Дискусії про швидкісну їзду

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Shaggy, 11 бер 2013.

  1. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Ситуація була вночі, і адекватно оцінити його швидкість, ні тій дорозі коли зайнятий обїздом ям, не було мождливості. Крім того в ПДР є пункт, що водій може розраховувати на то що інші водії теж виконують усі ПДР. Тобто швидкість його могла бути на 10-20 км більшою за мою. При цих параметрах, я і здійснював обїзд перешкоди(мало бути багато часу поки він догнав би мене). А то що швидкість у нього була не 110 і не 130, то вже його проблеми. Правильно?
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    в пдр є ще десь пункт, про те що під час ОБГОНУ задля уникнення дтп можна перевищувати швидкісні режими
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не пригадую я такого пункту, хіба що в нових правилах щось змінилося?

    Є лише пункт, який дозволяє відхилитися від виконаннь правил, аби уникнути аварійної ситуації... В нашому ж випадку це провокація аварійної ситуації первищуючи швидкісні норми правил!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Довбодятл не ти у випадку якщо ти почав свій маневр швидше ніж той що заді на бритві. Ти почав маневр - він не може смикатись до того часу поки ти його не закінчиш(у твому випадку не займеш свою полосу). В правилах написано: перед маневром потрібно переконатись в тому що інший учасник вже закінчив свій маневр. Тобто він коптить 160км/год, доганяє тебе, а ти в той момент вже на зустрічній. Так от він повинен скинути швидкість, почекати поки ти закінчиш і займеш свою смугу і вже тоді обганяти тебе.
    Ну і ще хтось пише що їдучи 160км він нікого не наражає на небезпеку. Це не вірно.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    До чого тут розрахування, що інші учасники виконують правиа ПДР? Якщо він був на обгоні з ввімкненим лівим поворотом ви мали його пропустити, а не виїжджати на обгін також, бо думаєте, що встигнете розігнатися. Водій який обганяє, теж розраховує, що ви дотримаєтеся ПДР і не виїдете на зустрічну на момент його обгону.

    Якщо ж ви виїхали на обгін, а він рванув ззаду і розганяється швидше, значить не правий він.
     
  6. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Сорри за оффтоп. Но этому форуму иногда нужны модераторы. Периодически какую нибудь тему, превращают в холивар и т.п. Потом в ней нужную перелопатить кучу страниц, чтоб найти нужную информацию.
    По теме:Если у нас 2 полосы в одном ряду, то основная масса нарушителей топит по левой, не обращая внимания на других законопослушных граждан. Только не говорите что, как ехать по крайней правой, если опять нужно перестраиваться! Конечно нужно, если разница в скоростях иногда посягает до 60 км.
     
    Останнє редагування: 13 бер 2013
  7. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Коли я виїжджав на зустрічну, то бачив, що позаду їде машина по своїй полосі, але коли вже обїжджав яму, то вона вже блимала мені дальнім на зустрічній.
    При такій різниці швидкості дуже важко адекватно оцінити ситуацію і маневр іншого транспортного засобу.

    П.С. Той водій не рванув на обгін, а летів цілу дорогу на такій швидкості.
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Модератори самі холіварять;-)

    Про що я говорю. Я навіть їдучи 140-150км/год постійно перестроююсь в правий ряд і постійно в лівий, і постійно вмикаю повороти. І постійно починаю гальмувати подалі, якщо може виникнути якась неоднозначна ситуація, типу авто спереду може перестроюватись ліворуч для обгону. Щоб не впертися на швидкості йому в зад я гальмую заздалегідь. Ситуацію треба контролювати постійно на таких швидкостях. Не страшно їхати 160, страшно гальмувати з 160 до 80...

    Ну тоді він довбодятел. Ти показав поворот раніше і виїхав на обгін, він має вторможуватись незалежно скіки він брив. І це наражання на небезпеку інших.
    Вище в цьому ж дописі я написав як треба діяти.
    Для того і є двигун потужний, щоб за лічені секунди розігнатися на свою стабільну швидкість і пітримувати якомога більше середню швидкість на всьому шляху.
     
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Підтримую, не раз теж стикався з такими ситуаціями, коли їхав по трасі в лівій смузі 140-160, а якийсь довбодятел на свому кориті прямо перед мною починає перестроюватися в ліву смугу, щоб обігнати маршрутку їдучи 80 км/год, от в такій ситуації тяжко таке передбачити, і тільки хороша резина і хороші тормоза в таких ситуаціях можуть спасти від ДТП. Довбодятлів хватає, тому треба бути дуже уважним і постійно тримати ситуацію під контролем, бути вкурсі (постійно дивитися по дзеркалам під час їзди, а не тільки коли починаєш перестроюватися).
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    нема чого літати на надзвукових швидкостіх і все буде нормально.
    + Ваш холівар, Шег, забув уточнити, що обгін що один, що другий вчинив на дорозі з суцільною + ямами.

    ну не вкладається мені в голові, як на такій дорозі порушувати ліміт швидкості майже в двічі і як виїжжати на зустрічну і не дивитись в дзеркала.
     
  11. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Виходить, що кожен хто дотримується ліміту швидкості довбодятел.. як водій "корита", дивлячись в зеркало заднього виду має оприділити твою швидкість?
    ..від ДТП ше може спасти дотримання ПДР.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Я навіть їдучи 140-150км/год

    можна розігнатися і до 140 і вище

    їхав по трасі в лівій смузі 140-160


    Ми так хочемо жити в Європах. Європа виросла так, бо жила за правилами... І Штати жили за правилами....Ми будемо клясти останніми словами тих, хто вчинив не за правилами щодо нас... а самі... Що скажеш Олегу М, який не докрутить гайку, чи не поставить сальник? Що скажеш Kym-у, який порушить правила і заллє "Олейну" замість "Castrol"? Людина, яка вс....лася під твоїми дверима, просто вчинила не за правилами....

    Поважайте правила, пішли в Європу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    :scratch_one-s_head: Думаю, він того не зробить - дорокше винесе! :crazy:
    Маю на увазі реакцію його другої половини, коли біля плити замість своєї "Олейни" побачить каністрочку пахучого, свіженького, густенького "Кастрольчику".
     
  14. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Шановні ви би краще уважніше читали, що я пишу, я пишу про те, що довбодятли на дорозі не дивлячись в дзеркала їздять як хочуть, ось основний смисл того, що я написав. Я завжди дивлюся, і швидкість можна оціни по тому на скільки швидко до тебе наближається автомобіль, і ніколи не переходжу в ліву смугу коли бачу, що там хтось їде з більшою швидкістю ніж я, і я не зможу розігнатися до того як він мене дожене і не має різниці чи він порушує ліміт швидкості чи ні, так має бути (для тих хто не знає правил, в ПДР написано, що перед здійсненням маневру водій має переконатися, що цей маневр буде безпечним). І тут не має різниці чи ти їдеш по місту чи по трасі, чи ти їдеш 160 чи 80, всерівно, коли тебе хтось зненацька підрізає (або вискакує перед тобою) зі швидкістю в два раза меншою ніж ти їдеш, то вже проблема(це вже аварійна ситуація). Ось основна ідея того, що я писав. А ви тут як чисті українці, давайте будемо нападати на "сусіда" і не будемо розбиратися, що він хотів сказати. Молодці, чисті українці:good::good::good:
    PS: Ось тому ми не в Євросоюзі, ось тому ми так і живемо під управлінням злочинців, бо в нас не має згуртованості, щоб об'єднатися і боротися, нам краще звинуватити сусіда.
     
    Останнє редагування: 15 бер 2013
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Зара ше й на звєря всі накинуться)))
    Згоден з ним!
    Отак хтось вискочить в лівий ряд, не подивившись в дзеркало. Аварія, а потім довбодятел той шо на обгоні перевищив швидкість. А те що той хто на обгін вискочив порушив праила нікого не цікавить...
     
  16. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Велимишановний ZVER, у вас неоднозначні дописи..навіщо після критики перекручувати свої ж слова.

    а цей допис взягалі до чого?
    Ви маєте на увазі що краще згуртуватися і боротися проти ПДР, чи водіїв які їх не порушують?:D
     
  17. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    Ну так, коли перед носом вискакують, то вопше капєц..але ми не про таку ситуацію писали.
    Мова йшла, шо лечу я в лівій полосі 160, а тут якийсь чудак собі обганяє маршрутку яка несеться 80км/год..той чудак дивиться в зеркало, а там твоя машина ше десь за метрів 300 від ньго і він собі спокійно йде на обгін але ти на такій швидкості його доганяєш ше до того як він закінчить обгін, сигналиш йому, блимаєш фарами і т д. Так в чому винен той воділа шо помаліше їхав?
     
  18. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    ей.. ви забули ше "вершки" тої ситуації... :) їдете по трасі, не важливо з якою швидкістю, явно 60+ і тут... з другорядної дороги виїздить старий пердун на москалику, ледь розганяє його до 30 км/год, проїжжає 200 метрів і звертає в інший поворот. так сказать ніжданчік, а у вас всьо вже: адреналіну море, спина мокра, нога на тормозі, на спідометрі 20. :D
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так не винен, але має оцінити швидкість того хто наздоганяє. На такій швидкості це просто зробити, за 1 секунду машина позаду зблизиться відчутно. А якщо машина позаду їде 100км/год, то їй не буде проблеми пригальмувати навіть.
     
  20. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    мова йшла, що їхати 160, а тим більше летіти--це порушувати правила, це все одно, що ср..ти під дверима сусіда, чи смажити шашлики на галявині перед оперним...
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)