ДО Польщі НА ЗАКУПИ!!!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Вова Lviv, 30 лис 2011.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Чула, що наші найчастіше їздять до Устрик Долішніх. Але... Я би не радила Закопане ні під яким лозунгом, натомість, околиці... Супер!!! Причому! Раджу їхати у період 3-12 січня. У них там мертвий сезон, а в нас якраз вихідні (були попередніми роками :)) Конкретне місце можна легко знайти через інтернет і зарезервувати собі хатку чи номер. Не раджу у великих пансіонатах, а рекомендую - агротуристичні оселі. Вас приймуть, як родину, поїздите на лещатах, ввечері погрілюєте на подвір"ї, за умови снігу, господар повозить на конях і т.д.
    А як дійде до літа - поговоримо про Мазури!!!

    Якщо справді це питання цікавить, маячте в приват. Маю також добрий досвід відвідування Кракова та й інших міст. Питайте, якщо щось. Рада буду допомогти.
     
  2. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Потрібно потерпіти до Нового року, а там точно мають бути зміни.
    Здається збільшиться поріг з 200 до 1000 євро на одного чоловіка(ручної кладі не більше 50 кг) без податків. І ще купа всяких змін.
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хм ... а хіба була проблема поїхати подивитись щось... і що тут задумуватись.... все і так давно ясно.
    Поляки дбають про свою економіку. В цій ситуації два моменти... якщо люди масово поїдуть на закупи до польші то нашим торговим монополістам прийдеться відмовлятись від 100 і більше процентних накруток і це добре ... погано що ми будемо працювати на чужу економіку і створювати в іншій державі робочі місця.... відповідно у нас скоротяться робочі місця і з часом не буде грошей поїхати в Польшу на закупи. Це закон макроекономіки і такі процеси відбуваються на протязі року півтора. Другий момент - зразу виросте дрібна контрабанда ...сигарети горілка і ще щось з України до Польші... і це добре бо горілку можна виміняти (через гроші) на щось потрібне.... і якщо воно буде дуже масово то поляки закриють цей режим.
    А взагалі треба підтримувати режим - купуй українське (вироблене в україні) чи на Україні чи в Польщі. Я колись возив українську гречку з Перемишля бо вона там була дешевша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Чортопхай При нагоді обовязково звернусь. Бачу ви в чьому добре обізнані.
    kym Я думаю в наших цінах ще закладено 20-30% надбавки, яку ми платимо магазину, якій в свою чергу платить різного роду хабарі... пожежна, податкова, міліція і т.д. от і мене ця тема зачіпила (вибачаюсь)
     
    Останнє редагування: 30 лис 2011
  5. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Ну можна провести опитування, хто що думав після перших відвідин європи ) Я до того думав, що там нема шо робити, а тепер бачу, що відпочивати буду тільки закордоном ) Як гадаєш, скільки відсотків людей були хоча б раз за життя закордоном?

    А відносно покататися, то краще їхати в Ясну в Словаччину :music:
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Чогось мені здається що всі хто хотів кудись поїхати вже давно зїздили.... принаймі я не знаю людей які хоч раз не були в Польщі.
    Чи кататись чи не кататись а в Карпатах все одно краще, вільніше , спокійніше, приємніше - бо це в дома.
     
  7. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Юра я тут с тобой могу по спорить!Дома может оно и кому-то и лутше и спокойней и душу греет что он все таки дома,НО за те деньги и с теми условими что у нас,можно спокойно отдохнуть за границей,и я могу сказать что намного лутший комфорт!!!!
    На вкус и цвет, (как говорится) друзей нет!!!! :)
     
  8. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Да-да, конєшно, особливо якщо двомісний номер 800 грн.доба з двох і то 2-3 км від підйомників, і то не в свята, а в Зельдені наприклад на свята 150 євро, на двох, три дні, зі сніданком! Спокійніше? нема питань ) А я краще в альпи :D
     
  9. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Буду чекати перших дописів від перших хто отримає і скористається такою візою!!! бо вже цілий день пройшов як прочитав !!! а щось не віриться...
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    +1. І я буду чекати. З обов"язковим вказанням ІТОГО - за першу візу на 7 днів і за всі решта (з усіма страшно спрощеними процедурами)... Бо в добрі наміри "сусідів" ой як давно вже не вірю.
     
  11. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    ВІД 01 ГРУДНЯ 2011 РОКУ
    ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РП У ЛЬВОВІ
    ВИКЛЮЧНО ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ПУНКТІВ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ
    У ЛЬВОВІ ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ПОЧНЕ ВИДАВАТИ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ



    ВІЗИ З МЕТОЮ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКУПІВЕЛЬНОГО ТУРИЗМУ У ПОЛЬЩІ.



    ВІЗА БУДЕ ВИДАВАТИСЬ ЗАЦІКАВЛЕНИМ ОСОБАМ НА ОСНОВІ ВІДПОВІДНОЇ ЗАЯВИ СКЕРОВАНОЇ
    ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛЬСТВА РП У ЛЬВОВІ.



    ПЕРША ВІЗА ТАКОГО ТИПУ БУДЕ ВИДАВАТИСЬ



    НА 7 ДНІВ 1-РАЗОВА,



    А НАСТУПНІ - З ДІЙСНІСТЮ ДО РОКУ ЧАСУ
    (НА ПІДСТАВІ ОРИГІНАЛУ ІМЕННОЇ ФАКТУРИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ПОКУПКИУ ПОЛЬЩІ)

    знайомі сказали що потрібно оригінал іменної фактури не менше 200 злотих, що б відкрити другу візу.
    і ВИКЛЮЧНО ЗА ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ПУНКТІВ ПРИЙОМУ, що знаходиться на Садовій, там треба буде заплатити 245 грн. за складання анкети і 35 евро за візу + страховка.
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Довго чекати не довелося. :mocking:
    Вредна Чортопхай таки мала рацію!!! :diablo:
    Дуже лояльно для українців (як за 7 днів!!!), а ще й чек на 200 зол. А вуйко консул казали - два лизаки :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
     
  13. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    моя знайома займається візами і т.д., так вона каже, що буде багато відмов. Фірма VFS Global - це та що на Садовій 2а вона же посередник між посольством, це все що б відбити гроші, заманять багато людей, за анкету дай, за страховку дай, за візу дай.... а потім відмова))))))) Саме краще зробити запрошення на службову візу...
     
  14. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Моя знайома займається візами... А ти не думав, що їй вигідно говорити так??? )))
    Звичайно, вартувало очікувати, що візи на закупи будуть оформлятися через посередника, як ви гадаєте, чи зможе витримати нове, велике консульство натиск всіх бажаючих отримати візу, при тому що там зараз срака, людей купа, звичайно ні, 245 гривень, то так багато? Для мене особисто ні, думаю для людей котрі мають намір їздити на закупи, чи просто подивитися, також ні, а як такі бідні, то яким чином збираєтеся там жити, харчуватися, КУПУВАТИ??? крім того посереднику треба оплачувати працю людей, і ще щось заробляти інакше весь сенс такого бізнесу втрачається! З відмовами я б не поспішав, думаю такого не буде...
    І ще одне, для багатьох не секрет, що візове питання стало для багатьох бізнесом, я маю на увазі тих РІШАЛ, що тусуються біля консульства, що без черги за 150 грн проводять, що документи рішають...
    Така віза тим більше не в їх інтересах! Не робімо поспішні висновки та зачекаємо, думаю частково така ініціатива поляків спрямована, щоб залишити рішал без роботи... :morning1:
     
  15. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Твій сарказм мені здається абсолютно ні до чого )))
    Привикли всі і все мати на халяву ))) Халяви нема і не буде, велкам ту реаліті ))) Такий метод відсіювання народу думаю абсолютно адекватний!!!
     
  16. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Твій сарказм мені здається абсолютно ні до чого )))
    Привикли всі і все мати на халяву ))) Халяви нема і не буде, велкам ту реаліті ))) Такий метод відсіювання народу думаю абсолютно адекватний!!!
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Так чому ні до чого? Посадовці Польщі так само брешуть як і наші, виявляється. Я особисто чув, як він сказав що можна купити два лизаки і все, лише мати чек на них. Ну якщо не вірите, він каже, то нехай буде три лизаки і чек, то вже точно буде достатньо. А тут 200 злотих. Цікаво буде подивитися, чи зменшить це черги за візами, чи буде так само, як із подачею документів через інтернет :) Та й по відмовах мабуть більше правда, чим ні. Зараз всюди криза, і кожна зараза старається відібрати в людей останнє. І тут їм на місці до дупи, що їх же польські виробники могли б заробити щось з наших бідних українців. Вони собі тут будуть мати більше, для цього і придумали таку схему - спрощення отримання... грошей за розгляд "спрощених" віз. Але може я помиляюся, побачимо.
     
  18. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Ну ляпнув не подумавши ) З ким не бува, а взагалі то час розставить все по своїх місцях, поживемо побачимо :music:
     
  19. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Відносно черг, тут дві причини:
    1. (не суттєва) рішали проводять без черги
    2. бидло.
    Відносно бидла, то я про народ наш, я прозрів, коли прийшов на 11 (мені треба було на 11:04) затримка 20 хвилин, ну думаю фігня, дочекаюся, а черга просто капець, як далі виявилося, біля входу в черзі топчуться тупі бики і корови, в яких подача на 12, 1, і навіть другу годину, а воно дурнувате створює чергу замість того щоб прийти тоді коли треба, охоронці про то тисячу разів говорять, відганяють, таде, то як корови шо дорогу переходять, сигналь, не сигналь їм в сраці, стоять... :D В такі моменти аж світишся від гордості за НАШ народ
    Такшо не котіть бочку на поляків, а на себе подивіться )
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Не сарказм, а, як каже MARTINI, реалізм. Але суть моїх спічів була не в тому, що, як хтось подумав, я хотіла халяви!!! В політиці, як і в коханні, має бути все взаємно і врівноважено!!! Поцілунок за поцілунок, а підср..., вибачте, за таке ж діло. А тут виходить так, що ми для них - просимо ласкаво, приїжджайте до нас без будь-яких віз, тобто, НА ХАЛЯВУ!!! (1 - відмовляємося від реального заробляння грошей до бюджету; 2 - самі опускаємо імідж нашої держави нижче плінтуса; 3 - ставимо свій народ в позу... прохача (таки вдалося стриматися...), а вони для нас - ну вже не можуть придумати, як спростити той візовий режим ще більше...

    Якщо для когось 245 грн. + 35 евро + 200 зол. + страхівка + дорожні витрати ЗА ОДИН ЄДИНИЙ ДЕНЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!! - дешево... То я не розумію, про що ми тут розводимося...

    О, ні-ні!!! З дипломатами такого не може бути в принципі!!! Якщо він так сказав, то це - дипломатична гра, орієнтована на баранів, що мене, як громадянку цієї держави, принижує ще більше, ніж їхні розводи зі страшним спрощенням візового режиму (за ваші гроші).
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)