Бортовий комп.MFA

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Grom, 17 вер 2008.

  1. Grom

    Grom Початківець

    Авто:
    VW Golf II GTI 1.8 8v1986
    Питання: наскільки MFA правдивий по показникам, особливо по витраті пального. І взагалі від чого може залежити його точність?:roll:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    В частині показів кілометражу швидкості, тривалості поїздки, температури масла чи повітря підстав сумніватися у точності нема. А от у частині витрат пального МФА доволі сумнівне джерело інформації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    як він виглядає, щось я такого неможу знайти в неті, допоможіть подивитись, прицінитись.
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    MFA це комп вбудований в оригінальну приборну панель і окремо не ставиться. Деякі панель мають його а деякі ні
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    показания более- менее соответствуют
    по городу у меня показывает 10-11, по трассе если 1 еду-6.0-6.2
    с женой- 6.5-6.7:-D
    но: что еду 120, что 160 - расход показывает тот-же

    точность зависит от того , куда шланг прицепил, и состояния вакуумного хозяйства
     
  6. Grom

    Grom Початківець

    Авто:
    VW Golf II GTI 1.8 8v1986
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    В мене він по місту показує, 13-16л. по трассі 10-12 при моторі 1.8i 8v:???:
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    А насправді скільки п"є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    от якраз по показникам по витраті пального він найбільше і бреше,на відміну від всього іншого.
    Питання:чи ставив хтось собі якийсь нестандартний комп,який дійсно може відобразити реальний розхід(миттєвий,загальний)?
     
  9. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    Миттєвий розхід вміє показувати стандартний МФА також. Включаєш запалення, натискаєш і тримаєш кнопку МФА - і заводиш.
    Відпускаєш кнопку, клацаєш пару раз і показує миттєвий розхід бензи. В районі 45 літрів як нажати на 2 передачі. :-D

    В мене показує впринципі реально. 15 по місту, 9 по трасі, співпадає з дійсністю.
     
  10. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    В МЕНЕ ТАКОЖ ЧАСОМ ПОКАЗУЄ ПРАВИЛЬНО,А ЧАСОМ ЦИФРИ З МАРСА!НАСКІЛЬКИ ЗНАЮ - ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТАНУ ВАКУМНИХ ТРУБОК
     
  11. Grom

    Grom Початківець

    Авто:
    VW Golf II GTI 1.8 8v1986
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    По місту десь 10-11 по трассі 8. Але це приблизно

    Додано через 4 хвилини
    По місту десь 10 -12 по трассі мабуть 8 але приблизно.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    От у мене така сама фігня. МФА як находить шось на нього, то показує вроді нормально, а як відходить, то знову показує повну туфту
     
  13. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    Ото ви мінінгіт знайшли! В мене його взагалі нема і їжджу щасливий! ))
    А якщо по темі то думаю електроніка того часу була не найвищого рівня, тай за стільки років... От і результат: 'хочу працюю, не хочу - ні'. ((
     
  14. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    Може для когось і менінгіт,яле я особисто люблю щоб все було під контролем(за що в принципі і є відповідальним МФА)!Не даремно ж тепер практично всі нові машини комплектуються борт.компом,тай ,думаю, в багатьох змінився б стиль їзди,якби комп показував реальний розхід!
     
  15. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    MFA в моєму скірокко показує досить точно. Перевіряв шляхом заміру пального.
    Але. Якщо під час руху обнулити його то він показує 100% точний розхід на протязі подальшої експлуатації автомобіля. Якщо вранці машину трохи прогріти - то показує розхід більший від реального, це в положенні 1. В положенні 2, де інформація накопичується та зберігається досить довго розхід показує 100% правильно. Перевіряв шляхом заміру пального.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    То: Ярик.
    Про мінінгіт був жарт, а що стосується МФА і нових бортових компів думаю ти погодишся, що вони ''трохи'' відрізняються! Наявність МФА це ГУД. Але вимагати від нього точність теперішніх бортових думаю не варто!
     
  17. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    У мене також є MFA але крім розходу 1/100 нічого більше не показує,навіть годинник неправильно показує.Може хтось знає як це можна налаштувати?
     
  18. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    За принципом дії майже не відрізняються, нові БК не є чимось принципово інакшим. І розхід також показують не на 100% вірний, тому що інфу беруть з ДПДЗ, ДТОР і ДПКВ. А єдиний спосіб правильно міряти розхід-це брати інфу з бензопровода, вставивши датчик в нього, який рахував би скільки літрів через нього протікає, і ділити ту кількість на кілометраж по спідометру. Але такий спосіб реалізувати складно.

    Годинник наставляється за допомогою натискання гострим предметом (шилом або цвяхом) кнопок на самій приборці. Для того, щоб показувало темп. за бортом, темп. масла і швидкість потрібні відпов. датчики (темп. повітря-в крилі під бампером, темп. масла-в ГБЦ, швидкості-ДХ в приборці). Якшо датчики є, а всеодно не показує-дивитись проводку, роз*єм і доріжки в самій пиборці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    Згідний,але ти ще не врахував обратку,тобто кількість бензи яка повертається в бак.Я колись так виміряв точний розхід на Г-2:закріплював під капотом каністру з бензином,прикріпив шланг подачі палива і обратки,і тільки тоді зміг визначити середній розхід(мот.1,6 рф).
     
  20. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Бортовий комп.MFA

    ну це все ясно, я сам принцип мав на увазі. реалізувати полюбому складно, а розрахувати подача-обратка=споживання це вже деталі
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)