БАТЛ SСIROCCO

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем MrWolf777, 5 бер 2012.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    значить заскоро перемкнувся або дууже далекі пари в кпп :) Взагалі нові машини в тому плані то масакра, гумові куліси, м'які подушки двигуна, реакції на газ ітд, - треба вчитися рушати набагато довше ніж в старих. Я так злив новому scirocco, стояв на старті після відсічки стартера і чекав поки спрацює його DSG і він нарешті рушить, щоби все було по-чесному. В результаті я не завжди його доганяв :) Але це досвід, тепер знаю як правильно діяти, щоби бути першим :)

    Ок, надалі буду на "ви" :).

    До всіх інших, а особливо зачинателів-підстрикателів: прошу призначати зручний час для реваншу. На цей раз не пропущу такої нагоди. А крім цього спробую організувати заїзд одних з найпотужніших FWD у Львові - Mazda 3MPS та злої затюненої донеможливості чіпованої Mini Cooper S John Cooper edition. Заїзд мав би бути цікавим так як вага та коняки в одинаковій пропорції до деталей. Призначайте.
     
  2. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    шось в тому є.. газ електронний, я довго до нього не міг привикнути.

    по кпп. 1-2 реально провал великий. майже як на 08 в мене в стоці було. чуть менше. перша дуже коротка.. явно не для тої машини. але далі все зближене..
    2-3-4-5 - все як має бути для динаміки. але на трасі з 5 біда - при 120 шось 3700 RPM, якось їхав в Київ то реально схарився мотор тримати в таких оборотах :)

    ось дані:
    3:58 1st
    2:04 2nd
    1:41 3rd
    1:11 4th
    0:88 5th
    3:82 final drive
     
  3. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    То треба мля суддю якогось шоб такої фігні не було. Як ти міг перемогти,якшо я тебе в дзеркалі боковому бачив:ireful1:
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    :shok:

    Хоч ви не сваріться :) Взагалі я не можу зрозуміти як таке можливо, коли люди не можуть побачити хто з них був першим, причому масово:mocking: Коротше без реваншу тут нікуди. Цього разу з мене відео на фініші.
     
    Останнє редагування: 24 кві 2012
  5. Wheelmann

    Wheelmann Active Member

    Авто:
    G3 ABF
    Клубна карта:
    000036
    КПП 2Y коротка, 2-3 раз коли злив, то теж зашліфовувався на першій, взагалі попробуєм якось ше раз при нагоді
    п.с. сьогодні зробив кулісу все так чітко включається ніби нова машина)))
     
  6. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    значить в тебе
    AGB, 2Y (16v Close Ratio) 3.45 2.12 1.44 1.13 0.91
    Final Drive 3.67

    тобто получаються загалом такі передаточні числа враховуючи ГП:
    в мене:
    13,70 7,79 5,41 4,24 3,36

    в тебе:
    12,66 7,78 5,28 4,15 3,34

    з цього робим висновок що в тебе суттєво довша перша передача. то зручніше на старті. і суттєво менший провал при переключенні на другу.

    далі.. в мене 2-3 зближеніша чим твої. 3-4 приблизно однаковий перепад між передачами, але в мене вони коротші! між 4-5 в тебе зближеніше але на драг то ролі вже не грає.. а 5 передача в нас однакова.

    от мені реально бракує такої першої як в тебе :)
     
  7. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Не маю жодних амбіцій нарахунок виграшу чи програшу+ліній там фінішних понамальовували,можливо я щось пропустив: (.
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    видать без приборного фіксування старту і фінішу не обійтись. Сперечання будуть завжди))))).
    Але телеметрія з кабелями і всякою фігнею то вчоршній день.
    У нас тут є пару програмістів...)))). пропоную такий алгоритм.
    Два смарифони на штативах з камерами з сенсорами. Дві лазерних указки на штативах.... можна і без лазерів, може якось датчики руху використати.. Смартфони присобачити на якийсь сайт для підрахунку часу в online . Потрібна тільки програма обробки зображень і звязати її з часом. Можливо вже є готові модулі. Результат може автоматично фіксуватись на якомусь сайті. Ніколи не займався обробкою зображень через те можливо не врахував чогось, але подумати над таким варіантом варто і ми мали б свою телеметрію і комусь би пожичали...))))))
    Можливо вже є такі системи і тре тільки адаптувати. Хтось би взяв і провів розвідку в цьому напрямку....
    Сперечання все одно будуть... в змаганнях так є... але думаю набагато меньше.
     
  9. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Простіше поставити окремо фотографа на фініші і все це зняти. І ніяких там розбіжностей не буде.
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Краще відео, причому в HD. А тих, хто такі речі знімає на телефон - взагалі не пускати на з'їзди :)
     
  11. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    в 2 заїзді так і було. а в першому ти мене міг бачити тільни після того як я почав інтенсивно гальмувати після пересічення лінії фініша, офігівши від побаченої картіни перекритої дороги.
    і щоб небуло спорів ще потягаємсь колись:blush:
     
  12. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Бачу що реваншистів та нових бажаючих брати участь у змагу на 402м є багато. Пропоную переіменувати тему на VW Батл, або ще якось інакше і попрацювати над датою наступної змагання. Має бути цікаво!
     
  13. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Ок,ще колись проїдемось:gamer:
     
  14. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    Дата датою, добре було б подумати над організацією міроприємства
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    У простої зйомки відсутній серйозний показник - час. А якщо зйомку з двох камер пустити через один компютер і обробити зображення в online .... хто займається cloud computing....????
     
  16. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Да,только эту дату надо назначить не на день съезда,а например в СУБОТУ и где-то в районе обеда!!!!
    А то получится 3-4ре старта и прийдется фары включать!!!!
     
  17. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Та ні - якби народ не думав довго - а зразу прийнявся до діла, то й минулого разу можна було встигнути купу заїздів зробити.
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Це заскладно. Достатньо однієї якісної камери на фініші а тоді по запису подивитись на хронометраж. Посекундний хронометраж видно на ютюбі, для мілісекунд можна передивитись у будь-якому плеєрі.

    Загалом реванш буде цікавіший ніж самі старти. Долучуся до організації власноручно. Чекайте призначеної дати на початку травня. Щодо суботи обіду - згоден, мабуть так і плануватимемо.

    Хто має контакти адміністрації тюнінг-клубу, прошу скинути в приват, можливо залучимо до шоу і їх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Такс
    Скинув механічний інжектор зі свого сірка.
    Поставив відкапіталену, троха пиляну голову PF (107к.с.) та електронний інжектор Digifan, треба протестувати на драгу.
    Маю бажання це зробити з Mixonoff, може сі вдась його дрюкнути :)
    що скажете панове?
    Чортопхай, прошу оголосити призовий фонд ):
    Міську, не забуть сі призом поділити :)
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Сорки, але якщо мені вже закортить, то я Мixonoff-у сама (читай - без свідків) вручу приз... І сумніваюся, що він захоче з кимось ділитися :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)