Давайте поговоримо...

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Kinder, 12 кві 2007.

 1. Місцевий

  Місцевий Новачок

  Авто:
  -
  Прочитав на сайті https://kozlovskyy-news.com.ua/ про наших хлопців з ФК Рух, хлопці пройшли в 1/8 Юнацької ліги УЄФА. Круто! Я думаю, що вони будуть ще не раз дивувати. А Ви слідкуєте за новинами спорту? Я цікавлюсь, адже сам маю спортивне минуле. Через травму довелося покинути. А от син підростає та також цікавиться футболом. Може у нього все вдасться.
   
 2. Gaxer

  Gaxer Новачок

  Авто:
  Volkswagen Golf
  Хай тренується, якщо має бажання. У мене донька)
   
 3. RaZoR

  RaZoR No Smoke No Power Diesel

  Авто:
  A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
  A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
  A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
  VW G4 (BCA)2003p також був
  Привіт ! Давайте !
   
 4. Євуш Антон

  Євуш Антон Новачок

  Авто:
  опель
  Дійсно круто коли діти захоплюються спортом та воліють тягнутись до таких ось перемог. Це вже старшими коли вони стають, то починають різними іграми цікавитись, грати в азартні ігри на гроші https://vulkancasino.ua/uk-ua/category/popular (маю на увазі хлопців), тому конкретному віку відповідає конкретне захоплення.
   
 5. noni2009

  noni2009 Новачок

  Авто:
  Volkswagen Golf 5
  Купити сік НОНІ в Україні Сік ноні – натуральний корисний продукт для здоров’я кожної людини. В ньому міститься більше 150 вітамінів, мінералів, мікроелементів у натуральному їх вигляді. Сік ноні не має обмежень і його можна пити дорослим і дітям.
  Де і як придбати сік ноні, телефонуйте за телефонами, які вказані в контактах. Офіс – в Києві, доставка по Україні поштою. Тел моб.: +38 (067) 506-55-84, Тел моб.: +38 (050)-107-14-72

  Пийте сік ноні для вашого здоров’я!! Купуйте та пийте сік ноні всією родиною!
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)