ДАІ м.Львова - бандитське угрупування

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Yuzer, 14 жов 2012.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Стоять зараз хлопці у формі вже 45 хвилин на куті Лемківської та Хімічної. Спочатку я думав що це саме ті але потім побачив що це інші. Думав вже писати смс.
     
  2. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Вони ("Кобра") тобі подобались тим, що переганяли по території України автомобілі викрадені в Зх.Європі на схід (Казахстан, Росія) і викрадені в Москві на Захід ? ? ?
    Це - загальновідомі речі.
    А чим ще вони (кобра) тобі подобались ?
     
  3. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Це вже було потім, система їх поїла, чорти її забирай. Але на початках кобра зупиняла всіх блатних-не блатних нікого не боялася. І якщо машина з перебитими номерами чи ще якісь проблеми, хоч ти син юща чи плюща - машина на штрафмайданчик до вияснення. І ніякі рішали на місці чи безпосередньо через кобру не рішали це, хіба десь в прокурорських коридорах вже собі там вирішували. Оце було діло. Всі блатні залягали на тиждень-два, коли тільки чули, що кобра налітала на Львів. А потім все скурвилося, як завжди в нашій державі. Бо яка голова, такі і погони.

    Над поляками німець не стоїть, над грузинами також. То що заважає нам без них? А заважає та голова, з якою нам ну ніяк не везе. То маємо те що маємо, то рудий панько, то ющ смердющ, то ось тепер маємо мужика з яйцями. Якби ті яйця та й для нас попрацювали так, як для себе та його оточення, оце би була держава! Ну добре, нехай працює вже для себе, але нехай то своє оточення бидлярське трохи приструнить чи пристрілить чи як в кінці кінців. Іншим наука буде. І відразу буде порядок. Але, мабуть, то оточення добряче поповнює його власну казну, інакше який сенс дозволяти їм так красти? Сам краду, а іншому дам фіглЮ - чому не спрацьовує? Це ж вроді наш український принцип. Чи то треба щирого українця, щоб спрацювало? Ну так був вже один, "єдиний непідвладний Москві", чорти його дери.

    Не знаю, я бачу поки що одне - що нічого тут не буде на краще років 300 а може й 500. Це моя особиста думка. Бо навіть на останню надію, на ЗМІ, вже можна покласти болт з тими самими яйцями. Все в цій державі купується, а хто не продається, на того є закон. І поки Ви думаєте, чи погоджуватися з такими моїми думками, чи ні, я думаю за своїх дітей та їх майбутнє і пакую чумадани туди, де вже покращення сьогодні не на словах, а на ділі, туди, де п'яна мєнтовська рожа в пагонах не буде мені пред'являти того, чого не було направду, а як і було, то пред'явить це у цивілізованому вигляді.

    Хоча як варіант, поки ще розглядаю варіант і на 200%-1000% погоджуюся з тим, що увійти зі всім своїм рухомим і, головне, нерухомим майном, рідним містом та його вуличками, а також своєю маленькою батьківщиною у ту державу, де людина на першому місці, набагато краще, чим покидати її терени. Якщо ця держава буде Україна, нехай хоч по Збруч, нехай хоч по яйця яника, то я за таке. Якщо по сучасні кордони, я тим більше за таке. Але, на жаль, на превеликий жаль, я стільки чекати вже не можу, а мої діти тим більше. 300 років - надвеликий термін. А Ваші діти готові чекати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    На це є народна мудрість "там добре де нас нема".... А власне там де нас нема нема і майбутнього..... Пяні ментовські рожі є і в "благополучній" Америці і в "цивілізованій" Європі і в "дикому " Зімбабве .... тільки вигляд мають другий, а суть та сама. Кожний поліцай в кожній країні "качає" права тільки під іншим виглядом і де більше а де меньше. І в кожній країні є "мажори" прокурори судді і інші чиновники і всюди за гроші вирішують питання тільки ми про це не знаєм бо там не живем. Сам давав хабара 200 дол поліцаю в пригороді Дейтройта за те що їхав без прав і взяв сучий син і я дальше поїхав, а мій пасажир "чистий американець" тільки рота відкрив....))))) так що влада всюди однакова. В багатьох місцях бував але найкомфортніше на Україні - бо в дома. А тим що хочуть шукати щастя десь інше я б спочатку рекомендував поїхати туди на якийсь час і побачити і відчути що це таке чужинець на власній шкірі, а потім уже вирішувати їхати на ПМЖ чи ні
    Гірше те що у нас в Україні багато людей сидить на чемоданах і не хочуть нічого робити щоб цю владу змінити бо і влада накравши грошей сидить на тих же чемоданах..... от так і живем...)))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Згідний з Юрою (kуm) на 1000% !
    Я мав нагоду деякий час пожити і попрацювати в такій благополучній країні як Норвегія, і скажу так :
    В НОРВЕГІЇ ДОБРЕ ЖИВЕТЬСЯ НОРВЕГУ ! ! ! А емігрант починає добре жити після 20-30років тяжкої праці. Є винятки - О. Рибак (наприклад).
    На рахунок поліції Норвегії (РОLІТІ).
    Особисто знаю нелегальну точку (не факт що існує донині) по продажу алкоголю і тютюну, яку кришує РОLІТІ (продавці-литовці просвітили).
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Вигідно бо в ДАЙ працюють кум-кума, сусід-кума, діверь-кума іт.д. без знайомств туди не попадеш. В грузії звільнили 90% особового складу ДАЙ і 100% керуючого складу і розпочали з чистого листка. Для контролю роботи досить поставити камери фіксації порушень та роботи працівників, внести декілька законів які б передбачали кримінальну відповідальність за протиправні дії чи перевищення службових повноважень + дійсно підняти зарплати до 10тис+премії+соц.пакет, і тоді їм буде що втрачати(повагу, зарплату, свободу, майно). А зараз що в кращому випадку догана чи відсрочка отримання звання, забрав чиєсь життя ну звільнили заднім числом (і то одиниці), а скільки їх бухими катаються за кермом в обідню пору (мовчу про вечірній час). Я за великі штрафи але чесні щоб їх сплачували всі а не тільки ті в кого авто до 20тис у.е. Дайте людині щось хороше (краще що в неї є) і вона боятиметься це втратити і подумає двічі чи розкладати пас"янс в робочий час чи сумлінно виконувати свою роботу. Зміни будуть тільки потрібно щоб був ініціатор (лідер) який попре проти даної с-ми, Саакашвілі вже відчуває наслідки своєї реформи (ворогів побільшало), а нашій провладній партії соритися з сильними світу цього невигідно краще задавити пару сотень тисяч простих людей. Треба міняти таких можновладців тільки альтернативи невидно... нажаль!
     
  7. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Якщо дати зарплату дайцю 10-15 тис. грн., то це породить корупцію у відділі кадрів ДАЙ. Бо за влаштування на таку роботу будуть брати хабар. Зараз 5-7 тис. $ за ІДПС, а буде 10-15 тис. $. А ті гроші треба буде "відбити". А чим же ш їх "відбивати" як не хабарями від водіїв ?
    Якщо комусь в нашій державі і піднімати виплати, то вчителям, бо саме в школі закладаються основи хабарництва в юні голови.
    А якщо ІДПСу не вистачає 2000грн. зарплати, то нехай вертається у рідне село і орає землю. На його місце нехай справді прийде фанат цієї справи, який дійсно захоче інспектувати дорожній рух.
     
  8. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Такий як в "Наша Раша" показують :D.
     
  9. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Той, що з Вологди ?
    А що ліпше той на Туарегу, що інспектує трасу Пенза-Копєйск ?
     
  10. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Нема на тебе Тараса Бульби.

    Чому нічому не вчить історія попередніх поколінь?
    За що боролись і гинули наші діди-прадіди?
    Ніколи житель колонії не буде нарівні з окупантом.
    Мені соромно чути від лівів`янина подібні заклики і припущення (як перед сходом України, так і перед світом), тому що завжди вважав Львів осередком патріотизму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Біда зараз в тому що ми маємо внутрішнього окупанта. Коли нас гнобили за союзу чи раніше, то все було зрозуміло, а коли ми маємо свою державу і нами керують такі керівники, то стає сумно.
     
  12. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    А нас завжди гнобили і гноблять, бо :
    Хто такий українець ?
    Це - партизан.
    Хто такі два українці ?
    Це - партизанський загін.
    Хто такі три українці ?
    Це - партизанський загін і один зрадник.
     
  13. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Я б сказав що більше підходить вираз:
    Де два українці – там три гетьмани.
     
  14. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Це так колись було.
    Зараз зрадник актуальніше.
     
  15. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    А за хабар буде стаття з конфіскацією і добрим терміном ув"язнення! І чи захочеться комусь лишитися всього заради тих самих 15тис доларів? я думаю ні! Коли буде чітка відеофіксація порушень чи оформлення порушення і ці всі вфдеофайли за рік будуть зберігатися і буде можливість в якогось перевіряючого переглянути запис і встановити що інспектор не зупинив якийсь порш за перевищення швидкості бо то елітне авто, хай заплатить за порушника зі своєї кишені! і все хабарі відпадуть бо який різон інспектору отримати хабар в розмірі 1000-1500грн за п"янку на місці а потім недоотримати зарплатню в розмірі 2500-3500грн.
    Одними принципами і переконаннями сім"ю не прокормиш, та й ризикувати життям і здоров"ям не будеш.
     
  16. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Як на мене то треба запобігти інспекторам спілкуватися з порушниками ПДР. Наставити по трасі камер, які в автоматичному режимі фіксуватимуть перевижчення швидкості і автоматом лист щастя. Повернув не з тої полоси на перехресті - лист щастя. Припаркувався в неположеному місці - лист щастя на лобове. В цьому випадку відпаде можливість і спокуса брати хабарі.
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Збільшити зарплату хабарникам? Як на мене - нефективно, це просто збільшить хабарі. В Україні стільки чиновників і міліціонерів, що на кожного працюючого припадає ще один бюджетник. А тепер порахуйте їхні теперішні зарплати, вартість їх обслуговування, офісів, в яких вони працюють, транспорту на якому вони їздять ітд. За ці гроші кожному українцю можна купити суперову медичну страховку, найняти охоронну фірму і застрахуватися від всіх на світі лих. А збільшення їм зарплатні просто заставлять нас платити більше податків, транспортних зборів, введуться платні дороги, медицина ітд.

    Я думаю, що суттєво ефективнішим було би повне розформування міліції, швидкої, пожежників і взагалі всіх, хто живе на наші податки. Радикально, але ефективно - ходять чутки що зараз там де міліція - там більше злочинів і корупції ніж там де її нема, там де швидка там більше хвороб і корупції ніж там де її нема, там де суд там більше нечесності і корупції (читай дорогих машин) ніж там де його нема а там де влада там більше безвладдя і корупції ніж там де нема влади.

    За гроші, які вивільняться, а це мільярди, можна зробити громадські бюджети, коли люди самі вирішуватимуть чи купувати їм охорону, лікарів і судів чи ні. Тоді це будуть якісні комерційні послуги без хабарів а лише з чесними, конкурентними та пропорційними зарплатами.


    Але це на жаль, утопія, бо ті, до кого йдуть наші гроші, не здадуться просто так і не віддадуть нам наші гроші :)
     
  18. vasilukr

    vasilukr Початківець

    Авто:
    VW Jetta 2
    Невже на верху сидять такі люди, які не можуть елементарних речей придумати... Їм просто вигідно нічого не придумувати!!! Чим більший безлад тим легше красти. Хоча недавно був такий період, що міліціонери боялись показувати свої корочки при порушенні ПДР. Хочеться врешті щоб настав час порядку. Але я впевнений, що більшість із нас дає ті самі хабарі, лиш би було дешевше. Тому інакше як законодавчо - це питання не вирішиш!!! Дав - штраф, взяв - тюрма!!! Тільки так!!! От тільки питання - кому такий порядок потрібен? Нам простим смертним, а тим що при владі і так добре живеться!!! (Такі обговорення краще перенести в тему: "Давайте поговоримо")
     
  19. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Ти що, ще один з тих псевдо-патріотів, які видирають з контексту лише те, що їм вигідно чи як? Лиш би на публіку гарно висказатись і знайти серед своїх "зрадника"... Чисто по українськи. Перечитай мій абзац до кінця, і то пару разів, якщо в школі погано вчився і за один раз не вхоплюєш. А осередок патріотизму на сьогодні наплодив і терпить таких як калиновський та вся ця малина братія. І вони також львів'яни. То тобі за них не соромно? Чому стільки по темі вже написано, а ти лише зараз і лише проти своїх пишеш? Чому ні слова про тих жирдосів? Класику згадав... То згадай хоча б, чим Шевченко боровся, якщо такий обізнаний.

    Я особисто змучився боротися проти тих кабанів і змучився дивитися на це все, як 5% населення розкрадає те, що має належати всім. А когось зараз підняти знову проти того всього - нереально. Зневіра в людей після юща - тисяча відсотків, якщо не більше. Навіть таким вроді незалежним, як боксер, не вірять, то про що говорити і чого ще чекати від патріотів, які лише думають за свої теплі місця-коритця? Ось навіть ця тема свідчить - вже і злочин на лице, здається взяти-притягнути-наказати винуватців раз плюнути. Але побачите, як воно все тишком-нишком накриється поприкривається і на гальмах спуститься. І це в осередку патріотизму... І це не бентежить таких як Vasintekc. Цікаво чому...
     
  20. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Діма 1405 ! Ти мене смішиш ! Мабуть в тебе ще дуже юний вік.
    ЗА ХАБАРНИЦТВО І ЗАРАЗ Є СТАТТЯ, ЯКА ПЕРЕДБАЧАЄ КОНФІСКАЦІЮ І 7 РОКІВ ТЮРЬМИ.
    І що з того ?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)