Бензин та дизпаливо за низькими цінами

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Донецкий, 5 кві 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    1. Хто сказав що без розтаможки і контрабасом? Все абсолютно легально - розтаможка - справа моїх партнерів))
    2.Навіщо платити гроші? - для того щоб викупити пальне, ніхто таку кількість в іншу країну без грошей не дасть!!
    3. Шановний Шмаркастер, я розумію, що чувак ти начитаний, але з 2006 року асіліл цілих 8 дописів -сільон
    от про тебе написано: http://lurkmore.to/Лось_Вотзефак
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Да хто в продуктовому магазині Вам щось дасть да ще на халяву?! В нас такого немає вже давно, за все треба платити, а часто і передплатити, бо не хочуть браться навіть...

    P.S. Ну чому Львів так далеко....
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ти як завжди знаєш все але не до кінця......)))) я дуже радий що француз з під Парижа приїжджає до тебе в гості, або як мінімум з під Москви де сидить пряме керівництво миколаївським..))))).. тут тільки виконавчий директор. А легенда про цей состав така сама як легенда про дешевий бензин та і про все інше бо ти зовсім не в курсі як воно було насправді. я тобі дав дружю пораду про ризики з цим всім, а ти якісь склоки починаєш. І читачі форуму мають право знати про ризики... ти ж не розказуєш про ризики а тільки кажеш бабки вперед. Я от все дивувався чому Мавродію вдалось другий раз запустити проект МММ ....оказується є люди які умудряються два рази на ті самі граблі наступати.... ну нема на то ради.... Ти не переживай хто хоче ризикнути і полакомиться на халяву той тобі дасть денег, а потім прийдуть до тебе за ними і ще і процент будуть вимагати за те що ти користувався їх грошима.... Удачі і бізнесі...)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Шумаксер

    Шумаксер Початківець

    Авто:
    A few
    Партнеры? это те, на кого потом говно льют когда бензин не приедет а бабло уехало? Ну ладно, допустим они порядочные бизнесмены и занимаются поставками. Но если у них бизнес то зачем деньги брать авансом? В порядочном и как пишешь легальном бизнесе так не принято, аванс это инвестиция и риски продавца а для инвестиции нужны основания. Где твои основания? Покупка бензина за рубежом? Так я например покупаю там одежду, запчасти, бытовуху, которая тоже сюда едет вагонами. Почему я должен за вагоны тех продавцов не платить авансом а за твои должен? Хреновые у тебя партнеры короче, и бизнес у тебя хреновый так как их аванс означает одно - они неплатежеспособны а значит или аматоры или кидалы. В обоих случаях таким доверяют только лохи.

    Зато я тут подольше тебя и поменьше флужу. И вообще, кто ты такой чтобы считать сколько мне тут писать и читать нужно? Директор цемента, бензина и интернета? Если даже так то учти что я на тебя не работаю, фильтруй слова, ведь действия бензина и цемента пока никто не отменял.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Мля, не люблю я флуд, тому попрошу автора цієї теми видалити мій допис через 24 год після посту.

    Але стримувати емоцій більше не можу.

    Я не буду нікого захищати чи хвалити, а просто подивлюся на ситуацію зі сторони і попробую зробити висновки:

    1. Ну чому в нашому клубі люди так люблять поговорити, а по ділу - нічого.
    От хоче людиа щось продати чи пропонує послуги: чи то машину, чи запчастини, чи сервіс, чи той же бензин. Створила нову тему, описала що і як, чекає на дописи......
    і тут замість того, щоб отримати результат..... лізуть флудери (вибачте але інакше це не назвеш) і починають засмічувати тему своїми думками, здогадами, точками зору і порадами.

    Але НАВІЩО це людині, якщо вона просто хоче щось продати.
    Є питання - задавай, хочеш детальних пояснень - напиши в личку чи подзвони, дуже прискіпливий - домовся про зустріч і обговори.
    Але ні, так не цікаво, треба обі**ати щоб то не було, чи диски з гумою, чи Джетта з 16В чи бензин. Причому тим хто найбільше пише - того продукту не треба.
    Приклад: подивіться цю тему: чому ті хто беруть пальне і ті хто розпинаються за безпеку і вияснюють нюанси - різні люди.

    Бо тим хто треба - вони вияснять без шуму і образ (а називати автора - кидалою а його клієнтів лохами я вважаю образою).

    Так я розумію, що багатьом живеться нелегко, і жінка в когось в дома дістає, а в когось і діти, більшість незадоволені зарплатою, та й влада не краща. І от це все накопичується в тобі і треба кудись скинути. В реальному житті - не кожен попробує, а от в інтернеті, на форумі - всі можуть.
    О, хтось щось робить, пробує заробити - а Я його облию брудом і вже ніби легше, бо ти вже не сам, а ще комусь настрій зіпсував.

    Шановні, я за вас радий, але це - не варіант, бо сюди заходять люди і з іншою метою: щось подивитися, щось дізнатися, щось продати, купити і т.д. А тут де не глядь - персональні образи і сварки.

    Тому пропоную ввести більш жорсткі міри за беззмістовні дописи, тобто "флуд". Може хтось на початках і забагато постраждає, але принаймі форум стане читабельним.

    П.С. Цей допис вирішив написати після того як відкрив 4 теми з новими дописами, а там все флуд. От і не стримався.
    П.П.С. Артем вибач за допис не по темі, просто твоя тема - наглядний приклад цієї проблеми на нашому форумі.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я так і не зрозумів про що твій допис і скільки ти вже купив собі бочок бензину.

    Лише зрозумів що ти проти хамства і особистих образ. Ну а це значить шо Донецкого треба було б забанити, бо це дуже в його стилі. І я думаю саме такі манери відштовхують людей від його чудової пропозиції.

    Якщо хтось попросив якихось гарантій бо йдеться про великі гроші, то це зовсім не флуд і зовсім не означає "особисті образи", це якраз цілком нормально і конкретно по темі. А от настільки буйна реакція на таке цілком нормальне запитання - ось це вже дуже змушує задуматися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ора

    ора Active Member

    Авто:
    cady 1,9 ТДІ,
    в такому випадку можна просто написати всім телефони і нехай кожен зідзвонюється і без шуму виясняє, таким самим макаром можна вияснити і про запчастини і про поломки і про все інше - без шуму, пропоную закрити всі теми написати телефони і зідзвонюватися шоб нікого "шановного" не нервувати :music:. втоді тих шо заходять по "темі" можна заново розводити. І красиве закінчення - вибач Артем шо в твоїй темі але прочитавши вищенаписаний допис нестримався, я зовсім не флудер просто от почитав і просто не стримався.
    P.S.Форум — площадь для массового общения - так каже вікіпедія, а конкретика в енциклопедії.
     
    Останнє редагування: 12 кві 2012
    • Подобається Подобається x 2
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А сам флудиш... Твоя логіка цілком не зрозуміла.
    Флуд це коли в темі про продаж коліс пишуть "погода класна".
    Абсолютно не наглядна. Цілком адекватана реакція як учасників форуму так і потенційних покупців. Хочеш продати щось - будь ласкавий опиши все, що цікавить покупців.
    Всі ж реально розуміють що привезти цистерну бензину - це не просто взяв і привіз. Тому всі хочуть гарантій, так як гроші не маленькі.
    От в цій темі це мій перший комент і якраз на таку неадекватну реакцію як твоя, всі решта коментів я перечитував і чекав від автора відповіді на їх питання, так як мене, потенційного покупця, вони теж цікавили.
    А судячи з твоєї логіки треба писати всім в приват "бєнзін ннада?" і вже там обговорювати шо і як...
     
  9. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Так що ж тобі не дає спокою, собака ти москальська. Купи но щось в Китаї, скажім, без передоплати і сплати послуг посередника? Купиш - так посилання нах))
    Всі схеми розрахунку працюють по передоплаті "Зранку гроші - ввечері товар"
    Інтернет магазини працюють так і більшість торгових підприємств які здійснюють великооб"ємні продажі!!!
    А тебе відать "прокатали" десь так от ти тепер ірепенишся, як собака недорізана!!!
    Так і взагалі пиши далі, писля твоїх дописів люди зарухались -почали цікавитись, що як?
    Я ж нікого не заставляю - справа добровільна, но всеодно тобі дякую, (по твому собачому - СПАСІБА
    )
    Дядя, промовчи, коли не знаєш з ким маєш справу, а то випробуєш дію заріну))))
     
  10. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Висновки.

    Дайте не будем товкти воду в ступі:

    1. Я надіюсь потенційні покупці вже зрозуміли на який ризик їм прийдеться піти щоб отримати білоруську бензину/дизель (невідомої якості), за трохи нижчою ціною. Самі знаєте, чим більша халаява - тим більші ризики.

    2. Будем оцінювати людей по їх ділах, чекаєм травня і дивимся чи Донецький "Казирний українець".
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    На прохання автора тема закривається.
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    На прохання кількох учасників клубу тему відновлено, але враховуючи кількість флуду та прохання автора про припинення пропозиції, вона надалі залишається закритою.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)