Для G60 і Golf2...

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Topol, 24 вер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: G60 і решту даунів

    Шановні одноклубники, давайте натискати "+" один одному в розумних межах, а то ми можемо уподібнитись з деякими дописувачами :!: Тим більше, що адміністрація вже почала видаляти негативні оцінки користувачів G60 і Golf 2, за що їй велике дякую (просто не знаю кому особисто дякувати; сорі, вже знаю - Martini (завжди кажу: No Martini - No Party!), Pol і мабуть Scirocco) :-D

    Додано через 10 хвилин
    видалити їх нах з форуму, щоб не смерділи тут!
     
  2. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    слухай те ну що розбанюєте мій нормальний нік чи мені дальше сидіти зі своїм дибільним
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    вітаю з поверненням!!!
     
  4. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: G60 і решту даунів

    Є пропозиція привілегій оцінки рейтинга надати особам, хто більще місяця на сайті і дописів має більше ніж 100 наприклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    golf2 сорі я випадково тебе переплутав дуже подібні ніки.
     
  6. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Млін, оце уродство! Не думав, що є такі га-ни. Тим більше форумів, де можна зайнятись куйньою хватає, які ніби для цього і створювались! До речі, то: Мартіні, мені Жи 60 всадив 4 +, думаю також не в тєму, а від фонаря, що не відображає мого реального рейтингу, а мені таки нафіг надо! Забери пліз в темі 'знайомство з новачками'.
    То: гольф2, з поверненям!
     
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Дякую Шгореві за відновлення правдивих рейтингів і видалення з форуму неадекватів. Учора випадково зайшов у свій рейтінг і побачив декілька мінусів від того ануса. Перечитав свої дописи, за що поставили мінуси незрозумів зовсім. Запитав в Мартіні. Він все відрехтував. А сьогодні знайшов цю тему. Хлопаки(всі, крім Г60 і Гольф 2) - ви молодці! Так тримати!!! :)
     
  8. Ggolf 2

    Ggolf 2 Новачок

    Авто:
    vw Golf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Я Golf 2 Наслухався про себе багато каки. Навіть не знаю чи починати перед вами тут оправдовуватись , все одно не повірите. Я ж писав в темі знайомимось з новачками про те що мені жи60 спеціально знімає рейтинг але всім було покуй до того Короче я нікому ніяких мінусів не ставив , поплатився занадто простим паролем. Доводжу до відома що Жи 60 і Гольф 2 це не одне і те ж лице. Федячко то був мій клон – це правда просто хотів додати собі той рейтинг який в мене постійно крали. ( бачите коли то сталося зі всіма вами ви забили тривогу а до одного якогось там новачка було покуй) Короче пропоную розбанити мене я захищусь кращим паролем і проблем не буде. Хоча зробите так як схочете.
    Хто там хотів мені руки-ноги ламати то мушу розчарувати ноги в мене вже поломані а на рахунок рук можете звертатись тільки дивіться переживайте за власні фізіономії. Я ні від кого не ховався і нікого не боюся самі бачили що номер машини видно і імейл не схований Хто там хоче мене вичислити спрощу задачу дам номер телефону. Здається все А завтра побачу наскільки мені повірили...
     
  9. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    В неділю буду в Червонограді :)
    дай номер в ПП буде час зідзвонюсь зустрінемось поговоримо :) Приємно буде мати одноклубника в місті шахтарів ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Ну, якщо ти не клон G60 - то говорили в більшості про нього - то тебе це не стосується. ІМХО, причини вводити клон на сайті - уже причина забанити. Але, основна причина - ТИ привів сюди цього жошістесятого, він є як ми зрозуміли твоїм товаришем чи знайомим.

    Я думаю тобі слід навести порядок зі своїми знайомими - оскільки твої друзі - то частина тебе. Та і як мінімум вибачитись за клон, нечесний спосіб підраховування рейтингу і поведінку своїх друзів замість фрази "пропоную розбанити".

    Я думаю томі треба написати детальне пояснення адміністратору - чому з одної IP входили всі ці люди, яка причина цього, чому ти хочеш продовжувати спілкуватися на цьому форумі - щиро, без всякої показухи, а вони вирішать.

    Але це все вірно тільки якщо ти доведеш що не є Ж60. Людині яка спеціально портила нерви людям з цього форуму в це і так непросте життя - немає місця тут.

    Додано через 1 хвилину
    О! Оце справді буде то що вимагалось. +1.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ggolf 2

    Ggolf 2 Новачок

    Авто:
    vw Golf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    я його не приводив він тут був задовго до мене


    згоден


    зараз приїхати у Львів я не можу так як поломаний от там зверху Демо писав що буде в неділю в Червонограді то я залюбки з ним побачусь він от і доведе моє існування якщо хочете.
    Звичайно падати на коліна і просити прощення я не буду але просто дайте можливість подальшого спілкування в форумі і обіцяю що більше проблем не буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Таке обіцяння вже було в темі ''знайомство з новачками'', цитую: ''ну все кидаюсь того ровера''! Було??? Думаю, якщо ДЕМО з тобою зустрінеться все розясниться, а ні... думаю варто тебе буде дочекатись на з'їзди!

    Додано через 2 години 25 хвилин
    Дж60 ти не згідний з цитатою (перечитай вказану тему), чи з тим, що парню варто все пояснити? Чи просто від фанаря '-'?

    Додано через 2 години 28 хвилин
    О, видалили. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Мені не важливо, які в тебе були причини на те, щоб чинити ту підарастію по відношенню до учасників клубу. Ти порушив не просто правила спілкування на форумі, а взагалі загальноприйняті норми спілкування між людьми. Ти з"їв купу мого часу, який я змушений був витрачати спершу на чистку лайна, яке ти позалишав тут на форумі, а потім на видалення сотень мінусів, які ти понаставляв нам усім.
    Тому просто так тобі це не минеться. Якшо ти нещасний поломаний, то відряджати делегацію в Червоноград щоб тебе доломувати, ми не будем. Але і спілкуватися тут нормально ти не будеш, принаймні довгий час.
     
  14. Gggolf 2

    Gggolf 2 Новачок

    Авто:
    ggolf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    на твоє розуміння я і не надіявся бо як то кажуть чорним по білому написав що я до того не мав жодного відношення...
    Звертаюсь до інших учасників клубу висловити ще і свою думку по моєму питанню. Тому що не хочеться втрачати можливості спілкування тут. Я надіюсь думка одного Мартіні не є - закон... Прошу підтримати мене не пожалієте.
    Окрема подяка Тополю по ньому видно що людина розумна...
    Зараз чекаю звінка від Демо бо він мав бути в Червонограді але шось думаю шо він не позвонить. Надіюсь тут всім не покуй до справедливості...
     
  15. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Мартіні - не закон, але людина, яку поважають і багато хто може сказати, що він не раз поміг коли було треба, дуже треба, і вніс великий вклад у клуб. Як на мене, більшість висловили уже свою думку і я зокрема! Повторюсь: ''хочеш пояснити - ласкаво просимо на з'їзд''!
     
  16. Gggolf 2

    Gggolf 2 Новачок

    Авто:
    ggolf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    говорили балакали сіли і заплакали...
     
  17. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Ти це про що? Те що ти 'поламаний' я помню! Тому виздоровлюй і 'чекаєм', а тут я думаю ти уже все сказав!
     
  18. Gggolf 2

    Gggolf 2 Новачок

    Авто:
    ggolf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    я виздоровію ще не скоро А від спілкування я б не відмовився і зараз
    А на рахунок того що я все сказав пишу великими літерами ЩО Я НЕ ПРИЧЕТНИЙ ДО ЦЬОГО ВСЬОГО - РОЗУМІЄШ ЩО ТАКЕ СЛОВО ПІДСТАВИЛИ...???
     
  19. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Вибач старий шойно з Чєріка прибув. Планувалось що приїду сьогодні зрання і їхатиму назад завтра зранку, на протязі дня знайду вільну хвилину, але прибув лише післяобіду і ввечері мусив їхати назад. Через тиждень буду забирати своє сімейство з Чєріка так шо думаю що ще побачимось ;)
     
  20. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    8-0:mrgreen::mrgreen:, Ржунемогу, події розвиваються як в бразільських серіалах, golf то не Golf, і має ще пару негарних ніків,
    2 DEMO треба конче фото, бажано з позначенням кінцівок для ломання,щоб не вийшло як в анекдоті про хірурга- лікарю, та відрізати треба було ногу, лікарю, та праву.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)