дилема - Пішохід vs Водій? (за ким культура та повага до...)

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем diesel757, 2 жов 2013.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Я намагаюся НІКОЛИ не пропускати такої нагоди, бо справді потім діти вибігають під колеса не тому, що вони такі пагані, а тому, що мама завжди так робить...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    про яке саме перехрестя мова?
     
  3. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Петра Панча і Масарика.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Скажу вам, любі друзі, особливо ті, кому дошкуляють двоногі олені - як не крути, чотириколісних оленів значно більше. В рази більше. В багато разів більше. Це я суджу виключно за власним досвідом пересування містом. Так, трапляються нештатні ситуації за участю пішоходів. Перебігає дорогу перед капотом як той сайгак, вискакує на пішохідний перехід, ніби перед зеброю "зберігся" і має додаткове життя в запасі. Так, буває, що бісить, коли люди замість перейти дорогу на переході групкою, роблять це кожен індивідуально, створюючи корок на дорозі. Ще є бєшені мамаші, які штовхають поперед себе візок з дитиною, не задумуючись, чи встигнуть всі машини зупинитись... Але це нехай 1-2, нехай навіть 3-4 рази на день я із цим всім стикаюся. А натомість ви подивіться, як у Львові їздять і як паркуються! Це СОТНІ і СОТНІ прикладів дебілізму щодня!

    Ну от скажіть мені, яким треба бути дебілом, шоб отаке вчудити!

    [​IMG]

    І таких дебілів на дорозі просто немеряно. Всі тротуари запарковані. Там де був газон, розводять гівно. На зупинках громадського транспорту понаставляли своїх корит... Бо йому курва нема де стати! Бо йому Садовий парковок не побудував!

    А не в парковках справа! Подивіться на вулицю Валову. Це платна парковка в центрі міста. Вона завжди напів-порожня. А поруч попід самі яйця королю Данилу, точніше його коню, мудаки понаставляли своїх машин. Бо шо я лох платити 4 гривні як на тротуарі безплатно! І навіть той, хто все-таки заїхав на ту парковку, розлучившись із 4 гривнями, він все одно не може свою мудацьку натуру приборкати, він, бл%дь, встане на тротуар! Подивіться на Валову, це чиста правда. Половина місць на парковці вільні, але завжди на тротуарах стоять 3-5 машин.

    А наш аеропорт? Там парковок пару гектарів певно. Але постійно стоїть шеренга ідіотів, які запаркували всю автобусну зупинку, бо шо я машину купував аби 30 метрів йти пішки від парковки?

    І проблема того масового рагулізму усугубляється тим, що наше ДАЙ безпомічне, як мала дитина. Законодавство наше забороняє приватну власність евакуювати і штраф виписувати без присутності водія. І хоть ти всрися, ніц йому не зробиш.

    [​IMG]

    пардон за многа букаф, хто дочитав, той молодець
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Яким треба бути конченим, щоб зробити ось так?

    [​IMG]
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну хіба не дебіл?

    [​IMG]
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А кому я мішаю?

    [​IMG]
     
  8. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    тут хочаб цеглою треба було кинути ну або колеса різанути

    рагулізму всюди багато не тільки у Львові
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    так, ось це місце http://goo.gl/maps/Hu8jk
    дійсно, трохи далі праворуч є пішохідний перехід.

    Але

    1. не хочу зараз ритися в ПДР, але там є пункт про те, що в разі, якщо на перехресті нема ознакованого і розміченого пішохідного переходу, то ним (переходом) вважається умовне продовження тротуару. Тобто фактично от як іде тротуар Масарика, так він і "льохкім двіженієм рукі" превращається в пішохідний перехід. Про це не слід забувати.

    2. У нас далеко не завжди пішохідні переходи роблять там, де це насправді зручно пішоходам. В нас взагалі при плануванні про пішоходів думають в останню чергу. Дороги роблять, велодоріжки роблять, а тротуари нафік нада. Давай подивимось на логіку облаштування цього клаптика території. З логікою тут сутужно. Тут ми бачимо, що сходяться в тому місці кілька тротуарів, крім того сходяться з двох боків діагональні пішохідні доріжки. Все це веде в ту точку. От ти йдеш, йдеш, херась, тротуар чи доріжка закінчились, а переходу нема! Тобі пропонують повернутися назад на 15 чи 20 метрів щоб перейти дорогу. Це дебілізм. Люди так не ходять, люди ходять прямими траекторіями, а не такими зигзагами. Тому переходи логічно облаштовувати там, де ходять люди, а не там, де комусь здалося що треба намалювати зебру.

    Тому варто з розумінням до тих людей, які там переходять, відноситися. Їм так просто і зручно. Претензії скоріше до того, хто це все саме ось таким чином придумав організувати.

    От інший приклад. Перехід на площі Соборній ось так зробили http://goo.gl/maps/cWWqq

    Але більшість людей ходить не тут, а на 20 метрів далі. Людям зручно переходити дорогу від Галицького ринку до церкви Андрія, ну і навпаки. Це природня зручна траекторія, якою тут рухається 90% пішохідного трафіку. Але хто про це думав? Ніхто. Тому маємо на рівному місці зону постійного конфлікту пішохід vs водый.
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Про пішоходів - все починається зі школи, коли в мозги ніхто не впарює, що дорога - це проЇЗЖа частина, не піша, не прохідна, а проЇЗЖа, а також таке елементарне, що зебра не дає ніяких імунітетів від травм. Лосі скачуть на дорогу, хоч ти 10 км/год їдеш, хоч дозволені більші км/год, скачуть все рівно. Чим більше впертий цей лось, тим більше вискакує. Я можу тут купу фоток прикрутити, як скачуть, не дивлячись на переходи, а часто і прямо на проїзжу частину. Як казав один знайомий - водій повинен навіть зупинитися і стояти, поки людина ходить по дорозі. Таким людям лише клініка допоможе...

    А ПДР зі сторони пішоходів хто буде виконувати? Чому в разі чого завжди винен тільки водій? Коли водій не п'яний і не порушує, чому він все одно винен? Бо заробив на авто чи що?

    З ПДР:
    4.14. Пішоходам забороняється:
    а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності
    небезпеки для себе та інших учасників руху;
    б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому
    числі на пішохідний перехід;

    Або це:
    4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних
    засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують
    оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності
    транспортних засобів, що наближаються.

    А водієві що? А ось що:
    1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати
    на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

    Як сказав один даєць, ПДР написані кров'ю. Заради власної безпеки я ніколи не кидаюсь на зебри, коли я пішохід. А також завжди пригальмовую перед всіма зебрами. Життя та спокій дорожче. Але від лосів ніхто не застрахований, на жаль.

    П.С. Скоро цей форум стане Львівським Пішоваген клубом? Чи я не в темі? Чи всі Фольксвагени продані або стоять на зиму в гаражах вже? Так, є серед водіїв хами ще ті, це також можна побачити кожного дня на дорогах. Культура нації б'є ключем. Але справедливість має якась бути. Якщо це АВТОфорум, то чому тут постійно лише чути, які водії хами чи лосі? Так виглядає, що цей форум давно не АВТОфорум. Вело так, мото так, пішо так, але не АВТО... На жаль. Повірте, пішоходи на своєму спецфорумі ніколи в світі не будуть писати, що вони не праві. Ніхто з них не буде гнобити себе і своїх колег і битися головою об стінку через те, що десь там неправильно чи зашвидко вискочив перед автівкою чи пройшовся ногами по капоту. Вони тисячу раз вже перемили кістки всім львівським і не тільки львівським водіям, незалежно, на авто якого виробника ті їздять. І ні слова ніхто з них не скаже на захист водія. То чому тут чути лише захисників бідних нещасних безколісних друзів водіїв? Справжні водії вже всі замерзли, пішли спати до весни чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    відкриваємо ПДР, загальні положення. Читаємо, що таке тротуар

    Тротуар — елемент дороги, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї газоном.

    Так що дорога, це не лише проїжджа частина, але й тротуар.

    Стрийська-Наукова. На кожному куті перехрестя на тротуарах стоять таксі. От 4 кути і стоїть 4 таксі. Поруч в 20 метрах бачу машину ДАІ, менти шось впарюють таксистам, які там стоять. Я підходжу, кажу

    - дивіться, на самому перехресті стоять, це нормально?
    - а кому вони мішають? Вони ж не на проїжджій частині!

    от які можуть після цього бути питання цієї структури, а тим більше які претензії до наших бидло-ваділ?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ти не в темі :) Ми, сподіваюся, антибидлофорум :) Приєднуйся
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Добрий ти Адміне, не придирайся до слів. І так ясно, що ПДР проти того, щоб пішоходи де хочуть, там і вискакували, де хочуть, там і ходили собі по проїзжій частині дороги. Там навіть є описані ситуації, як їм ходити, бідосям, коли немає тротуарів. А ще мене цікавить - ти на велосипеді по зебрі їдеш чи йдеш поруч з велосипедом?
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    я не їжджу по тротуарах, тому здебільшого зебрами не користуюся. Але часом доводиться з міркувань безпеки долати перехрестя зеброю, тоді, звісно, переходжу пішки. А тим роверистам, які їздять по зебрі, мені охоті встромити кусок арматури між шприхи :)
     
  15. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Так, згідний. Оленів хватає як з боку пішоходів так і з боку водіїв.
    Але почалось все з конкретного випадку (відео на початку), тут пішохід явне хамло, і якби він зробив це мені (пройшовся по капоту), то йому прийшлось би 2-3 місяці лежати з гирьками і їсти пюрешки через трубочку.
     
  16. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    А потім він би подав в суд і Ви б попали на гроші, або й навіть в "места не столь отдаленные"
     
  17. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    повністю згідний,потрібно перепитати де живе,або прослідкувати і тоді:hang1:
     
  18. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Audi a4 b6 18T quattro
    каматозу +1. якщо воно хамло на переході то і в житті хамло, таким треба мозок правити, може добріші та терпиміші будуть. або принаймні агресію на інших виплескувати будуть боятись

    Взагалі за те що вкоїв пішохід можна також подати в суд і кинути пішохода на гроші. Єдине- як його затримати до приїзду наряда?
     
  19. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    згоден
    робити таке це не менше бидляцтво, дикунство і нецивілізованість. Для таких випадків є багато інших варіантів впливу
     
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Тьомную йому зробити.
    Він напевно вже не раз таке робив, і хай потім думає хто і за що.
    Вирубити:D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)