де у львові можна виставити запалення стробоскопом

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем A_ndriy, 6 тра 2015.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ги. Які перфекціоністи тут. Нащо вам стробоскоп? Стробоскоп дозволяє перевірити мітки, якщо лінь розбирати захисні кожухи і всяке там навісне, щоб побачити всі мітки. А так, причепив стробоскоп і дивишся лише на одну мітку на маховику. Але якщо вона не зявляється, то все одно це все зводиться до виставляння по всіх мітках.
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я можу
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Який нах стробоскоп на 30 літніх машинах ...шківи зїджені, вали розбовтані клапани розтовчені і т.д... тільки в ручну і на реакцію машини
     
  4. Іван84

    Іван84 Новачок

    Авто:
    Гольф 2
    Доброго дня, мені потрібна допомога, машина в гаражному кооперативі рясне 1. Поміняв двигун, висавив по мітках, карб солекс, бензиє, іскра є, не заводиться.Компресія теж є. Навіть не пшихає.
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Далеко я в солонці
     
  6. Іван84

    Іван84 Новачок

    Авто:
    Гольф 2
    Я заплачу скільки треба, вже майже рік без машини, то маховик неправильно поставили, тепер та біда, я і так на гроші попав, ще її тягати теж не варінт. Можете на таксі підїхати... В мене таке враження що пороблено. Можете зі мною звязатись 0671939299 Іван
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та там немає де заблудитись.... то хіба на наступний тиждень...зараз я зайнятий подзвони в понеділок після 12.00 097 5 44 6849 Юрій
     
  8. Іван84

    Іван84 Новачок

    Авто:
    Гольф 2
    Ок.Дякую!
     
  9. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    В якому ціновому діапазоні варіюється стробоскоп, типу, яка найвища та найнижча ціна?
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    На китайцях від 15уо. В Україні буде вдвічі дорожче, я думаю.
     
  11. DenL

    DenL Active Member

    Авто:
    Priora
    Те, що в нас дорожще то зрозуміло. Але тут ще питання якості є.
    І так дякую за відповідь.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)