Бортовий комп.MFA

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Grom, 17 вер 2008.

  1. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    Дякую, буду дивитися коли потепліє. Так заглядав за кермо, то бачу якусь скрутку перемотану ізолентою, яке йде якраз до тої гітари - може якраз в тому справа.
     
  2. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    Підкажіть, а що б зняти кожух (пластик) керма, там де підрульові перемикачі поворотів і склоочисників треба обов'язково знімати кермо, чи можна якось так умудритися зняти, бо шось не хочеться до подушку чіпати... :scratch_one-s_head:
     
  3. Nazikey

    Nazikey Початківець

    Авто:
    Passat b6 2.0 FSI
    зняли клему подушку відкрутили руль і добрались
     
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Обовязково. В подушці ніц страшного

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  5. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    крім піропатрона, який поже вистрелити будь-якої миті і відірвати пальці, якими тримаєш ейрбег..
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Змодулюй мені ситуацію як таке може трапитися.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  7. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    Ок, дякую, значить буду знімати і дивитися, чи не обірвані дроти...
     
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    статичним зарядом - елементарно.. дивись відео в ютубі...
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Що таке ютуб? Дай ссилку.
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
     
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Змодулював, так змодулював :) Правда не дуже ясно як таке станеться коли клема знята, ну але ок. Нех буде.
    Alkodaptel, не підключай на заземлену подушку дроти коли трешся об синтетичні чохли. ;)

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  12. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    :))) Та я теж думаю, що якщо знята клема то нічого не станеться.
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    один випадок з тисячі вже дозволяє говорити людям, які в тому не розуміються, що самому туди лізти не варто! Ти рішай сам...
    В Гейропі автомеханікам треба проходити спеціальні курси і отримувати сертифікат перед тим як вони офіційно зможуть лізти до ейрбегів.. Тепер думай сам, що це не просто так...
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Це який один випадок з тисячі? Мабуть півсотні сервісів у Львові де чи не щодня знімають/ставлять подушки, щось я не чув щоб раз у двадцять днів стріляли подушки. А той випадок де подушку підключили до генератора статичної напруги і засняли на відео вважаю чистою випадковістю :)

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  15. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    Та я вже саму подушку знімав (попередньо відключив акумулятор), але в мене не було такої зірочки (чи то шестигранника) щоб відкрутити саме кермо, тому і думав, може без зняття керма можна глянути до того переключателя...
     
  16. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    Все виявилося значно простіше: болтів під кермом і не було, а були тільки знизу. Їх відкрутив і пластик знявся без знімання керма :rock:
    По самому бортовому компу: не працював, бо не був втикнутий один штекер. Втикнув - все працює. Виходить лазило якесь криворуке створіння, яке не змогло втикнути бортовий і закрутити всі болти. :facepalm:
     
  17. Alkodaptel

    Alkodaptel Початківець

    Авто:
    Passat B5 1.9 TDI AFN 1998р. механіка
    З бортовим комп'ютером проблему вирішив, але тепер назріло питання: проїхав вже по місту коло 200км. Середній розхід на MFA 2 (тобто за весь час пробігу) показує 5.8л на 100км... Шось я сумніваюся в таких показах. На скільки він може брехати? В кого скільки показує? В мене 1.9 AFN механіка.
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Заправляєш до повного, обнуляєш середню витрату, їздиш до якоїсь межі, знов заправляєш до повного. Так декілька разів хоча б на 1000км. Тоді рахуєш скільки літрів залив і маєш середню витрату. Порівнюєш з показами бортового компа. Якщо є велика різниця то покази бортового компа можна підкоригувати через ваг-ком до твоїх реальних.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)