Бензин та дизпаливо за низькими цінами

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Донецкий, 5 кві 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Їздиш туда заправлятись?:shok:
     
  2. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Так:pardon:
     
  3. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    1)прибуває вантажний потяг - я відтягую на запасну колію маневровим цистерни. Ті що замовили по 30 тон дп і 95 приїзджають і зливають своє, решту(30 + 30) я закачую в свої бензовози і везу на територію одного з заводів де буде провадитись розлив в тару, териториально Львів - Кривчиці
    2) 200 літрову бочку подарую
    3) завоз +/- 5 травня
    4) гроші збираються до 15 квітня (просто в нас таваріщі люблять все в останній момент робити)
     
  4. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    200 літрів,чи вже не актуально?
     
  5. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    актуально список дхто складає?
     
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    Список))
    Бензин
    JimmyMS 100
    holubets 500
    Pavlo_Lviv 250
    Rules 100
    MrWolf777 200
    vvityok 100

    Разом 1250

    Дизель

    Назар Непийпиво 100
    nzi 100
    OLEG26 100
    MrWolf777 1500
    vvityok 100
    Svyar 100

    Разом 2000
    memline 200 хз чого
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Мені подаруєш? тоді беру зразу 200 ДТ!
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Артем, а наскільки це надійно? Ти впевнений в людях, які тобі це пропонують? Тут від клубу назбирується чималенька сума грошей і дуже не хотілося б, щоб коли бабло буде зібране, раптом виникнуть якісь ніби-то форсмажорні обставини, і виявиться, що клуб розвели як кроликів. Ти особисто не боїшся виявитися в такій ситуації крайнім і потім змушений будеш шукати "політичного притулку" ще в якомусь місті?

    Хотілося б, щоб були якісь гарантії. Хто і чим відповідатиме в разі чогось?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Шумаксер

    Шумаксер Початківець

    Авто:
    A few
    Не верю. Допустим у вас в кентах Президент и вам дозволено протаскивать цистерны без растаможки через белорусско-украинскую границу. Допустим вы в силе доставить ее во Львов. Цистерна, в случае успешного прохождения таможни едет во Львов 5-10 часов. Все правильно?

    Если да, то ответьте нга один вопрос: Зачем деньги платить за 2-3 дня до приезда груза? Ведь никто же не уверен в его успешном прохождении таможни. Ах да, у вас же Президент в кентах, но как при таих кентах нет уверенности? Зачем же тогда брать аванс?

    Или же вы боитесь, что бензин по 8 грн никто покупать не будет и он сгниет вместе с цистерной?

    Короче ребята мой вам совет - не ведитесь на развод. Если все же верите - не отдавайте денег заранее, нет для того никаких основательств. Говорю поскольку видел похожую схему развода.

    И да, с вас по пиву после указанной даты ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    мде якщо дійсно все булоб так гладко як говориться в темі
    завдаток брати навіть непотрібно, можливо брак готівки
    але питання якщо акція кожного місяця то готівка має бути в людей які цим займаються
    і якісний бензин по 9 грн розберуть на ура він навіть пару днів в цестерні не постоїть

    тому тут більше на якусь шуру котить

    взяв 200л. але тільки при умові коли приїду побачу залию в бочку тоді і розрахуюсь щоб як кажуть не було кидалова, і щоб замість бензини не було бодяги якою я заправлю машину тут на теренах окраїни по 12 за літр
     
  11. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Все Ок,більшість палива вже проплачено (доставка, розтаможка), просто від другої половини люди відмовились (збанкрутів замовник).
    Шумаксер -авторитетно написав-займаєшся таким розводом?
    Я не наполягаю щоб брали в мене і щось купляли, чи займатися такого роду кидаловом........ Просто хотів як краще. Мені простіше знайти оптовика (взагалі то є), а не мастити собі голову добрими справами!!!!
    Ну щоб ніхто не попав на кровні,недай бог, то цю тему закриваю остаточно - просто не вдячна справа -купуйте і далі собі бадягу на АЗС.
     
  12. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Гм... для добрих справ теж треба прикласти сили.

    Як ти казав "Донбас порожняк не гонить"??? :mocking:
     
  13. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
     
  14. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
     
    Останнє редагування: 7 кві 2012
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Нажаль, то правда. Впевненим можна бути тільки в тому, що робиш сам, інакше вступають в дію обставини і люди, на які повпливати неможливо. Ось як в ситуації з обшиванням мого руля. Ти хотів зробити мені добру спараву, а віддав його півтора роки тому якомусь аферисту. І в результаті підставив власну репутацію, бо хто той аферист, ніхто ж не знає, ми знаєм тільки тебе і те що ти кажеш.

    От ти можеш гарантувати, що це не розвод?
     
  16. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    от щоб замість писанини заїхав - то б вже б давно забрав свій руль!!!
    А редіска з підбитим гоком))
     
  17. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    візьму 200л 95 але без предоплати

    мені і так тяжко гроші даються а тут 1800грн. сам розумієш

    П.С. нічого проти тебе немаю але часи сьогодні тяжкі :sad: щоб втрачати свою місячну зарплату
     
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Чому зразу така реакція?
    Закривати тему тому що хтось висловив свою недовіру - це брєд.
    Бігати за тобою і припрашувати ніхто не буде.
    Ти як тільки перший раз прокрутиш цю тему і люди відпишуться що все гуд, то зразу такі пости про недовіру стануть відсутні і потянуться до тебе все більше і більше людей і буде тобі величезна подяка за твої добрі справи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    кожен сам обирає свій шлях!!! Ти ше й рахувати не вмієш 200л - 1600 грн

    Всі чомусь думають - що я хочу когось розвести з передоплатою. А як ви думаєте, якщо я прийду до постачальника і скажу дай мені пального на 120 000 у.о я в іншу країну пережену, а там люди розрахуються - я тобі віддам! Куди він мене пошле, га?
    І митникам скажу - пацани - така телега -взятку тільки тоді, коли продам, пустіть 2 цистерни - а вони мені будь_ласка, ще й півтонни героїну з собой візьми!!!
    Ніхто ж не знає тонкощів того всього, а пописать і попи.здіти, ну то тут всі мастера!!!!
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Продаж кожного літра бензини має пройти касовий апарат(по закону). Артем ..... бензин по 8 грн - це лівак ( несплата податків). а ти про лівак розтриндів по всіх львіських автофорумах.. як ти думаєш пошукові системи СБУ і енергетичної митниці цього ще не засікли чи вже засікли...)))))).... цистерна лівака у Львові продається за готівку за пів години, але якщо вона реально стоїть на зливі і якщо про це знає максимум три людини...)))))) У Львові і коло Львова є шість чи сім місць де реально можна зляти паливо з цистерни і всі про ці місця знають. Кожний бензовоз який виїжджає з нафтобази має свій маршрут затверджений в ДАЇ. розляти паливо в баки каністри, бочки з точністю +/- 0.5 л. можна тільки на паливо-наливній колонці. Паливо-наливні колонки в робочому стані тільки на АЗС..... але кожна АЗС має касовий апарат.... кулко замкнулось. В цій системі можна знайти дірки і продати бензин.... але в цьому треба сидіти давно мати добрі звязки і все знати... і головне "дах". Це що "даху" нема - факт бо вони б тобі вже дали по шапці за те що розтриндів по нету.... бо як дах тебе буде крити коли всі про це знають....))))). До речі взяти короткий кредит під реальний контракт з підтвердженням ж/д накладної дуже просто... В Мозилі де ляють в цистерни лівака не буває. Бацька посадив там своє КГБ і там контролюють кожну літру. Лівак появляється коли ідуть маніпуляції з документами після проходження української таможні. крім того одну цистерну ніколи не возять ... мусить бути состав... такі правила Ж/Д. Це небезпечний груз. А раз состав то мусять бути і інші контракти на бензин... коротше тут можна ще багато нюансів розказувати .... вплоть до того що Ж/Д може під виглядом що цистерна потекла затормозити її в скажем десь в Здолбунові чи десь інше і тримати там доки захоче(на Ж/Д своя мафія) чи помилитись адресом і відправити в Одесу...))))))
    І того в сухому остатку - тебе вягнули в аферу (під назвою цистерна бензину), які вже проводились неодноразово багато років назад. Моя тобі порада лишися того ровера... репутацію ти собі вже зіпсував, а ще якщо і в когось взяв гроші то заліз в г.... по самі вуха. Хтось тебе добре підставив. За великий коньяк я тобі точно можу показати моменти підстави.... але це вже приват....
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)