Чорні мітки VW-клубу

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем scirocco, 17 бер 2008.

  1. Pashko

    Pashko Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3 1993d
    ГАЛАВТОЦЕНТР
    вул. Професора Буйка 6, Львів
    Найгірший автосервіс на якому я був.Зранку приїхав щоб виставити запалення,але виявилось що прогоріла прокладка гбц,після обіду передзвонив майстер мирон(мирослав) що потрібно шукати новий двигун,мій треба капіталити ,і ніхто того робити небуде.На наступний день привіз двигун,так як машина була необхідна як найшвидше.Мені сказали чекати бо черга (хоча я вже чекав тиждень,бо шеф сказав ремонтувати інший автомобіль.).Так за тиждень зняли тільки мій старий двигун.Якби недзвонив кожен день незнати чи дивились би взагалі.Новий поставили ще через три дні за один день (сказали що там погана компресія і за 1000$ його відкапіталять )Але я наполіг щоб ставили такий як є бо хотів як найшвидше забрати авто від тих «професіоналів» Коли його поставили сказали що також там прогорівша прокладка ГБЦ і знову за мою машину братись небудуть.Казали що жаліють що взялись за мою машину , бо вона стара і робити її нема смислу,хоча що вилазило я зразу докупляв але майстер нехотів робити, постійно знаходив причину щоб затягнути час.Висновок:купа потрачених грошей ,часу і нервів. При огляді в іншого майстра виявилось що можна булоб обійтись заміною ГБЦ ,але ж для сервісу вигідніше провести заміну мотору зі всіма випливаючими проблемами.
    Нікому нераджу цей «автосервіс»
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Прокладку ГБЦ поміняти то проблема на сервісі???
    Та я хоч і не майстер але сам то поміняти можу, тим більше на б3 - там місця хоч відбавляй.
    Якщо я б почув такі слова я б навіть не пробував далі з ними говорити, не то що їм інший двигун довіряти ставити. Карл, прокладку поміняти їм важко, а що говорити про весь двигун!
     
  3. Pashko

    Pashko Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3 1993d
    Вот так ,тягнули час,крутили голову...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)