Автошкіра, алькантара...

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем PassatB5, 27 бер 2007.

  1. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Таня ти вже щось зробила зі своїми картами? і ще таке питання можеш описати що то за вініл? матеріал схожий на той що лежить на полу чи ні? Я робив викройки з матеріалу для обшивки салону, зшивав їх, получалось щось схоже на карту,а потім це все клеїв на туж карту. Але мені вже недуже подобається моє творіння. Саме тому хочу переробити карти.
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Вініл - виглядає як "шкіра дермантина", але при натуванні-розтягуванні, легкому підігріванні феном монтажним дуже класно піддається, добре обтягує поверхні. з дермантіном того не зробиш....
     
  3. AutoInterior

    AutoInterior Початківець

    Авто:
    Opel Vectra 1,6 1992
    Натуральна шкіра
    Наша фірма пропонує тільки оригінальну автомобільну шкіру. Автомобільна шкіра - дуже міцний і довговічний матеріал. Вона не втрачає своїх властивостей в таких умовах, як перепад температур, зміна вологості, механічних навантажень. Використовується для перетягування не тільки сидінь, але і дверних карт, торпед и.т.д.
    Чудово поєднується з кожзамом, з алькантарой, що дозволяє економити 30 - 50% вартості. В наявності також пропонується перфорована натуральна шкіра (шкіра в дірочку). Як правило використовується в центрах сидінь. Сидіння з натуральної шкіри додають особливу індивідуальність Вашому салону.

    Штучна шкіра монолітна на трикотажній основі
    Штучна шкіра меблева монолітна на трикотажній основі - є тканинною основою, на якій нанесено поліуретанове покриття. Випускається монолітними або пористо монолітними ("дихаючими") в широкій гаммі квітів і тиснень.
    Відмітна особливість шкіри з поліуретановим покриттям від штучної шкіри з покриттям "винив" - це покращувані гігієнічні властивості (не випаровує в повітря хлор), підвищена зносостійкість і опір подряпинам, захист від широкого діапазону хімікатів, а також може випускатися з протипожежним покриттям.

    Dinamica (Алькантара)
    Dinamica – beautiful living (мікрофібра майбутнього)
    Dinamica - тканина преміум сегменту вироблювана компанією Miko s.r.l., Italy, з 1997 року на базі сировини імпортованого з Японії.
    Саме партнерство з японською компанією ASAHI KASEI, лідером в області мікрофібри, гарантує застосування самих ДОВЕРШЕНИХ ТЕХНОЛОГІЙ виробництва.
    Dinamica - прототип і основний конкурент Alcantara (Алькантара) – новий матеріал, незвичайний і дуже популярний останніми роками. Він відмінно підходить для обробки салону автомобіля (стель, стійкий, задніх полиць). Чудово поєднується з шкірою при пошитті сидінь, торпед і обшивок дверей. По міцності і довговічності перевершує будь-яку шкіру, відмінно чиститься і не вигоряє. Незвичайно різноманітна і колірна палітра, в якій є і дуже тонкі нейтральні відтінки і ультраяркие кольори.


    Із зразками можна ознайомитися в нашій майстерні, тел. 8 067 6722774.
    Также по цьому телефону можливо дізнатися про ціни по перетяжці.


    Шкіра - круто, практично, але літом на сидіння просто пекло, після години стоянки на сонці. В зимку - дуже холодна, треба підігрів ставити.
    Потребує постійного догляду.

    Шкірзамінник - практично, недорого, зараз такий замінник, що зразу і не поймеш що це таке. Не такий горячий як шкіра літом і такий холодний в зімку.

    Альтернативний вибір - Алькатара - новий, сучасний матеріал, коліри любі, практичний.
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Цікаво було би побачити ссилку на ваш сайт. якщо такого нема, то хоча би міні прайсик, який би включав ціни +- на шкіру, алькатару і тд ітп, і звичайно на послуги..., бо дзвонити трошки не зручно..., а так усі будуть знати..., ну і адресок в студію :)
     
  5. AutoInterior

    AutoInterior Початківець

    Авто:
    Opel Vectra 1,6 1992
    Сайт стартует 20 липня, буде тут

    ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН
    на перетяжку сидіння автомобіля, елементів салону авто
    (без вартості матеріалу)

    Легковi автомобiлi сидіння - треба 8-10 кв.м. тканини - 800-1200 грн.
    Часткова заміна потертого елемента - треба від 0.3 кв.м. - від 80 грн.
    Двірна карта 1 шт. (без монтажу) - треба 0.4 -1 кв.м. - від 60 грн.
    Робота з натур. шкірою за 1 кв.м. - 250-400 грн.

    Точна вартість робіт визначається майстром після огляду салону автомобіля.

    Примітка:
    • при роботі з натуральною шкірою витрати матеріалу збільшується до 30%

    • доплата за терміновість – до 20%

    Матеріали:
    Автоткани (гобелен, велюр) - 45-100 грн. за 1 п.м. (ширина 1,4-1,8 м)
    Шкірзамінник - 50-90 грн. за 1 м.п. (ширина 1,4 м)
    Автошкіра від 40 долларів за 1 кв.м.
    Алькатара від 50 евро за 1 м.п. (ширина 1,4 м)

    Взірці є в наявності.

    Адреса: м. Львів, вул. О. Коблянської, 5
    тел. 8 067 6722774 Дмитро
     
  6. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Та немає часу. Вініл, він звичайно добре тягнеться, коли його нагріти, але не настільки , щоб ним обклеювати цілу карту... В мене вроді руки з того місця виросли, що треба, але воно щось не дуже виходить. Мені здається, що ота ніша на руку щоб ставити ( її найняжче витягнути ), що на тому місці з часом просто почне відклеюватись, відставати той вініл...

    Тому було вирішено інакше. Я купила ще тканину спеціальну автомобільну. Дермантин буде йти зверху і знизу дверної карти. Посередині - тканина. Але переходи між тканиною і дермом тре чимось прикрити. Їздила по базарах за такими типу молдінгами, але внутрішніх спеціальних ніде немає... Хіба купити метр звичайного зовнішнього самоклеючого молдінгу і щось пробувати... Короче багато невпевненості і мало часу призвело до того, що я вже майже третій місяць їжджу без дверних карт....
    Кожного тижня хочу взятись за те, але як не .... то .... :morning1:
     
  7. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Таня якщо хочеш зробити щось подібне http://volkswagen.lviv.ua/forum/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=709 то я рекомендував би зробити це до поклейки. Тобто спочатку все позшивати а потім цю "викройку" клеїти, тимбільше що викрайку робив сам, а дівчина це зробить краще. А якщо алькантара ще й тягнеться то взагалі можливо зробити супер.
     
  8. busmaster

    busmaster Початківець

    Авто:
    Volkswagen
    Обшивав свою тешку у Луцьку. Дуже добре зробили і автотканини у них на сайті великій вибір тут http://www.busmaster.lutsk.ua/catalouge.php?category=3
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    афігєть, себе називати "ними" і казати, що звернувся до себе і там добре "зробили" це круто. Чого не зробиш для бабла :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    +1. Теж на це звернула увагу ! Думаю, що він там працює або то його власна кантора ! 2 дописи і всі про цю фірму !
     
  11. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    не, ну фірма не погана, але б я несказав що уних такий вже вибір. там для бусів багато чого є, а на лехкову путнього мало, хібащо хочете щоб у вас в салоні вигляд був як в маршрутці переробленій з вантажного бусика. а от щодо того що вони обшивають це все п.з.ёш, вони знают швачок які обшивають, і пихають їм роботу, якщо ті мають час і бажання.
     
  12. AutoInterior

    AutoInterior Початківець

    Авто:
    Opel Vectra 1,6 1992
    Можно все зробити и у тут у Львові.
    Матеріали є, великий вибір, допоможемо - підскажемо. :D
     
  13. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Закадаю фотки.. як як зробили шкірою дверні карти в моєму гольфі...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 сер 2009
  14. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Де робили? Яка вартість? Що за матеріали? Роботою задоволений?
     
  15. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Робили в G23, вартість 110 у.о. за всі 4 карти. роботою задоволений... а вот по часу то чуть мене підвели... говорили... що майстер любить трошки затягнути.... але скажу, що робить дуже акуратно.... я сам не сподівався...:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    матеріал - автомобільна шкіра...
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Я так розумію що перетягувались тільки сірі вставки!? А чорне - завод.
     
  18. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    так перетягувалися тільки "сірі" вставки.... все остальне це заводське...
    принципі це на фото виглядає що сірі вставки..... а насправді - це чорна шкіра
     
  19. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    110 у.о. з їхнім матеріалом ?
     
  20. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    так... з їхнім матеріалом...
    приходиш вибираєш по каталогу колір шкіри.... і вони роблять...:mocking:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)