Дивний стук спереді

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем SPetro, 6 жов 2014.

  1. Alfa 75

    Alfa 75 Новачок

    Авто:
    Alfa Romeo 75////2.0twin
    Значить посередині))
     
  2. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Доброго вечора всім і дякую за підказки! Днями поміняв сайлентблок рульової, стук після цього ще посилився...Питання до знатоків-чи може щось в рульовій рейці стукати,але тільки після пробігу(прогріву) авто? Стук не залежить від прискорення-стукає і при плавній їзді і при тормозінні, старті...Повороти руля не впливають на ситуацію...
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    на руль віддає? якщо ні, то ні!
    Може, в тебе диски гальмівні "покручені"?
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Як варіант... При тормозінні, через певний час диск стає гарячим ну і відповідно збільшується в розмірі, а ще гірше - може викривлятися...
     
  5. yurkus7

    yurkus7 Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3.AAM 1.8 1992 універсал
    може ще бути що відкрутився захист передніх гальмівних колодок. гримить так шо капець-з власного досвіду.
     
  6. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Теж було таке, також не зразу стукало, думав що підвіска розлетілась, а виявилось, що колодки.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    як правило, в Г2 (може так само і в Б3) через довгу експлуатацію приходять в непридатність направляючі суппорта, а саме ті резинові втулки..... а тоді тарабанить, як відро з болтами, або відсутні бляшки, що фіксують колодки гальмівні, в такому випадку теж ефект відра з болтами.

    П/С/ для розумних - це я описав по Г2, бо Б3 не розбирав. Можлива там однаково, чи типово.
     
  8. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    На руль не віддає, трохи підшипник верхній підстукує і все...Диски з вентиляцією, не так давно міняні....
     
  9. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    В курсі як захист гримить, а тут саме стук...
     
  10. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Колодки потрібно провірити буде.Дуже похоже,навіть враження що супорта відкрутились...Потрібно буде "на гарячо" порухати ними і послухати в салоні...Хоча слабо віриться,провіряли і не раз...
     
  11. SPetro

    SPetro Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Тут на ефект відра не схоже-швидше на хрускіт,але поодинокий...Типу як відро підвішене знизу.Газнув-стукнуло, тормознув-стукнуло .І без прискорення погримлює...
     
    Останнє редагування: 14 жов 2014
  12. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    В суботу відчув 2 удари (досить сильні) в районі рульової-коробки, а саме так було: виїхав, проїхав в норм. режимі 10 км і на розвороті зупинився, вивернув руль вліво і рушив (в міру спокійно) - відчув удар, нічого не змінилось. Проїхав 1-2 км, і почав паркуватися: руль вправо і задня передача, рушаю і знов удар. Після того акуратно їхав - нічого.Сьогодні вже нормально їхав, жодного разу не було.
    Уточнення: 2 тижні тому міняв рейку, тяги, гранату. Авто: Гольф 2, 1,3, рейка механічна, 4 ст. коробка.

    Що це могло бути?
     
  13. VAS.

    VAS. Початківець

    Авто:
    ВАЗ 2101 1972р
    VW T4 1.9 (CARAVELLE) 1996р
    В мене таке було на т4. Теж шукав стук, який проявлявся так само як і в scrap. Причина банально проста - розірваний як мій знайомий каже *сталінблок*. В мене з сайлентблоку вилізла внутрішня ота трубка і нижній ричаг ходив взад-вперед десь 2см і стукав до балки. Що цікаво, коли буса піднімали на підйомник другий сайлентблок який був лише трохи підірваний (їх там 2) центрував ричаг і всі майстри казали що там все ок". Побачив лише коли машина стояла гружена з вивернутими колесами вліво.(було з сторони водія). Забув уточнити: сайлентблок не розірвало а лише вилізла внутрішня втулка.
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Заїдь на любе СТО для діагностики... Там вузлів море. Для чого гадати на кавовій гущі?
     
  15. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    та я на завтра записався, побачимо.
     
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Був на СТО((( нічого не знайшли. Припущення: проблема в коробці, а точніше, схоже що палець сателіта готується на "вихід". Власне може в когось якісь думки є? Бо перспектива не найкраща, міняти коробку. Хоча по місту тільки катаю, і навіть якщо вирве сателіт і витече масло - доїду додому
     
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Не знаю що тобі тут порадити. Може і ніколи не вирве, а може і вирве. В будь якому випадку думаю шо коробка на 2й гольф коштує ну прям дуже не дорого. Та й думаю там вже розібраних по запчастинах море. Розібрати/поміняти/зібрати до купи думаю то не проблема.
     
  18. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    власне вартість розібрати, замінити, зібрати - прирівняється повартості до покупки іншої
     
  19. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    я не знаю чи Вам то поможе , але в мене теж шось стукало , одне шо стукало то не докручена стойка а друге то завіса дверей , завісу змастив салідолом а стойку докрутив , причому відкрутилася під тою бляшкою що зверху на стойку вставляється
     
  20. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    пройшло більше 3-х місяців, стуку більше не було, але...через паро днів після діагностики знов поїхав на сервіс, бо здалось, що застукала нова рейка(( Виявилось, що не рейка, а зірвалась різьба з болта, яким прикручується передній ричаг до передньої балки.
    Є підозра, що ці два удари були процесом зривання різьби (моя думка)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)