ДО Польщі НА ЗАКУПИ!!!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Вова Lviv, 30 лис 2011.

  1. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    А он на ютубі ролики як чеський президент краде ручку )))
    Як прокоментуєш? Хитра дипломатія? )))) Завтикав :D
     
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Коммент вислала в приват, хоча з тим, що нині діється на сервері, не впевнена, що Ти його отримав. А про ЮТЮБ промовчу... :D
     
  3. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Мені особисто дуже довподоби таке нововведення! Адже 245 грн - це зовсім не 150 - 250 євро які треба було платити рішалі за бізнес візу!!!
     
  4. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Рішали маст дай! :diablo:
     
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Так куда звертатись для отримання такої візи? І чи можна це робити вже? Хочу жінці зробити приємний подарунок на новий рік)))
     
  6. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Я щось не розумію мети цієї візи.., на старій не можна було їздити на закупи? Чи нову візу буде простіше (дешевше) отримати?
    Маячня якась..
     
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Саме так!!!!
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    У свій час спостерігав в Дейтройті як американці рвалися в маркет в якому оголосили знижки.... оце справді БИДЛО з великої букви..... Другий раз спостерігав американське автобидло коли в Нью-Йорку на 14 str. на вулиці прорвала вода і з під землі вигнало якусь жовто - червону пульпу, якраз навпроти ряду невеликих магазинчиків.... так водії спеціально збільшували швидкість щоб охляпати всіх і все що на тротуарі.... потім виясняв чому так..... так все просто водії хотіли щоб на них подали в суд.... а вони відповідно подали в суд на міську владу - і на тому заробити. а як не подадуть в суд то розвага..... Але ви б почули як факались пішоходи і власники крамничок.... Нікому з американців навіть в голову не прийшло вважати цю аварію спільною проблемою....оце справді бидляче суспільство... бачив бидло і в німцях і в поляках і в чехах... про росію взагалі мовчу.... так що нема чого на власний нарід бочку котити... Можу з відповідальністю сказати що українці якраз найменш бидляче суспільство... А люди всюди одинакові...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Писати можна багато, але питання швидкості перетину кордону ці візи точно не вирішать. Їхав 03.12.2011 через ШЕГИНІ: перетин до Польщі з 5:00 до 9:30 години ранку (ще польські суки на "яму" відправили), а зворотня дорога - просто пі...ц 03.12.2011 з 20:00 до 04.12.2011 - 06:00, 9 годин на кордоні!!! :ireful1::ireful1::ireful1: З корупцією потрібно боротись, а вони ху..ю маяться, тішать людей візами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113

    АДМІНИ!!! Дайте можливість поставити людині три плюсики за такі слова!!! :shout:

    Bosh, а можеш поділитися досвідом, що було після ями? Бо мені один польський митник на новому Гольфі відірвав гумку, яка відмежовує ливнівку від моторного відсіку. Все, що я змогла зробити, це висварити його і до нинішнього дня грузити всіх їхніх митників тим, що тільки попробуй мені зробити так, як зробив один твій колєга...
    Але ж то все - емоції. А сухий залишок? Гумка відірвана, митник вже давно про неї забув, а мене шляк трафляє наглий!
     
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Ми цього "фацета" відразу попередили про наслідки таких поломок. В нього на компютері є фотки - де і які занички в автомобілях (по марках і моделях). Декілька пластмас йому так і невдалось зняти. В мене совість і авто були чисті, тому переживати не було сенсу ))))
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    От власне!!! Не везеш нічого забороненого, їдеш доглянутим і справним автом, а він тобі на кордоні починає відкручувати фабрично закручені карти, відривати фабрично встановлені гумки і т.д. Та я не хочу їздити стайнею, в якій все хитається і скрипить тільки через те, що часто перетинаю кордон!!! Питання: чи можна захиститися від такого хамства?
     
  13. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    А захиститись дуже просто, перед поїздкою не треба мити і натирати все в машині, одним словом їхати брудною машиною, тоді в око не буде кидатись :) Кажу з власного досвіду, колись часто їздив, так от коли машина була брудна було все ок, а коли треба було бути в Варшаві на чистому авто, то перед поїздкою відглянцував з другом все що тільки можна, аж самі в шоці були від проробленої роботи:) Так от на кордоні це також помітили і навіть наголосили, що машина дуже чиста шось тут не то і відправили на яму де ми проторчали 2 год, а поляки аж пінилися що так і нічого не знайшли :) А потім всі дружно вибачились.
     
  14. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Я еше добавлю!Все кто пересикает границу так часто как вы говорите,то вы забыли упоминуть,что кроме чистой машины возникает желание загнать вас на яму!!!У митныков еше присудствует и фейс контроль,а так же они смотрят насколько часто вы катаетесь туда-сюда!!!
    Так что не только чистоя машина, провоцырует их отправить вас на яму!!!!
     
  15. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    НУ І ТЕМА:diablo:
    А давайте в польщу срати їздити будемо!!!!
    Ні щоб відчизняну економіку підіймати!!!!!!!!! А потім ходим і пи..дим, криза, криза!![​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 гру 2011
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    але інформативний допис просто ппц!!!
     
  17. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    З власного досвіду, раз також простояв 6.5 год на раві, коли з польщі їхав, і все як виявилося через наших, вони трьома бусами в яких везли купу пральок, і так далі заблокували на пару годин рух, поляки пускати не хотіли, а вони не вступалися... Хто тут винен навіть не знаю...
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Видно, Чортопхай вміє на кавовій гущі ворожити... Не встигла вона обуритися візовим нововведенням, як УП вже й статейку оприлюднила...

    http://www.pravda.com.ua/articles/2011/12/5/6812751/

    Досить того, що своє радіоактивне і хімічне сміття до нас вивозять; наших дівчат купують просто в себе з компа (такі послуги в Європі рекламуються під заголовком, наприклад, "Канікули у Києві"); і т.д., і т.п., то ще й тепер незаконно витягають від нас гроші... :diablo:
     
  19. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Ну так що, є вже ті "щасливчики" що скористались спрощеною системою отримання шенген шопінг-віз ?
     
  20. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    але щось в ньому є.. :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)