Багатомовність спільноти

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем scirocco, 18 бер 2008.

?

Як бути іноземцям

  1. французам писати французькою, англійцям-англійською, Р

    16 голосів
    64,0%
  2. іноземцям треба користуватися перекладачами, а дописи

    9 голосів
    36,0%
  3. іноземцям писати англійською

    1 голосів
    4,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Це голосування повинне покласти край довгій дискусії про те, чи варто іноземцям, що приходять на наш форум, писати рідною, чи все-таки намагатися перекласти на українську, не зважаючи на те, що через недолугість перекладачів часто призводить до втрати суті.
     
  2. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    було б добре відповідати всім рідною їм мовою, але це ж не форум поліглотів...
    так само недобре відштовхувати-відлякувати якимись примусами...Ящур пише рідною йому саме тому, що розраховує на розуміння нами його мови з причин, що історично склалися...і спорідненості мов...

    не думаю, що француз або казах теж писатиме своєю, виходячи з того ж розрахунку...

    а взагалі є певний ризик на відкриття знову теми "про перші прояви політичних дискусій" з тими ж наслідками.....

    я це добре знаю....:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Цісьо! Ніякої політики! :)

    Як на мене, можливість приймати тут людей з великого світу це свідчення цивілізованості, а обмеження однією мовою це свідчення якоїсь трішки мабуть обмеженості, типу "мені в моєму багні ітак добре, воно вже не так і смердить :)". Це шутка юмора, але щось в ній є - дозволяючи інші мови ми відкриваємо залізну завісу, нехай хоч і ціною свого тимчасового дискомфорту.

    Тільки уявіть цифри - на польському гольф-клубі зареєстровано без кількох сотень 40 000 реальних учасників - це на 10 000 людей більше ніж на vw.msk.ru, причому їх активність втричі випереджує російський клуб, який об'єднює весь колишній совок, причому власників не тільки гольфів а всіх ФВ. Я вже не кажу про мільйони англомовних ФВ-побратимів. Відкидаючи можливість висловитися (не всі мають бажання шукати перекладачі чи читати правила і розуміти, чому їх дописи в колекторі) іноземцям, ми обмежуємо себе в розвитку. Це така моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Madmax

    Madmax Початківець

    Авто:
    VW Golf II
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Чесно кажучи прийдеться сидіти на форумі із словником, та можливо це посприяє вивченню іноземної мови
     
  5. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Тут важко зайняти однозначну позицію...
    З одного боку, зайди на сайт польського вв чи російського чи білоруського і напиши там українською...
    З іншого, ну є в нас на форумі поляк(и), є російськомовні люди, хто може - той розуміє, хто ні - той ні...
    Інтернет-перекладачі, як ми це вже всі відчули - справа неблагодарна, вже краще писати тою мовою якою вдається, чи як вже там получається, думаю зрозуміємо... Ну а як нема можливості писати українською, ІМХО, думаю можна дозволити писати на цьому форумі російською, білоруською, польською, словацькою, чеською, англійською, німецькою, іспанською та французькою мовами (угорці, румуни та молдавани - не ображайтесь)...
    При цьому для цих дописувачів очевидним буде розуміння того, що певна частина форумчан їх, на жаль, не зрозуміє...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Неповне голосування.
    Добавити вітку "іноземцям писати англійською". Це троха як інтернаціональна мова в електронному спілкуванні, хіба ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    дивно як в правилахтакого досі не обумовлено.. доречі а шо робити з москалями? :)
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Притчу про вавилонську вежу всі чули? Всі люди говорили одною мовою. Вони стали спільно будувати вежу, щоб добратися до самого Бога. Але Богові така перспектива не сподобалася і він зробив так, що всі люди стали розмовляти різними мовами. Відтак, вони перестали розуміти одне одного і в результаті не змогли будувати вежу далі... А куди ми прийдемо, як станемо різними мовами спілкуватися?

    Тому варіант перший - не для мене. А варіант другий - надто тенденційно сформульований. Тому я принципово дане голосування ігнорую.
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Голосування відкрите. За бажанням учасників можна додавати пункти. Тополь конструктивно запропонував, я додав. Навіщо ігнор? Чого там бракує?

    Додано через 4 хвилини
    пацталом, +3,14
    то значить ти в школі і в універі іноземну теж ігнорував з релігійних міркувань :)?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Іноземну мову я вчив для того, щоб не говорити з іноземцем на різних мовах, а могти порозумітися із ним. Щоб, коли я заходжу на англомовні сайти, я міг там спілкуватися так, як прийнято там. А тут виходить навпаки, твій пункт перший закликає кожного на своїй мові писати. Я перепрошую, але то вийде психушка якась , а не форум.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Ну не закликає кожного, а питає читачів, як їм буде зручно приймати гостей. MARTINI, сподіваюся, ти погодишся з тим, що думка більшості в даному випадку повинна стати підставою для правила форуму?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Взагалі це так, але у даному конкретному випадку - ні, тому що опитування абсолютно некоректне. За твій перший пункт люди голосують по приколу, як кияни за черновецького проголосували. Насправді ж ніхто не хоче , щоб форум перетворився на вавилонську вежу, так само як кияни насправді не хотіли, щоб містом керував прибулець. Але проголосували - маєте.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    Я не хочу непорозумінь, тому пропоную додати коректний пункт або запропоноувати корекцію варіанту аби звідти забрати всі марсіанські мотиви. А Черновецький виграв не через прикольність а через підкупи бабульок (основного електорату) продуктами і це вже доказано.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    додавати зараз пункти або змінювати формулювання буде також некоректно, оскільки багато вже проголосували і результат полюбому буде викривлений.

    Взагалі, я вважаю, що ця тема не варта такого обширного обговорення у двох гілках та ще й з референдумом.

    Це є цілком нормально, коли на форумі люди спілкуються однією зрозумілою всім мовою.

    Я, наприклад, саме тому проти запровадження в Україні двох і більше офіційних мов, бо це викличе тільки додаткову плутанину, затрати коштів, ресурсів, часу і тд. Коли державна мова одна, то відповідно весь офіціоз і документообіг в країні уніфікований і всім добре. Спілкуватися всі можуть між собою як хочуть, але із державою ми спілкуємося тільки українською. Українська - це обов"язкова для всіх в Україні мова, мова міжнаціонального спілкування на певній території, щоб всі один одного розуміли. В СССР такою мовою була російська, в Україні тепер - українська. Так само є офіційна мова форуму , це мова міжнаціонально спілкування на нашій віртуальній території.
     
  15. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    якби голосував зараз, проголосував би за п.3....
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    я би не робив цього, адже не маю права заставляти іноземців вчити англійську. Та й яка ця англійська буде, якщо нею писатиме майстер десь з-під перемишля...
     
  17. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    що англійська для майстра з Перемишля (хоча...таланти бувають всякі і всюди), що польська для жителя центру України..
    все одно перекладати треба...

    до речі... чи ж багато майстрів в Перемишлі інтернет мають? у нас, як правило вивчення матчастини дослідним шляхом....
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    згоден, але наразі клуб має західний вектор
    Судячи з того, що Польща, яка розміром менша ніж Західна Україна має в своєму гольф-клубі 40 000 учасників, інтернет сидить там на кожній фермі...
     
  19. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    тож навряд чи її майстри мають нагальну необхідність відвідувати український VW клуб,
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Багатомовність спільноти

    А от це вже їхнє право, яке я просто не хотів би обмежувати. А хочуть вони чи ні - складно сказати, у всякому разі, я, як адмін, хочу зробити форум якомога привабливішим для всіх, у тому числі для Європи.

    P.S. Уявив допис "Хлопаки, хто має тяжкий ключ на 15, перекиньте через кордон, ввечері відкину разом з банкою "Warka Strong" :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)