Для G60 і Golf2...

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Topol, 24 вер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    G60 і Golf2... или как там тебя!Если говориш что ты не Ж60 и хочеш продолжить обшение и остатся в клубе,говориш что не можеш приехать с доказательствами кнам во Львов попробуй доказать свою не виновность здесь на форуме всем нам а в особенности МАРТИНИ!!!!!!!!!:!:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    не треба нам нічого доводити, за тиждень можна казочок напридумувати і тепер нам лапші навішати

    якби мав що сказати і пояснити, то сказав би відразу, а так крики "мене підставили" виглядають просто смішно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    На мою думку все ж таки варто адмінам визначити "ху із ху"(якщо це можливо),митись-значить в баню,чистий-добре!і поставити на цій сантабарбарі крупну крапку!
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    До чого тут визначитись ху із ху? G60 і Golf 2 обидва зарекомендували себе спочатку як галімі флудери, за що отримували неодноразові попередження. А потім ОБИДВА влаштували на форумі масакру з рейтингом. Один одному навалили плюсів, а всім підряд сотні мінусів. Чи це одна людина, чи дві - яка різниця? що це міняє?
     
  5. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Якщо це
    -то ну їх в баню!
    і

     
  6. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Будем надеятся что жирная точька поставлена,и эта Санта-Барбара закончена!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
     
  7. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Я, друзі, звісно не берусь судити чи виступати царем соломоном - але...
    Якщо людина проявляє таку наполегливість, їй хочеться тут бути - то можна їй і дати другий шанс.... :roll: Хто сьогодні без гріха...

    Не бийте сильно... Така моя думка.
    Пропоную проголосувати - за варіант розмови DEMO з цим хлопчиною - і далі атчьот нам, на вирішення.
    Уваги варта кожна істота яка має фольцвагєн. :-D
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Ну... не факт, що у нього є фольц... Я тільки підтримую розмову з ДЕМО, або особисті пояснення потім на з'їзді! ІМХО
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Які можуть бути розмови? Ці олені навіть вибачення не попросили, навпаки стали хамити і всяке гавно писати (більшість із вас того не побачили бо я оперативно видалив). Теж мені гуманісти, блін. Нехай на інших форумах спілкуються, де така поведінка є нормою, на нас світ не зійшовся клином, автомобільних форумів багато
     
  10. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Мартіні якшо чоловіка дійсно підставили ?
    Людина хоче бути разом з нами то треба дати їй шанс ІМХО.
    А то шо така ситуація виникла показує, що вона виникне знову (гляньте скільки клонів в бані миється) якшо не вжити якихось заходів (Марк вище написав досить непогану схему).
    Думаю шо його реально підставили і то мабудь можна перевірити піднявши логи сервера мовляв з якої ІР G60 i golf2 заходили думаю шо перший час вони були різні а в один день стали однакові що буде свідчити про то що в golf2 чи в G60 тупо вкрали пароль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Чесно говоря можно попробувать!!!"Чем черт не шутит" Пусть DEMO сначала проведет с ним палитику партий,и после разговора с ним ДЕМО напишет здесь что он думает об этом всем,и мы всем клубом решим что с ним делать!!!!!Что скажете?????
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    не сміши мої шкарпетки :) Підставили, пароль вкрали... Чого ти видумуєш замість них якісь відмазки? :) Якби пояснення існувало, то давно би пояснили самі :)

    Згідно із логами, ІР-адреси цих двох акаунтів не пересікаються. Тобто, скоріш за все це дві різних особи. Golf 2 заходить під всіма своїми ніками-клонами тільки із одної ІР. У нього провайдер http://buzh.net/. З інших ІР такий користувач не заходив.

    G60 має провайдером Укртелеком, тому у нього динамічна ІР-адреса (фактично при кожному підключенні інша).
     
  13. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Вище він колись писав про вкрадений пароль типу його однокласник підібрав. Я нічого не придумав.


    Ясно карочє тільки шо говорив з Андрієм він же Golf 2 по телефону.
    Здався абсолютно адекватним чувачком.
    Прикол з ІР пояснити не зміг сходу сказав шо при зустрічі поговоримо більш докладно.
    Казав шо важко шось довести якшо всі його дописи в цій гілці повитирали.

    Я так поняв шо заходити на форум він більше не буде казав шо сенсу не бачить так шо Мартіні ти досяг того шо хтів :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Не хотілобся продовжувати сантабарбару,але чомусь мені здається,якщо людина незацікавлена-то вона перепригне і почне гадити на іншому сайті,але якщо вона зацікавлена спілкуватись з однодумцями - то залишиться тут!
     
  15. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Моя думка така:
    Тільки після зустрічі і очної бесіди DEMO з Golf 2 і вислухавши його враження об людині потрібно складати своє бачення цієї проблеми.

    ЗІ Є "невеличке" але.... Те, що "+" ті 2 юзера ставили один одному теж щось говорить. Якщоб наприклад G60 вкрав пароль Golf 2 і наставивши від його ніка собі "+", то чому ж і він сам наставив томуж Golf 2 тих "+" ? Логіки нема у тому. Є питання, нема відповідей. А вони вкрай необхідні, щоб судити про цю подію ПРАВИЛЬНО! Не буде відповідей, не буде й об*ективної точки зору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Cross

    Cross Новачок

    Авто:
    Toyota LC 3.4 1998
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Нарешті є об"єктивна думка.Ж60 це я.І я готовий роз"яснити все і ... Тому невеличке прохання до адмінів - не баньте мій нік,давайте розберемся спочатку,бо мені вже самому цікаво...Але я зможу тільки вечором,бо не буду мати доступ до інету.Так що вечором буде гаряче...)))
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Щойно користувач G60, він же Мирвода, він же G60 ітд зареєструвався під ніком Cross, за що отримав черговий бан. Як адміністрація форуму повідомляю, що за подальші спроби клонування, флуду чи інших порушень приватні дані цього учасника будуть передані на розсуд учасників форуму, оскільки вбачаю це єдиним шляхом припинення бардаку на форумі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Зустріч відбулася минулої суботи!

    На зустріч їхав переконаний шо побачу якогось чіса васа пацана який буде мені розказувати як йому пох до клубу але от чіста васа абідна шо його нізашо забанили.
    Забігаючи наперід скажу... розчарувався Golf2 виявився нормальним хлопакою :) Справив хороше враження.

    тепер про звязок G60 і Golf2 вони дійсно однокласники мало того ще й друзі по нещастю на мотоцику в лоб опелю вїхали і чудом лишилися живі поломані але живі. Так от Ж60 мав гольфа якого треба було продати от він знайшов клуб зареєстрився нормально спілкувався лежав поломаний дома шо було ще робити. Розповів про сайт Андрію (Golf 2) той був покалічений більше і валявся довше по лікарнях (6 місяців) коли відпустили додом зареєстрився і теж почав спілкуватись.

    Коротше попитав шо то була за х-ня на форумі і отримав на мою думку цілком внятне пояснення.
    Ж60 на той час гольфа продав і купив собі тойоту отже клуб йому став не дуже то і треба а тут ще з однокласника погнати можна. Почав тикати мінуси і підколювати. Як сказав Андрій він просив його не робити того але на друга то не впливало тоді Ж60 забанили але мінуса які він натикав не прибрали тоді Андрій створив іншого користувача шоби рейтинг поправити (як на мене неправильно поступив але то можна списати на недосвідченість спілкування на форумі). Ну коротше всі памятають як то було. Апогей настав коли після чергової операції яку зробили Андрію Ж60 зайшов до нього в гості і вони випили за здоровя і поки Андрій вийшов в іншу кімнату Ж60 побачивши браузер почав писати по буху всяку хню і мінуса ставити і плюси. Андрій вчасно не зупинив і кається. Після того забанили обох.

    Може комусь і здасться історія малоймовірною але я дивився йому в очі і повірив. Людина дісно хоче бути з нами тому прошу адміністрацію розбанити Golf 2 а Ж60 лишитись митися в бані йому і так наш клуб нінада.
    Андрій просив вибачення за то шо сталося і шкодує про то.
    Казав попросить особисто якшо розбанять.

    Моє слово Дайте хлопаці другий шанс!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    А чому це нам ти розказуєш через кілька тижнів, а він не зробив цього одразу, а навпаки почав реєстувати купу ніків і хамити?
     
  20. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    чому я ? та тому шо я з ним зустрівся, а потім форум лежав.
    чому він сам того не розповів ? та він намагався, але його банили то то що я бачив. Шоби хамив я не бачив.
    Мартіні я обіцяв зустрітись з ним і сказати про свої враження і мої враження такі як я описав вище.
    Думаю всі інші питання до нього ти можеш його розбанити на місяць якшо все буде гуд лишити а буде знов шось не так то забаниш знов.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)