Бензин та дизпаливо за низькими цінами

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Донецкий, 5 кві 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Невже ти думаєш, що я того не знаю ???
    Якщо так написано, то так треба, на все про все є гарантія норм. оборутки, в разі невиконання кошти повертаються в повному обсязі)))
    В разі невиконання все повертається на свої місця))))
    Те, що я пропоную цілком легальне і нормальне як по якості так і по ціні!!!
    Просто наші ділки до явро 2012 необгрунтовано підіймають ціни на пальне.......
    А всі таваріщі, які пишуть тут всяку гидоту - то дуже легко пояснюється їх позиція- за роки натхненної праці і поїдання гамвна ніхто так собі нічого, окрім геморою і енурезу не нажив, а тут з"являюсь я і за пару років на землі галицькій роблю певні успіхи, які ніяк не на руку моїм конкурентам і заздрісникам. От і починається подібна писанина!!!!

    Шановний кум, поясни но мені як пару років тому, з миколаєвського цементного заводу вийшов потяг з цементом і зник......... і до цих пір доля 3000 тон цементу невідома

    Так шо шановні писаки, позатикайте свої смердючі флудерські пельки і не флудіть, коль не знаєте всіх тонкощів справи!!!
    І попрошу тут писати виключно по темі - кому чого і скільки!!!

    писи, а хто казав за 1 цистерну??
    Я просто маю 1 дизеля і 1 бензу на продаж, не будьте наївними, що я за 2 цистерни буду так розпинатись)))
     
    Останнє редагування: 7 кві 2012
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    вже сама хамська і неадекватна реакція на цілком природні сумніви у мене особисто відбиває будь-яку охоту підписуватися ту "добру справу для клубу"...
     
  3. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Повторюю, я нікого не заставляю...
    А з природніми сумнівами і адекватами скоро в когось месячні підуть)))
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Легенди про цей состав ходять по Миколаєві з часу коли старого директора французи відправили керувати в Красноярськ другим цементним...)))))
    Ага я забув ще сказати що Львівська мафія з донецькою не дружить і конкуренції не любить..... і нафтовий бізнес контролює давно. Удачі.....
    А взагалі запропонуй Азарову свою схему .... він по тому питанню кабінет міністрів скликав
     
    Останнє редагування: 7 кві 2012
  5. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Не буде скоро, ні мафії львівської (дивно що така є, я думав що сама серйозна - колядник Зварич і дохтхер Слюсарчук) ні бізнесу нафтового........От львівської залізниці вже майже нема, і прикордонників львівських теж, а ще скоро Карпати від незаконної вирубки лісів селіями зариють частину прикарпаття і закарпаття, а ще евро пройде і за вкрадені бабки (за в 5 раз дорожчий галімий стадіон і недороблені дороги) почнеться кіпіш, от тоді глянемо, хто як жити буде і хто сміятись буде...
     
  6. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    знаєш, твоя реакція трішки дивна, мова взагалі не йде про те хто чого добився а йде про гарантії і як сказав кум якщо всі нюанси врахувати не все так гладко

    незнаю чому ти за це взявся але почитавши відгуки про твої зання електроніки авто нерозумію якого тобі з цим звязуватись

    хорошого автоелектрика найти дуже важко, тому твій заробіток відповідний

    головне памятати як ти ставишся до людей так вони до тебе, а хамити комусь зовсім непотрібно, культура як неяк вища за хамство
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Ага, вчора він з Красноярську спеціально прилітав)))).....
    Він в Франківську керує цементним, і з ним його колишня команда....
    "Плох тот солдат, который не мечтает стать генералом!!!"
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти трохи не в курсі... я не про того директора говорив... я про того що французам завод продав... За той час уже три чи чотири помінялись
     
  9. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    цитую оригінал
    Потяг 2 роки тому пропав, і новий директор прийшов відтоді і по сьогодні......
     
  10. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    а ти коли останній раз на АЗС сертифікат і паспорт питав, що так авторитетно заявляєш?
    і що, це 100% гарантія якості?
     
  11. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Я не заправляюсь на АЗС)))) Сама краща АЗС в мене вдома)))
    Я так бачу що так і не терпиться потовкти воду в ступі, я ж сказав - закрили тему, кожен лишається при своїй думці...
     
  12. BOXER

    BOXER Active Member

    Авто:
    Opel Astra G 1.6, Peugeot Partner
    Ух, обговорення :dance:
    Не то, шо на ЛТК - там всі ведуться і везуть бабло Тьомі :D
     
  13. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Там просто люди якісь зібраніші і щиріші, а тут через одного жаба душить))))
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ні.... тут просто мудріші....
     
  15. ора

    ора Active Member

    Авто:
    cady 1,9 ТДІ,
    спробував я собі уявити як ото за ніч така купа машин і людей залишитьтся поза увагою органів тим більше в районі залізниці.. ну чоловік 10 година часу і по всьому а тут по 100 літрів 30 тон вірніше 60 тон.. точно когось приймуть ну це звийчайно моя особиста думка. Чи є якийсь безпечніший варіант??
     
  16. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    я вже просто в шоці з того обговорення))) жесть)))
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Друже, не вартує так висловлюватись про клуб, це може образити як мінімум мене, як його засновника, промовчу про учасників. Якщо маєш підстави таке стверджувати, аргументуй свої слова, якщо ні, будь ласка, перепросися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Розкажи но розумнику щось про себе, ато накинулись тут - от наприклад розкажи як ти Юрка на Т3 надурив - впарили йому вбитий двигун, ще його потім пару раз ремонтували за його ж гроші, а потім він всеодно вклек через 300 км, дякуючи тобі пацан попав на 1500 баксів??? Я розумію що ти зараз будеш віднекуватись і казати що він сам винен, але то таке.........
    Або за Ауді дизельну, де після капіталки мотор ледь сам не вискакував? тоже грошей злупили, тай ще багато прикладів - от то справжне кидалово не?

    Поперше - причому тут залізниця? Я ти уявляєш налити з цистерни в каністру? Черпаком?
    Я ж написав, що з залізниної цистерни все перекачується в бензовози і везеться в точку розливу (приватна територія) точка зливу з жд цистерни в автоцистерну легальна, а точка розливу з бензовоза буде відома тільки в день приїзду вантажу і тільки тим хто в темі, інші тіпа співробітники і інші халявщики допущені не будуть (то все в цілях безпеки) З бензовоза в бочки, все!!! Можу навіть чеки повиписувати - що ви купили те пальне в мене, щоб гойцам показати!!! І то не має бути обов"язково ніч))
     
  19. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Оресте, я перепрошую за грубе висловлення, але давай порівняєм кількість дописів по темі і безглуздого флуду?
    Для чого писати про те, тонкощів чого люди не знають? От таваріщ кум поумнічав про миколаївський цемзавод, але ж він не знав що і власник (француз))) і керівництво - вхожі до родини моєї дружини !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Панове, пропоную надалі спілкуватись по темі. Тут достатньо сказано про зміст пропозиції, її ризики і подібні речі. Думаю, все інше не лише не стосуватиметься теми але і буде загострювати конфліктність викладеного та переповнювати форум флудом. При потребі, за проханням автора чи читачів почищу тему від усього, що не стосується пропозиції у першому дописі.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)