міняючи режими відео мало, що міняється в часі запису?
    4. Який принцип зберігання відео після спрацювання датчика удару. Це відео затирається циклічним записом? Скільки часу пишеться відео після спрацювання датчику удау?
    5. Що таке компенсація витрики? На що вона впливає і яку рекомендуєься ставити?
     
    Останнє редагування: 2 бер 2014
  7. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    йой. щось багато запитань, і чомусь мені так здаеться, що нормальноі' відповіді ти не знайдеш:)
    гуглити пробував?
     
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Відпишусь і я по цій темі..

    І так, хотів відеореєстратор. До питання поставив наступні вимоги:
    1 - FULL HD 1080p. + хороша якість відео + повна автоматизація
    2 - мінімалістичні розміри + не бичий дизайн
    3 - дешевезна, щоб не боятись, що спиздять
    4 - просте кріплення - наявність gps не обов"язкове

    Перерив весь інтернет, чесне слово... вивичив всі пропозиції... спеціально в китай літав... і все було не то..
    І тут в грудні місяці виходить модель Ambarella 0801 Mini. БОМБА
    [​IMG]
    Всі пункти, які я хотів ця камера задовольняла, відео з ютуба було просто супер-якісне як на таку малу камерку.
    Купив на алібабі за 50 євро з доставкою. Оплата по PayPal. Йшла приблизно місяць, як прийшла - був приємно здивований, пластик якісний, софт не глючить, пише на ура! (контакти продавця - дам за пиво)

    Для тих, хто трошки більше освідчений у цьому житті і вміє читати по заморському:
    http://dashboardcamerareviews.com/mini-0801-ambarella/
    або відеоогляд:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZdPHXv8Hzj8


    P.S.: як тільки-но прийшла мені ця камера, мені подарували іншу:
    Rollei DVR 110 - подарки не отдарки, користуюсь цією, а китайську продав на ebay.
    Щодо Rollei - камера класна, відмінний пластик. Але квадратна форма якось не то + коштує 160 євро, відповідно навіть як в супермаркет виходжу, приходиться знімати.
    [​IMG]

    Тепер маючи досвід по камерах добавлю ще один доволі важливий пункт:
    5 - обов"язково, щоб USB-зарядка втикалась в кріплення, а не в саму камеру, бо з часом роздолбається USB-порт і буде, як то кажуть, Вакельконтакт!
    6 - наявність чіткого діода, який показує чи йде запис

    P.P.S.: на Aмбареллу була ще гарантія типу рік чи два, але і дурний то розуміє, що якщо щось - то в китай ніхто назад не відправлятиме.
    Проте, якщо оплачуєте через PayPal - то маєте 90 днів на відкриття справи, якщо щось не так і на повернення коштів.
    Відповідно, якщо камера ламається у ці 90 днів - повертаєте собі баблоси без жодного штресу!
     
    Останнє редагування: 3 бер 2014
    • Подобається Подобається x 2
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Я мав можливість покористуватися і пощупати певну кількість відеореєстраторів і зробив багато висновків для себе. Спробую відповісти на твої питання.

    1. Як увімкнути нічний режим?
    Думаю це інфрачервоні світлодіоди. Вмикати я сенсу не бачив бо вони світять метра на півтора-два від камери. Для їзди вночі нічим не помагають. Помагають тільки коли в темноті гаїшник в водійське вікно лізе. Якщо в налаштуваннях він включений то фоторезистор вмикає їх автоматично коли стає темно.

    2. В якому режимі знімати рекомендується. Робив проби знімати у всіх режимах, рзниці не бачу ніякої на моніторі?
    Якщо однаково херово показує то знач така камера
    Якщо однаково добре - то щось не то в настройках мабуть.

    3. Чому на 16 Гіг карту звписується відео не більше півтора години? Міняючи режими відео мало, що міняється в часі запису?
    В мене реєстратори писали десь годину на 6Гб. Точно не памятаю, десь так.

    4. Який принцип зберігання відео після спрацювання датчика удару. Це відео затирається циклічним записом? Скільки часу пишеться відео після спрацювання датчику удау?
    Файл позначаэться атрибутом "тільки читання". Стерти його можна буде через реєстратор тільки форматуванням карти або якщо є то відповідним меню.

    5. Що таке компенсація витрики? На що вона впливає і яку рекомендуєься ставити?
    Думаю це аналог "автокорекції яскравості". Дуже помагає вночі і в сутінках. Краще видно. Хоча я не впевнений що це те, бо її виставляти не треба було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    1. Як увімкнути нічний режим?
    Читай інструкцію, немає? - тоді переглянь в меню, якщо теж немає - тоді варіанти 2: - або вона включається автоматично, - або в тебе ті діоди - це бутафорія

    2. В якому режимі знімати рекомендується. Робив проби знімати у всіх режимах, рзниці не бачу ніякої на моніторі?
    Як в якому? В максимально доступному! Якщо фулл=хд - то фулл-хд!

    3. Чому на 16 Гіг карту звписується відео не більше півтора години?
    Це з кодеками зв"язано, відео ж конвертується! Чим менша декомпресія - тим краще відео, але відповідно більший розмір

    4. Який принцип зберігання відео після спрацювання датчика удару. Це відео затирається циклічним записом? Скільки часу пишеться відео після спрацювання датчику удау?
    Нє, той атрибут нічого не дає. Файл переміщається в іншу папку! Скільки часу пишеться після спрацювання датчику - як попробуєш - скажи нам!

    5. Що таке компенсація витрики? На що вона впливає і яку рекомендуєься ставити?
    Якщо ти такі питання задаєш - то став все на AUTO

    Я взагалі не розумію, як може бути стільки запитань до камери за 10 баксів...
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Дуже дякую друже Тобі на відгук! Автоматом не вмикається діоди нічного режиму. Щоб оцінити чи є від них толк чи ні не попробувавши я не можу. Але білі діоди вночі які світять мене дратують як бачу в чужиш машинах. В інструкції саме вмикання інфра діодиків, тобто нічного реживу не має. Методом інтуїції по меню я не знайшов. Більш розширеної інструкції по цьому дівайсі в неті я також не віднайшов.
    Камера у всіх режимах показує нормально, якщо вивести на екран ноутбука. Для мене це дуже дивно. Настройки в меню тут дужн просто, поставив режим роздільчої здатності і все. І дивно, що в найкращій якості фул хеде знімає годину десять хвилин, в найгіршому знімає годину двадцять хвилин. В той час коли казали, що на таку карту при повній роздільчій, буде знімати 6 годин орієнтовно. Може дурили.
     
    Останнє редагування: 3 бер 2014
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Ти хотів сказати, що я АЛЄНЬ?!
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    фоторезистор виглядає так
    [​IMG]

    якщо його нема то діоди вмикаються тільки вручну. На одному з реєстраторів в мене було що подвійне нажаття кнопки "назад" вмикало діоди.

    Дай хоч модель реєстратора якщо тре більше інфи.
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    А, вже бачу Cyclon DVR-87
    ну апарат виглядає серйозно. Трохи немаю часу розбиратися наразі, може пізніше
     
  15. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ось, із сьогоднішнього спаму в пошті:
    [​IMG]
    І то цей ще з новішим процесором всередині...
    Тобто розмова вся йдеться про, як я вже і казав, гавно за 10 баксів...
    Купи нормальний реєстратор і буде тобі і щастя і підтримка телефонна..
     
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    ті напевне не даєш дупля про що взагалі йде розмова, як і в багатьох інших темах. Питають не "який купити", а "як користуватись тим що є" навіть якщо це саме гавене афно.
    2 Кіндер: Щось не наблюдаю взагалі ніякої інфи по цій моделі нажаль так що найкращим варіантом для тебе буде звернутися в сервіс чи в магазин де люди мали з ним діло.
     
  17. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну якоби якщо б чувак купив нормальний, то б питань таких не виникало :hi:
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Чувак мене схарює в усіх темах.
    Я також здивувався, що інфо по цій можелі крім інструкції немає. Думав, що не вмію шукати, але друзі які лахали з мене також не знайшли, потім я лахв з них.
    Чувака звати Юрко. Я купив такий який мені потрібно було і не буду перед тобою виправдовуватися. Я не бідна людина, маю грошей достатньо, але купую речі такі, яких мені достатньо. А тобі замість інфантильних відповідей в багатьох темах, рекомендував би книжечки художні почитати або картинки з камасутри порозглядати, було б більше користі! Життя не таке вже й довге, потрать калорії з користю!
    Резистора напавду не має. Дякую за пораду, буду ще інтуїтивно тиснути усі кнопки.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2014
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Не нервуйся, я ж тобі писав вже.. !:dance:
     
  20. masku

    masku Новачок

    Авто:
    a7
    подивитися на http://www.szswill.com/car-camera.html

    Є програми яке змінить ваш смартфон в dashcam, такі як "Torque App", "AutoGuard", "Autoboy Blackbox", "DailyRoads Voyager", "iSymDVR" (на iPhone) ...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)